کد خبر : 43506 / /
/

راهنمای استفاده از انواع قرص ظرفشویی

راهنمای استفاده از انواع قرص ظرفشویی

 

 

قرص ماشین ظرفشویی Fairy را چطور استفاده کنیم؟

 

جهت استفاده از قرص ظرفشویی فیری کافی است یک عدد از این قرص را در محفظه ماشین ظرفشویی قرار داده و ماشین ظرفشویی را روشن کرده و برنامه شستشوی مناسبی انتخاب شود. به منظور قرار دادن قرص در محفظه ماشین نیازی به جدا کردن پوشش پلاستیکی قرص نیست. این پوشش حلالیت بالایی داشته و به سرعت در آب حل می شود. اگر به هر دلیلی محفظه ماشین ظرفشویی باز نشد می توان قرص ماشین را در کف دستگاه ظرفشویی قرار داده و عملیات شستشو را انجام داد. قرص ماشین ظرفشویی فیری حلالیت بالایی در آب داشته و سریعاً در آب حل شده و عمل پاک کنندگی و چربی زدایی ظروف را انجام می دهد. به منظور استفاده از قرص فیری پیش شستشو نیاز نیست و همچنین این قرص با قابلیت جلادهندگی و درخشان کنندگی بالایی که دارد خریداران قرص ظرفشویی را از استفاده از جلادهنده بی نیاز می کند. استفاده از چند قرص به طور همزمان جهت شستشوی ظروف چرب و آلوده توصیه نمی گردد زیرا استفاده همزمان از چند قرص تنها کف بیشتر ایجاد کرده و در انتها ظروف را لیز باقی خواهد گذاشت. قیمت قرص ماشین ظرفشویی فیری نسبت به پاک کنندگی آن، نسبت به باقی محصولات شوینده قابل قبول تر است.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش چگونه ظروف شما را درخشان و تمیز نگه می دارد؟

 

قرص ماشین ظرفشویی فینیش از قرص های ظرفشویی باکیفیت و پرطرفدار بازار است، به این دلیل خرید قرص ماشین ظرفشویی فینیش افزایش پیدا کرده است. جهت استفاده از این قرص نیازی به جدا کردن پوشش پلاستیکی قرص نیست. این پوشش حلالیت بالایی در آب داشته و به سرعت در آب حل شده و عملیات شستشو و پاک کنندگی را انجام می دهد. جهت شستشوی بهتر ظروف توصیه می گردد تا یک قرص در ماشین ظرفشویی قرار داده شود، استفاده بیش از یک قرص در ماشین تنها سبب کف بیشتر شده و ظروف تمیزتری ارائه نخواهد کرد، بلکه ظروف لیز و کف آلود در انتها به دست خواهد آمد. می بایست یک قرص را در محفظه ماشین ظرفشویی قرار داد. اگر محفظه ماشین به هر دلیلی باز نشد، می توان قرص را کف ماشین ظرفشویی قرار داد. قرص ظرفشویی فینیش انواع مختلفی چون کلاسیک، کوآنتوم، کوآنتوم مکس و کوآنتوم آلتیمیت دارد. قرص ظرفشویی فینیش قیمت بالاتری در مقایسه با سایر قرص های ماشین ظرفشویی دارد، اما رسوب زدایی از ماشین ظرفشویی را نیز انجام داده و از این طریق سبب افزایش طول عمر دستگاه می شود. یکی از کانسپت های استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی، صرفه جویی در مصرف آب است که قرص ماشین ظرفشویی فینیش نیز از این فایده مستثنی نیست و آب کمی جهت شستشو به کار می برد. قرص های فینیش قابلیت جلادهندگی و درخشان کنندگی بالاتری دارند و خریدار با استفاده از این قرص ها دیگر نیازی به جلا دهنده نخواهد داشت. قرص فینیش به دلیل حذف رسوبات و پسماند غذایی در هر بار استفاده، سبب می گردد تا بوی مطبوعی از دستگاه استشمام گردد.

روش استفاده از قرص ماشین ظرفشویی Pril

 

یکی از قرص های باکیفیت و مقرون به صرفه بازار، قرص ماشین ظرفشویی Pril است. این قرص قابلیت پاک کنندگی و چربی زدایی بالایی داشته و در دو مدل رویال و گلد در بازار در بسته بندی ها و تعداد قرص های مختلفی یافت می شود. نوع گلد قرص ظرفشویی پریل از نوع رویال کیفیت شستشو و چربی زدایی بالاتری دارد، اما این به منزله برتر بودن قرص ظرفشویی گلد پریل به قرص ظرفشویی رویال پریل نیست. همواره می بایست نیاز مشتریان در نظر گرفته شود. اگر ظروف مورد شستشو حجم کمتری داشته باشند، بسیار آلوده و چرب نباشند و یا ظروف حساس و ریستالی باشند، توصیه می گردد تا از قرص ماشین ظرفشویی پریل رویال استفاده شود، زیرا قدرت شویندگی کمتری داشته و روی ظروف خط و خش ایجاد نمیکند، این در حالی است که اگر حجم ظروف زیاد باشد، ظروف آلودگی و چربی بالایی داشته باشند و ظروف معمولی در ماشین ظرفشویی موجود باشند، بهتر است از قرص ماشین ظرفشویی گلد استفاده شود. با توجه به مزایای یاد شده قرص ظرفشویی پریل گلد در مقایسه با قرص ظرفشویی پریل رویال قیمت بالاتری دارد.

مصرف کدام قرص ظرفشویی به صرفه تر است؟

 

از میان برندهای فینیش، فیری و پریل، برند پریل مقرون به صرفه تر است. هر کدام از برندهای ذکر شده قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی مختلفی دارند و با توجه به این فاکتور قیمت مختلفی دارند. اما از میان برندهای یاد شده برند پریل تنها برندی است که با داشتن کیفیت کافی و لازم قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای داشته و اغلب متقاضیان خرید قرص ظرفشویی این برند را در مقایسه به سایر برندهای قرص ماشین ظرفشویی ترجیح می دهند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.