کد خبر : 3741 / /
/

علیرضا افشار با تقدیم ۵۰برنامه ملی و تحول آفرین به رهبر معظم انقلاب و دولت انقلابی آینده، طی صدور بیانیه ای با حمایت از سید ابراهیم رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری کنارگیری کرد.

 

علیرضا افشار، معاون سیاسی و معاون وزیر وزیر کشور در دولت محمود احمدی‌نژاد ضمن تقدیم ۵۰برنامه ملی و تحول آفرین به رهبر معظم انقلاب و دولت انقلابی آینده، با صدور بیانیه‌ای با اعلام حمایت از سید ابراهیم رییسی از انتخابات ریاست جمهوری کنارگیری کرد.

متن بیانیه افشار به شرح ذیل است:

بسمه‌تعالی

بیانیه انصراف از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

امروز عرصه سیاسی همچون دوران دفاع مقدس به نیروهای با بصیرت و مجاهدی نیاز دارد تا ضمن تحکیم جبهه انقلاب بتوانند دشمنان را در توطئه های خود برای نفوذ جریانی در هیات حاکمه نظام اسلامی ناکام سازند.

اینجانب در ابتدای ورود به رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با صدور بیانیه ای از همه نامزدهای جبهه انقلاب دعوت کردم تا با رعایت منشور اخلاقی انتخابات و کنار رفتن به نفع نامزدی که از اقبال مردمی بیشتری برخوردار است و همکاری با وی به وحدت این جبهه و روی کار آمدن دولتی انقلابی و جهادی کمک کنند.

اکنون که رییسی با قرار گرفتن در صدر همه نظرسنجی ها و داشتن صلاحیت های مدیریتی برتر و الگو بودن در تواضع، ساده زیستی و مردم داری نوید شکل گیری دولتی کارآمد برای رفع مشکلات مردم، در همه زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیت عمومی و دیپلماسی فعال می دهد، وظیفه خود می دانم ایشان را همراهی و مساعدت نمایم.

لذا با تقدیم ۵۰ برنامه ملی تحول آفرین در همه عرصه ها که محصول تجارب گذشته و جلسات متعدد کارشناسی هستند به محضر مقام معظم رهبری و دولت انقلابی آینده، انصراف خود را از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعلام می کنم.

با آرزوی پیروزی برای ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی

علیرضا افشار

منبع: اقتصاد آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار