کد خبر : 3881 / /
/

ببینید با دو تن از اطرافیان من چه کردند! یکی را روانه بیمارستان اعصاب یعنی تیمارستان کرده اند و دیگری را هم مجبور ساخته اند از ما جدا شده و گوشه عزلت برگزیند!

 

 دولت بهار ارگان رسانه ای جریان احمدی نژاد، مدعی حضور سردار نجات در خانه احمدی نژاد شده است.

رسانه نزدیک به رییس جمهور پیشین کشورمان ادعا کرد سردار نجات با حضور در منزل شخصی احمدی نژاد، تلویحا از احتمال بازداشت حامیان او در صورت ادامه مواضع وی خبر داد.

دولت بهار در این زمینه نوشت: پیش از اعلام رسمی اسامی نامزدهای تایید شده در شورای نگهبان، سردار نجات فرمانده قرارگاه ثارالله و مسئول امنیت شهر تهران دوشنبه شب مصادف با سوم خرداد ماه، ضمن مراجعه به منزل دکتر احمدی نژاد، با اعلام مراتب رد صلاحیت، از ایشان خواستار همکاری و سکوت و همراهی شده و گفته است که تمایلی به بازداشت حامیان دکتر احمدی نژاد که افرادی حزب اللهی و انقلابی هستند، ندارد.

بنا بر ادعای این رسانه احمدی نژاد در این جلسه وضعیت امروز کشور را بسیار بد توصیف کرد و ضمن گلایه از رد صلاحیت خود گفت: من همانطور که روز ثبت نام گفتم تجمعات و حرکت های اعتراضی را به خاطر رد صلاحیت تایید نمی کنم. بارها پس از آن سخنرانی نیز این مطلب را صراحتا گفته ام و بازهم خواهم گفت.

احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود درباره یاران خود گفت: آقای بقایی روزانه دهها قرص اعصاب می خورد و نمی تواند تعادلش را در راه رفتن حفظ کند و از انجام امور شخصی و خانوادگی خود ناتوان است و برادر دیگرم آقای مشایی امروز در نقطه نامعلومی در شمال کشور خود را از جامعه کنار کشیده و به تنهایی زندگی می کند. ببینید با دو تن از اطرافیان من چه کردند! یکی را روانه بیمارستان اعصاب یعنی تیمارستان کرده اند و دیگری را هم مجبور ساخته اند از ما جدا شده و گوشه عزلت برگزیند!

منبع:سلام نو 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار