کد خبر : 3208 / /
/

روسای هیات‌های چین و ایران در ادامه رایزنی‌ها در وین، در دیداری دوجانبه به بحث و بررسی وضعیت گفت و گوها و موضوعات حائز اهمیت پرداختند.

 

در ادامه رایزنی‌ها در وین، عصر امروز دیداری دوجانبه میان روسای هیات‌های چین و ایران انجام گرفت. در این نشست که در محل اقامت سید عباس عراقچی رییس هیات مذاکره‌کننده ایران برگزار شد، طرفین به بحث و بررسی وضعیت گفت‌وگوها و برخی موضوعات حائز اهمیت پرداختند.

براساس این گزارش، در روزهای گذشته رایزنی‌های هیات‌های ایران و ۱+۴ به صورت مستمر در سطوح و قالب‌های مختلف ادامه یافته است.

 دیروز و امروز دو نشست چهارجانبه میان روسای هیات‌های ایران و سه کشور اروپایی برگزار شد. علاوه بر این، دیدارهایی نیز میان عراقچی و انریکه مورا معاون سرویس خارجی اتحادیه اروپا انجام گرفته و چندین جلسه کارگروه هسته‌ای و همچنین چند جلسه کارشناسی ایران و سه کشور اروپایی در حوزه رفع تحریم نیز تشکیل شده است.

روز چهارشنبه هم جلسه سه‌جانبه‌ای با حضور روسای هیات‌های ایران، روسیه و چین در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در وین برگزار شد.

منبع: اقتصاد آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار