کد خبر : 21324 / /
/

سنسیویتی فری فایر

بازی های اکشن و مدرن زیادی طراحی و برای استفاده کاربران عرضه شده است. سطح گرافیک و نوع تکنولوژی به کار رفته در آن ها متفاوت می باشد. اما همگی، خصلت سرگرم کننده بودن را دارا هستند. فری فایر، کالاف دیوتی و پابجی، سه بازی مشهور و محبوب هستند. سه گزینه تقریبا مشابه که در نمونه های جدید، متناسب با سیستم موبایل نیز طراحی شده اند. بازیکن های مختلف در طیف سلایق متنوع، به سمت این گروه از بازی های بتل رویال آمده اند. شاید بگوئید آیا همه این افراد قرار است یک بازی مشابه را انجام دهند؟ خیر این چنین نیست. زیرا سلایق، مهارت و نوع استایل بازیکن ها متفاوت است. سنسیویتی فری فایر یکی از گزینه هایی است که تفاوت هایی در بازی افراد ایجاد می کند. این بخش از تنظیمات بسیار با اهمیت می باشد.

گارنا فری فایر

یک گزینه از بازی های بتل رویال هیجان انگیز، فری فایر می باشد. رقابتی اکشن بین پنجاه شخصیت متفاوت در جزیره ای دور افتاده صورت می گیرد. هر بازیکن در قالب یک کاراکتر خاص به بازی وارد می شود. قبل از ورود به میدان نبرد، هر کس باید سلاح، تجهیزات و مهمات خود را انتخاب نماید. اما این که این تجهیزات به چه شکلی، با چه سرعتی و چه دقتی عمل کنند، مهم است. کنترل و تسلط بر اسلحه، برای بازیکن موفقیت در بازی را رقم می زند. زیرا می تواند به شکلی بهینه دشمن را نشانه بگیرد و شلیک گلوله ای کارآمد  داشته باشد. گیمر های این بازی محبوب در ذهن خود به خرید جم فری فایر نیز فکر می کنند و در تلاش هستند با افزایش جم و خرید سلاح های قدرتمند لول خود را در بازی افزایش دهند. 

 هر بازیکن در این جا سلاحی خاص برای خود انتخاب می کند. یادتان باشد که دقت،  سرعت و میزان برد عملکردی تجهیزات فرق دارد. به طور حتم یک نمونه تنظیمات برای همه این موارد جواب گو نیست. گارنا فری فایر در بخش تنظیمات خود این مشکل را حل نموده است. کافیست به سنسیویتی فری فایر بروید.

سنسیویتی فری فایر

سنسیویتی فری فایر چیست؟

سنسیویتی فری فایر چیست؟ سوالی که ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید. این که درجه اهمیتی این بخش به چه میزانی است؟ سنسیویتی ( Sensitivity ) در اصطلاح به معنای حساسیت می باشد. بنابراین باید گفت تنظیمات حساسیت به چه شکلی صورت می گیرد. قبل از ارائه تنظیمات، بیاید نتایج و فواید مهم این بخش را بر شمریم.

  1. یک بازی بهینه و اصولی خواهید داشت. جزئیات تنظیمی در این قسمت به شما کمک می کند تا بهتر بازی کنید. در حقیقت با کمک این موارد جزئی، به شکل یک حرفه ای و مبارزی ماهر عمل خواهید نمود.
  2. هدف گیری درست در این بازی اهمیت دارد. می توانید در زمان کم تری دشمن خود را از میان بر دارید. ضمن این که در مصرف مهمات شما صرفه جویی خواهد شد. یکی از نتایج مهم این بخش از تنظیمات سنسیویتی، دقت در نشانه گیری است.
  3. شلیک گلوله بعد از نشانه گیری بسیار مهم تلقی می شود. لازمه شلیک درست، تسلط بر سلاح جنگی است. جزئیاتی مرتبط با شلیک اصولی گلوله در این جا آورده شده است. نکات قابل توجهی را شامل می شود.
  4. هدشات یا شلیک به سر دشمن نیز یکی از موارد مربوط به این قسمت است. عملی که مرگ حتمی و قطعی رقیب شما را به دنبال دارد.
  5. فاصله های دوربرد را برای شلیک ترجیح می دهد یا نزدیک برد؟؟ به نظر شما کدام گزینه را بهتر انجام می دهید؟؟ برخی می گویند فواصل دور امنیت بیشتری دارد؟ برخی دیگر نزدیک برد را جهت خطای کمتر شلیک می پسندند. این دو نمونه هدف گیری از فواصل مختلف، در این بخش قابل تنظیم است.

ورود به سنسیویتی فری فایر

اگر تنظیم نمودن حساسیت، دقت و عملکرد در بازی فری فایر برایتان مهم است، این مسیر را طی کنید. در صفحه اصلی بازی، سمت راست، در بالای صفحه چندین آیکون به چشم می خورد. آیکونی گرد مثل چرخ دنده در این جا مشاهده می شود. روی آن کلیک کنید و وارد شوید. با باز شدن این آیکون صفحه ای شامل چند تب به روی شما باز خواهد شد. هر تب برای تنظیماتی خاص طراحی شده است. تب دوم با عنوان سنسیویتی مشخص شده است. این همان گزینه ای است که شما به دنبال آن هستید. روی آن کلیک کنید و وارد شوید. با باز کردن آن صفحه ای به رویتان باز می شود که عوامل تنظیمی گوناگونی را در بر دارد. بسته به استایل بازیکن در بازی، مهارت و نوع اسلحه، این تنظیمات درجات متنوعی به خود می گیرند.

تنظیمات سنسیویتی فری فایر

در بخش سنسیویتی تنظیمات فری فایر چند گزینه همراه با نوار درجه بندی جلوی آن به چشم می خورد. هر گزینه مطابق با تفنگی خاص بهتر عمل می کند. بنابراین حتما قبل از ورود به این بخش اسلحه جنگی خود را برگزینید.

·      General

اولین گزینه General می باشد . این گزینه برای انواع تجهیزات عمومیت دارد و می تواند روی آن ها تاثیر بگذارد.  این آیتم را در درجات بالا تنظیم نمایید. حتی افراد مبتدی و تازه کار باید آن را بین 95 تا 100 قرار دهند. البته حرفه ای ها آن را بر روی ۱00 قرار می دهند. با توجه به بازی خود آن را تغییر دهید.

 

  • RedDot

گزینه دوم تحت عنوان Red Dot  مشخص شده است. اما Red Dot به چه معناست؟ یک ابزار نشانه گیری برای افزودن دقت شلیک به تفنگ می باشد. ابزاری نوری بوده که همانند دوربین بر روی سلاح های جنگی نصب و استفاده می شود. از درون آن نقطه ای قرمز مشخص شده است. فواصل 40 تا 50 متری را با کمک آن به خوبی می توانید نشانه بگیرید. میزان درجه آن برای بازیکن ها با مهارت های مختلف فرق دارد. حرفه ای ها معمولا آن را روی 95 تا 100 قرار می دهند. در حالی که بازیکن های مبتدی و تازه کار معمولا محدوده 80 تا 85 را در نظر دارند.

·      اسکوپ های x و 2x

دو گزینه بعد مشابه هم بوده و همراه با میدان های متفاوت وجود دارند. هر دو گزینه، اسکوپ و نشانه گیری سلاح را تنظیم می نمایند.  2x Scope و x Scope این دو گزینه هستند. مقیاس این دو نسبت به دو گزینه اول در سطح پایین تری درجه بندی می شود. افراد حرفه ای بالاترین درجه را برای خود بر می گزینند. آن ها سرعت و مهارت خود را با این میزان هدف گیری تطبیق داده اند.  2x Scope معمولا در حالت 90 است. افراد مبتدی محدوده 80 تا 85 را برای آن انتخاب می کنند. حال آن که x Scope معمولا 85 می باشد. اما تازه کارها حدود 60 تا 65 را برای آن انتخاب می نمایند. به طور کلی، سطح بازیتان که پیشرفت کرد این دو را در محدوده 70 به بالا قرار دهید.

·      AWM Scope

گزینه دیگر که AWM Scope می باشد یک اسکوپ نشانه گیری دیگر می باشد. اغلب گفته می شود آن را در درجات 15 تا 30 قرار دهید. افراد زیادی در این درجات به نتایج دلخواه خود دست پیدا کرده اند. اما حرفه ای ها در محدوده 55 تا 70 به آن درجه می دهند. حتی مبتدی ها 35 تا 40 را برای آن در نظر می گیرند.

بهترین تنظیمات سنسیویتی فری فایر

حالا دیگر با نحوه تنظیم نمودن بخش های مختلف سنسیویتی در فری فایر آشنا شدیم. یک بازیکن در این میدان بایستی کدام نمونه از تنظیمات گفته شده را برای خود برگزیند؟ افراد مبتدی با حرفه ای ها فرق دارند. میزان مهارت و سرعت عملکرد آن ها تفاوت هایی فاحش دارد. بنابراین نمی توان انتظار داشت همه بازیکن ها به یک صورت عمل کنند. ضمن این که ممکن است تجهیزات انتخابی و کاراکترهای هر کس با دیگری فرق کند. با هر تغییر و تحول در تنظیمات، به اتاق تمرین بازی بروید. این تغییر را در بازی خود بیازمایید. بنابراین به کمک اتاق تمرین خواهید توانست به تنظیم درجات مطلوب خود برسید. آزمودن و امتحان کردن تغییرات به سادگی صورت می گیرد. در نهایت، هرکس بهترین تنظیمات سنسیویتی مناسب خود را می یابد.

بهترین تنظیمات سنسیویتی فری فایر

تنظیمات هدشات فری فایر

هدشات زدن و شلیک گلوله به سر قابلیت ارزنده ای در میدان نبرد می باشد. برای انجام این تنظیمات نیاز نیست به بخش دیگری بروید. بخش سنسیویتی فری فایر می تواند این قابلیت را به شما ببخشد.  کافیست برای گزینه های موجود در آن، درجه بندی های مخصوص هدشات را به کار ببرید. به طور کلی، درجات مورد نیاز هدشات کم تر از حالت عادی شلیک گلوله است. فقط بعد از تنظیم نمودن این درجه بندی ها، اول به اتاق تمرین بروید و آن را امتحان کنید. بلافاصله رفتن به میدان نبرد بعد از تغییرات اولیه، اصلا راهکار مناسبی نیست.

  • General : این گزینه باید در محدوده 50 تا 100 درجه بندی شود. به بازیکن، سلاح، استایل و میزان مهارت او بستگی دارد.
  • Red Dot ، 2x Scope و x Scope : این سه گزینه در محدوده 60 تا 80 برای سلاح های گرم مناسب هستند. با تغییرات و آزمودن تغییرات به درجه مناسب برسید.
  • AWM Scope : این گزینه برای هد زدن با سلاح گرم در محدوده 15 تا 30 بهترین عملکرد را دارد.

جمع بندی

تنظیمات سنسیویتی فری فایر برای داشتن یک  بازی هیجان انگیز و لذت برانگیز لازم است. تنظیم نمودن این بخش کاری سخت و پیچیده نمی باشد. کافیست با توجه به راهنمایی های گفته شده، اقدام به تنظیم درجه بخش های مختلف نمود. اگر خواهان انجام یک بازی حرفه ای و مبارزه ای بی رقیب هستید، به سراغ این بخش بروید. به طور حتم، در شلیک گلوله ای موثر و کارآمد کمک خواهد نمود. باعث می شود به طور بهینه از سلاح و تجهیزات خود بهره ببرید. این مقاله در وب سایت جمینجا بهترین و سریعترین فروشگاه جم فری فایر تهیه و برای شما بازیکنان عزیز فری فایر اماده شده است . در جمینجا می توانید سفارش خود را به راحتی ثبت و به صورت فوری تحویل بگیرید.

منبع : geminja.com

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.