کد خبر : 13 / /
/

جو بایدن قصد دارد به خاطر رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی مراسم تحلیف ریاست جمهوری را با شرکت تعداد محدودی از میهمانان برگزار کند.

جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا روز جمعه گفت، قصد دارم مراسم تحلیف ریاست جمهوری را به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت تدابیر بهداشتی و ایمنی، به طور محدود و در مقیاس کوچکی برگزار کند.

بر اساس این گزارش، اظهارات بایدن درباره نحوه برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در تناقض آشکار با رفتار دونالد ترامپ است که اختلافات و جنجال های زیادی برای شرکت بیشتر میهمانان در مراسم تحلیف ریاست جمهوری اش به راه انداخته بود.

Z3i7ohcWl3pZبایدن گفته است که انتظار دارد در روز 20 ژانویه سوگند ریاست جمهوری را بر اساس چارچوب های رسمی یاد کند ولی خواستار جلوگیری از حضور جمعیت گسترده برای مشاهده مراسم جشن و رژه شده است.

بایدن افزود: حدس من این است که فعالیت های مجازی زیادی را در روز مراسم تحلیف در سراسر آمریکا مشاهده خواهید کرد. کارکنان تیم انتقال قدرت در حال همکاری با همان تیمی هستند که مراسم ملی حزب دموکرات را به صورت آنلاین در ماه اوت برگزار کردند تا مانع از شیوع ویروس کرونا شوند.

ویروس کرونا تاکنون بیش از 273 هزار نفر را در ایالات متحده به کام مرگ کشانده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار