کد خبر : 3541 / /
/

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۲ هزار و ۷۵۰ تومان مبادله شد.​

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۲ هزار و ۱۱۳ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۲۰۵ تومان افزایش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۲ هزار و ۳۳۴ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۴۲۷ تومان رسید.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۹۰ تومانی نسبت به سه‌شنبه ۲۶ هزار و ۹۴۱ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۷ هزار و ۱۱۸ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۷ هزار و ۲۱۱ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده دیروز ۱۱۸ تومان کاهش داد و ۲۲ هزار و ۴۱۵ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ابتدا ۵۰تومان افزایش یافت و ۲۷ هزار و ۱۱۸ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۷ هزار و ۶۹ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۲ هزار و ۷۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز بدون تغییر ۲۶ هزار و ۵۳۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۲۵۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز سه‌شنبه ۵۰ تومان کاهش یافته است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار