کد خبر : 356 / /
/

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: با توزیع مرغ منجمد و گرم، بازار مرغ متعادل می‌شود.

مرغ این روزها با قیمت های باورنکردنی توزیع می شده . قیمت مرغ مردم را نگران می کند . مرغ در بازار با دو قیمت دولتی و آزاد عرضه می شود. مرغ زنده و مرغ منجد قیمت متفاوت دارد . قیمت مرغ را با ما دنبال کنید .

​رضا سالمی مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران از افزایش عرضه مرغ در بازار خبر داد و گفت: عرضه روزانه مرغ گرم به ۸۰۰ تن رسیده است.

او افزود: روزانه یک هزار و ۲۰۰ تن مرغ گرم در تهران مصرف می‌شود که با افزایش عرضه به ۸۰۰ تن در روز، ۷۰ درصد مرغ گرم مورد نیاز از طریق پشتیبانی امور دام تامین می‌شود.

مرغ

سالمی با اشاره به هدف عرضه مرغ منجمد با نرخ مصوب بیان کرد: روزانه ۴۰۰ تا ۵۰۰ تن مرغ منجمد توزیع می‌شود که ۶۰ تا ۷۰ درصد این میزان متعلق به شهرستان‌های استان است.

سالمی نرخ مصوب هر کیلو مرغ گرم را ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان و مرغ منجمد را ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد.

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد: مرغ گرم با نرخ مصوب از طریق سازمان صنعت شهرستان‌ها در اختیار نمایندگان قرار می‌گیرد.

او در پایان با اشاره به اینکه عرضه مرغ گرم و منجمد با نرخ مصوب کماکان ادامه دارد، تصریح کرد: با توزیع مرغ منجمد و گرم، قیمت در بازار متعادل می‌شود و به عبارت دیگر عرضه مرغ گرم و منجمد کماکان تا رسیدن بازار به نرخ مصوب ادامه دارد. هر چند در شرایط فعلی متوسط قیمت مرغ به ۲۳ تا ۲۴ هزار تومان رسیده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار