کد خبر : 780 / /
/

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان گفت: وام‌های دانشجویی در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌شود و تاخیری در پرداخت وام‌ها نداریم.

الیاس منیری، معاون امور دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان در خصوص اعتراضات دانشجویان نسبت به تاخیر در پرداخت وام‌های دانشجویی گفت: لیست‌هایی که از سوی دانشگاه‌ها به صندوق رفاه ارسال شده به صورت روزانه، وام‌های درخواستی پرداخت می‌شود.

وی افزود: چون زمان ثبت نام تمدید شده است، دانشگاه‌ها اسامی متقاضیان جدید را به صندوق رفاه ارسال می‌کنند و در صورت تایید وام‌های آنها پرداخت می‌شود.

منیری اضافه کرد: در این شرایط و با وجود بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی سعی ما بر این است که وام‌های درخواستی دانشجویان را در کمترین زمان پرداخت کنیم.

وام دانشجویی

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: سال‌های گذشته ما محدودیت ارسال لیست از سوی دانشگاه‌ها داشتیم، اما امسال این محدودیت را نداریم و اسامی می‌تواند به صورت تدریجی به صندوق رفاه ارسال شود.

وی در خصوص تاخیر در پرداخت وام ویژه دکتری گفت: ما در خصوص وام ویژه دکتری کمبود اعتبار نداشتیم و این وام‌ها به جا و به موقع پرداخت شده است. سه ماهه اول پرداخت شده و سه ماهه دوم بلافاصله در دی ماه پرداخت می‌شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: تقاضا‌های وام دکتری طبق روال است و بیشتر دانشجویان برای دریافت این وام ثبت نام می‌کنند که ماهانه ۷۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

منیری خاطرنشان کرد: پیشنهادی در خصوص افزایش این وام داریم که هنوز عملیاتی نشده و در آینده بررسی خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار