کد خبر : 2692 / /
/

کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو از ابتدای هفته جاری کمی کاهش پیدا کرده است و در حالی که اکثر خودرو‌های موجود در بازار در ۲۴ ساعت گذشته ثبات قیمت را تجربه کرده اند، اما برخی از خودرو‌ها کماکان در حال پیشروی در مسیر کاهشی اند.

با آغاز هفته جاری از شدت ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو کاسته شد و با این وجود ریزش قیمت‌ها در تعداد بیشتری از خودرو‌ها به وقوع پیوست به طوری که اکثر خودرو‌های موجود در بازار در روز گذشته در محدوده یک تا دو میلیون تومانی ارزان شدند.

با وجود ریزش نرخ ارز از روز گذشته تا امروز و ورود آن به کانال ۲۲ هزار تومانی، اما بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته شاهد ثبات قیمت‌ها در اکثر خودرو‌های خود بوده است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در ۲۴ ساعت گذشته بر روی قیمت ۱۹۳ میلیون تومان ثابت بوده است و تیپ ۵ این خودرو نیز در۲۴ ساعت گذشته بر روی قیمت ۲۶۱ میلیون تومان ثابت بوده است و پژو پارس ساده نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان بوده است و در حال حاضر ۲۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

جدول قیمت خودروهای پرطرفدار

قیمت خودرو

در این بین، اما برخی از خودرو‌های موجود در بازار کماکان در حال پیشروی در مسیر کاهشی هستند که از میان آن‌ها می‌توان به پژو ۲۰۷ اتوماتیک اشاره کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۸۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۱۱ نیز کماکان در حال ارزان شدن است به طوری که این خودرو ۱۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۲۴ میلیون تومان رسیده است.

سایر خودرو‌های موجود در بازار، اما از نوسانات قیمتی در ۲۴ ساعت گذشته در امان بودند به طوری که سمند ال ایکس مدل ۹۹ در این مدت بر روی قیمت ۱۷۸ میلیون تومان ثابت بوده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت بر روی قیمت ۱۸۴ میلیون تومان ثابت بوده است و در میان خودرو‌های گروه تیبا نیز تیبا ۲ در این مدت بر روی قیمت ۱۳۱ میلیون تومان ثابت بوده است و تیبا صندوقدار نیز در این مدت بر روی قیمت ۱۲۲ میلیون تومان ثابت بوده است و خودرو‌های مونتاژ نیز در ۲۴ ساعت گذشته تغییرات قیمتی را تجربه نکرده اند و در میان آن‌ها در حال حاضر پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ در حال حاضر ۸۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار