کد خبر : 38914 / /
/

خدمات نوین شرکت دیجیتال برندینگ آویده؛ قدیمی‌ترین آژانس تبلیغاتی و برندینگ در ایران

این روزها بحث دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ بسیار داغ است؛ به گونه‌ای که تعداد کثیری از کسب‌و‌کارها در حوزه‌های مختلف بخش اعظمی از فعالیت‌های خود را به فضای مجازی و اینترنت اختصاص می‌دهند. با توجه به اهمیت بالای این دو فرایند در دنیای پیشرفته کنونی، شرکت‌های بسیاری در حال ارائه خدمات در این دو زمینه هستند. مجموعه آویده نیز از جمله قدیمی‌ترین و در عین حال معتبرترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات دیجیتال برندینگ و بازاریابی آنلاین در سطح کشور است. در این مجموعه صفر تا صد پروسه برندینگ و بازاریابی صورت می‌گیرد تا صاحبان کسب‌و‌‌کارها بدون داشتن هر گونه دغدغه شاهد رشد و توسعه موسسه خود شوند.

خدمات نوین شرکت دیجیتال برندینگ آویده؛ قدیمی‌ترین آژانس تبلیغاتی و برندینگ در ایران

 

ما در مجموعه آویده با ارائه خدمات کامل در زمینه برندینگ و بازاریابی آنلاین به شما کمک می‌کنیم تا به شکلی کاملا متمایز و قدرتمندانه پا به عرصه رقابت گذاشته و به یک رقیب سرسخت در حوزه کاری خود تبدیل شوید.

 

خدمات نوین آویده در حوزه دیجیتال برندینگ

هدف از ایجاد یک برند برای هر کسب‌و‌کار و معرفی آن در دنیای واقعی و از همه مهم‌تر در دنیای مجازی بهبود ارتباط کسب‌و‌کار با مخاطبین بازار هدف است. نکته بسیار مهمی که در مورد برند وجود دارد این است که یک برند بدون حضور در بستر فضای مجازی تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند به خوبی معرف حضور مخاطبین بازار هدف خود شود. به همین جهت هدف اصلی ما در مجموعه دیجیتال برندینگ آویده از برندسازی برای کسب‌و‌کارها تقویت برند آن‌ها در فضای مجازی است، چراکه انسان‌ها در عصر دیجیتالی امروزی از فضای مجازی و پلتفرم‌های آن بیشترین تاثیرپذیری را دارند.

دیجیتال برندینگ خود یک پروسه بسیار بزرگ است که شامل اجزای مختلف و مهمی است. اصلی‌ترین بخش دیجیتال برندینگ طراحی هویت بصری برند است. در حقیقت هویت یک برند تاثیر مستقیمی در کاشتن یک دیدگاهی متمایز و مثبت نسبت به خود در ذهن مخاطبین است.

هر چه هویت بصری برند و هویت اصلی آن بهتر و خلاقانه‌تر باشد به همان اندازه تاثیرگذاری عمیق‌تری در ذهن مخاطب خواهد داشت. هویت یک برند مجموعه‌ای از ارزش‌ها، چگونگی ارتباط با محصول، ارتباط با مخاطب است. به عبارتی هویت برند همان احساسی است که خود شرکت قصد دارد مخاطبین با همان حس و حال با برند آن ارتباط برقرار کند. برند بدون هویت مانند انسان بدون روح بوده و هیچ کارایی در بهبود و تقویت تعاملات کسب‌و‌کار با مشتریان و مخاطبین ندارد.

آژانس برندینگ آویده

اهمیت هویت بصری برند در فرایند برندسازی دیجیتال

یکی دیگر از مهم‌ترین بخش از خدمات مربوط به شرکت دیجیتال برندینگ آویده بخش هویت بصری برند است. منظور از طراحی هویت بصری برند ارائه یک دیدگاه بسیار متمایز و خاص به مخاطب در همان نگاه اول است. برای پینه بستن در ذهن مخاطبین به عنوان یک کسب‌و‌کار قدرتمند دیجیتالی امروزی یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید انجام دهید این است که هویت بصری خلاقانه‌ و خاصی را برای برند خود خلق کنید!

تمامی المان‌هایی که با حس بینایی و حتی عواطف مخاطبین شما ارتباط داشته باشد در فرایند طراحی هویت بصری برند در آویده مورد توجه قرار می‌گیرد، چراکه هویت بصری نام تجاری شما تاثیر بالقوه‌ای در جلب توجه اولیه مخاطبان برای توجه به کالا یا خدمات شما دارد.

آویده خالق بهترین و خاص‌ترین طرح‌ها برای بسته بندی بیش از هزاران محصول

بخش طراحی بسته بندی در فرایند بازاریابی آنلاین امروزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یک بسته بندی بی‌نظیر و کامل علاوه بر پوشش دادن تمامی جنبه‌های محافظت از محصول می‌تواند به عنوان یک قاب برای افزایش زیبایی و جذابیت محصول نیز استفاده شود.

بی‌شک شما هم مانند بسیاری از افراد به هنگام خرید به ویژگی‌های ظاهر محصول به خصوص کیفیت و فرم بسته بندی آن توجه می‌کنید، شاید باور کردن این مسئله سخت باشد اما در واقعیت طراحی یک بسته بندی خلاقانه حکم یک بازاریاب حرفه‌ای و کاربلد را دارد که بدون هیچ گونه هزینه‌ای کالای شما را برای مخاطبان بازار هدف تبلیغ می‌کند. طراحی بسته بندی شکیل، باکیفیت و متناسب با اهداف شرکت تولید کننده از جمله خدماتی است که ما در آژانس تبلیغاتی آویده به آن به شکل حرفه‌ای می‌پردازیم.

البته خدمات مبتنی بر طراحی بسته بندی محصول در شرکت دیجیتال برندینگ آویده شامل موارد دیگری چون طراحی از نوع صنعتی بسته بندی می‌شود. طراحی صنعتی بسته بندی مختص کالاهای صنعتی است که بنا بر ساختار حساس و ماهیت گران‌قیمت خود باید در بسته‌بندی‌هایی با بیشترین کیفیت و مقاومت نگهداری شوند.

16

شرکت دیجیتال برندینگ آویده: ارائه دهنده برترین خدمات در زمینه مشاوره سئو

در عصر اینترنت امروزی که بسیاری از نیازهای جامعه بشری در بستر آن برطرف می‌شود لازمه دست یافتن به نتایج بسیار مطلوب در زمینه تجارت داشتن فعالیت گسترده در این بستر است. یکی از بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین پلتفرم‌های اینترنتی پلتفرم گوگل است. فعالیت در این بستر به خصوص در حوزه تجارت و آموزش به قدری رقابتی است که شرکت‌های بزرگ و معروف نیز از هر نوع تکنیک مربوط به سئو برای بهینه سازی سایت خود استفاده می‌کنند.

سئو در واقع همان چارچوب تعیین شده برای فعالیت وب‌سایت‌ها و رتبه گرفتن در پلتفرم گوگل است که هر ساله و حتی ماهانه تغییراتی نیز در اصول آن ایجاد می‌شود. با رعایت دقیق این اصول و همچنین استفاده از برخی تاکتیک‌های حرفه‌ای می‌‌توان در مدت زمان بسیار کمی توجه الگوریتم‌های گوگل را به خود جلب کرده و در نهایت به رتبه‌های برتر در صفحه اول گوگل رسید. اما لازمه تجربه این موفقیت خوش طعم و ماندگار گرفتن مشاورهای لازم از متخصص‌ترین مشاور سئو از موسسه‌ای مجرب و کاربلد چون شرکت دیجیتال برندینگ آویده است.

متخصصین سئوکار ما در این حوزه با ارائه بهترین مشاوره‌ها و راهنمایی‌ها در کنار انجام دادن فعالیت‌های مربوط به سئو به شما کمک می‌کنند تا راه صد ساله رتبه گرفتن در گوگل را در مدت زمان بسیار کمی طی کنید. البته تمامی این تکنیک‌ها کاملا قانونی است، به عبارتی تکنیک‌های مورد استفاده از بخش خدمات سئو آویده از نوع تکنیک‌های کلاه سفید است.

 

طراحی بسته بندی - طراحی صنعتی بسته بندی و اصول بسته بندی با آویده

موفقیت در عرصه بازاریابی دیجیتال با چاشنی فعالیت موثر در شبکه‌های اجتماعی!

با توجه به آخرین آمار و اقرام ارائه شده ضریب نفوذ شبکه‌های اجتماعی در ذهن و تصمصیات مخاطبین برای اقدام به خرید و دریافت خدمات یک کسب‌و‌کار بیش از 75 درصد  است. این آمار و ارقام بدین معنی است که شما با داشتن فعالیت موثر و مدیریت حساب خود در شبکه های اجتماعی به طرز کاملا حرفه‌ای و خلاقانه می‌توانید با کمترین هزینه بهترین ارتباط و تعامل را با مخاطبین هدف خود برقرار کنید.

البته لازمه مدیریت شبکه های اجتماعی و موفقیت در این عرصه استفاده از برخی تکنیک‌‌های بازاریابی مربوط به سوشال مدیا در راستای موضوعات ترند و مطرح است. آژانس دیجیتال برندینگ آویده با ارائه بهترین خدمات در حوزه مدیریت حساب شما در شبکه‌های اجتماعی ریموت کنترل مخاطبین را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید با هر بار انجام بازاریابی در این بستر مانند دکمه خاموش و روشن ریموت توجه مخاطبین به سمت خود را روشن کنید!

17

حرف آخر ما در مجموعه دیجیتال برندینگ آویده

شرکت دیجیتال مارکتینگ آویده با سابقه بیش از 2 دهه فعالیت موثر و اثربخش در بستر سوشال مدیا موفق به خلق موفق‌ترین برندها برای هزاران کسب‌و‌کار شده است.

هویت بصری برند و طراحی هویت برند چیست و چگونه یک هویت برند ارزشمند بسازیم.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.