کد خبر : 2308 / /
/

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: برای جلوگیری از ورود کرونای هندی از طریق بار و خدمه کشتی‌ها، مرز‌های دریایی خوزستان کنترل خواهند شد.

 

 

ولی الله حیاتی، فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان اظهار کرد: برای جلوگیری از ورود کرونای هندی از طریق بار و خدمه کشتی‌ها و مرز‌های دریایی خوزستان به شدت کنترل خواهند شد.

او با بیان اینکه در ستاد ملی نیز تمهیداتی برای مرز‌های شرقی در نظر گرفته شده است، افزود: جزئیات این تمهیدات در جلسه قرارگاه مصوب می‌شود و به اطلاع مردم خواهد رسید.

حیاتی تصریح کرد: اکیپ‌های بهداشتی در بنادر مستقر خواهند شد، تست‌گیری صورت خواهد گرفت، از ابزار‌های مکانیکی برای تخلیه بار کشتی‌ها استفاده خواهد شد و خدمه کشتی‌ها نیز تماس کمتری با بیرون خواهند داشت؛ این تمهیدات در تمام بنادر خوزستان لحاظ خواهند شد.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان ادامه داد: تمام محدودیت‌ها در شهر‌های قرمز و نارنجی همچنان به قوت خود باقی است و خوزستانی‌ها با رعایت اصول بهداشتی کمک کنند تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار