کد خبر : 42654 / /
/

همراه تربیتی والدین | زهرا قانع، روانشناس کودک

همراه تربیتی والدین | زهرا قانع، روانشناس کودک

فرزندپروری برای بسیاری از والدین کاری دلهره آور و چالش برانگیز است، بخصوص در دنیای پرشتاب امروزی. بنابراین سایت زهرا قانع که سایت تخصصی ویژه فرزندپروری بوده، در خدمت شما عزیزان است تا با امکانات متعددی از جمله فروشگاه آنلاین کتاب، اسباب بازی و دوره های آموزشی به شما کمک کند که به طور موثر از چالش های تربیت فرزندان خود عبور کنید. خالی از لطف نیست که بدانید این سایت پیش از این تحت برند مامسا فعالیت داشته است.

 

نحوه کار سایت زهرا قانع

سایت زهرا قانع اولین سایت آموزشی و فروشگاهی در زمینه کودک و تحت نظر تیم روانشناسی و متخصص زهرا قانع است. تمامی محصولاتی که در این سایت ارائه می شوند، از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار گرفته تا برای شما و فرزندانتان بیشترین بازدهی را داشته باشند.

یکی از محصولات ما دوره های فرزند پروری زهرا قانع است. دوره‌های فرزندپروری آموزش هایی را فراهم می‌کند که در آن والدین می‌توانند مهارت‌های ارتباط موثر از جمله کنترل خشم را یاد گرفته و فرزندپروری خود را بهبود ببخشند.

2

مزایای دوره های فرزندپروری

1. بهبود مهارت‌های والدین:

دوره‌های تربیتی، والدین را به دانش و مهارت‌های مورد نیاز برای رسیدگی به موقعیت‌های مختلف با فرزندانشان، مانند نظم، ارتباط، و رشد کودک مجهز می‌کند. مهارت هایی مانند خودکنترلی، مدیریت عصبانیت، تمرین های آرام بخشی.

 2. شناخت ویژگی های کودک:

این دوره ها به والدین کمک می کند تا درک بهتری از رفتار کودک خود پیدا کنند و راهبردهای موثری برای مدیریت آن بیاموزند.

 3. تقویت رابطه والد-فرزند:

دوره های والدین بر بهبود روابط والدین و فرزند از طریق آموزش مهارت های ارتباطی موثر، پرورش همدلی نسبت به کودکان و بهبود مهارت های کلی گوش دادن تمرکز دارند.

 4. افزایش اعتماد به نفس:

این دوره ها می تواند به والدین کمک کنند تا نسبت به توانایی خود در تربیت و تصمیم گیری های مطابق با ارزش های خانوادگی خود اطمینان بیشتری داشته باشند.

 5. رفع مشکلات کودکان:

با ارائه روش‌های سازنده برای والدین برای مقابله با سناریوهای چالش برانگیز، مانند لجبازی، پرخاشگری و رفتارهای نامطلوب کودکان، والدین می‌توانند رابطه ای مبتنی بر اقتدار و صمیمت با فرزندانشان برقرار کنند.

3

سایر محصولات

از محصولات دیگر سایت زهرا قانع کتاب و اسباب بازی است. اسباب ‌بازی ‌ها و کتاب‌خوانی فواید بسیار زیادی برای رشد کودکان دارند. اسباب ‌بازی ‌ها خلاقیت، توانایی ‌های حل مسئله و مهارت‌های اجتماعی را تقویت می‌کنند در حالی که کتاب‌ها به رشد مهارت‌های شناختی، ارتباطی و زبانی، تقویت همدلی و ایجاد پیوندهای قوی کمک می‌کنند.

بنابراین، کتاب و اسباب بازی تاثیرات طولانی مدتی بر رشد و تکامل کودک دارند.

4

با وجود چالش ‌هایی که فرزندپروری به همراه دارد، تیم متخصص و روانشناسی ما، با استفاده از محصولات و خدمات آموزشی، در خدمت شما والدین عزیز هستند. هدف ما ارائه بهترین راهکارها برای رشد سالم و موفقیت ‌آمیز فرزندانتان است.

برای بهره مندی از خدمات سایت زهرا قانع و آموختن روش های علمی تربیت فرزند کافیست به سایت https://zahraghane.com رفته و یا از محتواهای رایگان، لایو های آموزشی و پست های پیج اینستاگرامی زهرا قانع (@ ghane_psychologist) استفاده نمایید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان