کد خبر : 8108 / /
/

ساختن سوئیچ بنز نیاز به تخصص زیاد و همچنین تجربه دارد و در کنار این مسائل وجود وسایل کاربردی و پیشرفته نیز بسیار مهم است. با توجه به اهمیتی که ریموت کنترل و سوئیچ ماشین دارد، برای کد دهی و  سفارش ساخت ریموت و سوئیچ باید به مرکزی مراجعه کرد که خدماتی شبانه روزی به مشتریان خود عرضه می دارند. زیرا در هر ساعت از شبانه روز امکان بروز مشکل برای ریموت و سوئیچ  وجود دارد. بدون وجود سوئیچ و ریموت هیچ استفاده ای نمی توان از خودرو کرد حتی نمی توان آن را روشن کرد.

ساخت سوئیچ یدک بنز

سوئیچ ها و ریموت های قدیمی تر از ساختار ساده تری نسبت به سوئیچ و ریموت های امروزی داشته اند. همچنین مراکز خدمات رسانی و یا ساخت ریموت ها بسیار کم تر از الان بود. امروزه با توجه ساختار ریموت کنترل ، بسیار پیچیده تر شده است و تولید و ساخت آنها امریست بسیار تخصصی که در حوضه عمل مرکز تخصصی نگین می باشد.

تعریف و پروگرام ریموت بنز

زمانی که  ریموت بنز شما باید پروگرام شود باید به مراکز تخصصی مراجعه نمایید که تجهیزات و امکانات در این زمینه را در اختیار داشته باشند، برای اینکه سوئیچ و ریموت بنز شما باید کد دهی شود و کد داده شده برای اتومبیل شما تعریف شود که انجام این کارها نیاز به تخصص کافی و ابزار پیشرفته دارد.

ریموت‌ بنز مجهز به تراشه ترانسپوندر

در ریموت‌های بی ام و یک تراشه ترانسپوندر قرار گرفته است. این تراشه با پوشش پلاستیکی در قسمت بالایی ریموت بنز قرار دارد و پوشش امنیتی دارد. ریموت‌های دارای ترانسپوندر یک فرستنده بر روی ریموت و یک گیرنده در داخل ماشین دارند که با برقراری این ارتباط اجازه استفاده از ماشین وجود دارد.

 کددهی سوئیچ و ریموت بنز

ساخت سوئیچ بنز و کددهی ریموت در صورت اورجینال بودن از قیمت بالایی برخوردار است پس برای بهبود این مشکل در صورت نبود سوئیچ و یا گم کردن آن از خدمات خام کردن کلید می­توان استفاده کرد . برای این خدمات ابزار پیشرفته احتیاج است. برای خام کردن ریموت ابتدا آن را خام می­کنند و سپس با انجام کد دهی، کد جدیدی را برای آن تعریف می کنند و برای استفاده در اختیار او قرار می­گیرد.

 پاک کردن ریموت گمشده

در صورتی که سوئیچ و ریموت بنز خود را گم کرده اید و یا زمانی که از شما دزدیده شده باشد، اولین اقدام شما پیدا کردن مرکزی است که با کمک متخصصین سوئیچ شما کد دهی جدید شده و سوئیچ و ریموت جدیدی در اختیار شما قرار گیرد. در بعضی از خودرو ها و مدل های آن با گم شدن یا دزدیده شدن سوئیچ ، نیازی به خام کردن کلید و دریافت کد جدیدی نیست. در این موارد با کمک از دستگاه های مخصوص سوئیچ و ریموت های خودرو بنز را پاک می­کنند. در اکثر موارد باید کدهای قبلی پاک شود و سوئیچ مجددا کددهی شود.

ساخت سوئیچ بنز در مراکز معتبر

قیمت سوئیچ بنز ، نسبتاً بالاست. پس امکان دارد با کوچکترین دستکاری سوئیچ خودرو بنز ، هزینه سنگینی متحمل شوید.

تعمیرکار برای تعمیر ریموت بنز از ابزارها و دستگاه‌های خاصی استفاده می‌کند که در دسترس هر کسی نیست و کار کردن با این ابزارها تخصص لازم دارد.

در تعریف کلید بنز از تکنولوژی‌ پیشرفته استفاده می شود. امکان این هست که با دستکاری ریموت، امنیت ماشین شما از بین برود.

در صورتی­که نیاز به کددهی ریموت بنز داشته باشید، وجود دستگاه های تخصصی برای کد دهی الزامی است.

ساخت سوییچ بنز با کیفیت پایین و یا خرید سوئیچ بنز تقلبی یکی از دغدغه‌های اجتناب‌ناپذیر تماس با تعمیرکار نامعتبر است.

امکان دارد به دلیل استفاده اشخاص عادی از ابزارهای متفرقه، به سوئیچ خودرو بنز آسیب فیزیکی جدی وارد شود.

تعریف ریموت بنز

در صورتی که ماشین خود را تعویض کردید و یا یک ریموت یدک بنز خام برای شما مانده، به دریافت خدمات تعریف ریموت بنز نیازمندید. به طور جدی توصیه می شود که اگر ماشین بنز خود را از فرد دیگری خریداری کرده‌اید، ابتدا کلید بنز را خام کرده و سپس با کمک خدمات تعریف و کددهی ریموت بنز‌ کد جدیدی برای ریموت خود تعریف کنید.

تصور غلطی که در بین اکثر مردم وجود دارد این است که ریموت همه مدل‌های بنز شبه به یکدیگرند. برخلاف شباهت ظاهری ریموت انواع مدل‌های مختلف بنز ، از لحاظ ساختاری شباهتی با هم ندارند. هر سوئیچ بنز کد مخصوص به خود را دارد و این کد مختص به اوست. در مورد نوع سیستم ضد سرقتی هر مدل نیز این تفاوت وجود دارد و به این دلیل است که ریموت هیچ دو مدل بنز شبیه به هم نیست. همچنین کلید بنز جدیدترین سیستم ضد سرقت را داراست که ترانسپوردر نام دارد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.