کد خبر : 428 / /
/

تداوم شیوع ویروس کرونا باعث شده تا ضدعفونی کردن دست‌ها به یک اولویت همیشگی مبدل شود. یک مچ بند جدید که به همین منظور تولید شده این کار را تسهیل می‌کند.

به همراه داشتن همیشگی بطری‌های حاوی مواد ضدعفونی کننده کار ساده‌ای نیست و نمی‌توان آنها را به راحتی در جیب یا کیف جای داد. از سوی دیگر همیشه خطر نشت مواد ضدعفونی کننده از این بطری‌ها به علت ضربه یا آسیب وجود دارد.

در این شرایط عرضه مچ بندی که قادر به انتشار مواد ضدعفونی کننده دست باشد و هر بار در صورت تمایل کف دست افراد را پاکسازی کند، یک ضرورت است. مچ بند اسپری کر دقیقاً با همین هدف تولید شده و به راحتی دست افراد را ضدعفونی می‌کند.

این مچ بند بعد از یک بار لمس به راحتی مواد ضدعفونی کننده را از کناره‌های لبه خود بر روی کف دست می‌ریزد. محفظه‌های خروجی مواد ضدعفونی کننده این مچ بند بسیار ریز هستند و به گونه‌ای تعبیه شده‌اند که این مواد به طور دقیق بر روی کف دست ریخته شوند. البته از آن می‌توان برای تمیز کردن سطوح نیز استفاده کرد.

این مچ بند قادر است منطقه‌ای به وسعت ۱۲.۷ در ۶.۴ سانتیمتر را پوشش دهد و لذا کاملاً مناسب استفاده برای تمیز کردن دست است. هر بار اسپری کردن قطره‌های مواد ضدعفونی کننده با استفاده از این مچ بند سه ثانیه طول می‌کشد و با هر بار پرکردن مخزن این مچ بند می‌توان ۴۰ بار از آن استفاده کرد.

3629292ابعاد این مچ بند ۴۳ در ۴۰ در ۱۵ میلیمتر است و لذا تفاوت چندانی با یک ساعت ندارد. مخزن ۵ میلی لیتری این مچ بند برای یک روز استفاده کافیست. همچنین می‌توان مخزن این مچ بند را با روغن‌های دفع کننده حشرات یا انواع اسانس پر کرد. یک چراغ ال ای دی نیز بر روی این مچ بند نصب شده که در صورت فرارسیدن زمان شارژ باتری ۸۰ میلی آمپری این مچ بند روشن می‌شود. شارژ این باتری از طریق پرت یو اس بی صورت می‌گیرد. قیمت این مچ بند که به زودی عرضه می‌شود، ۳۱ دلار است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار