کد خبر : 38822 / /
/

عسل چت تنها چت روم بدون فیلتر در ایران

عسل چت بزرگترین چت روم فارسی زبانان که همواره تلاش میکند در سرچ چت و چت روم بالا بیایید و کاریر جذب نماید.

عسل چت تنها چت روم بدون فیلتر در ایران

 

درباره چت روم چقدر اطلاعات دارید؟ حتما اصطلاحات قدیمی این شبکهها را شنیدهاید یا دیدهاید که افرادی از طریق سایتهای اینترنتی با دیگر افراد درحال گفتوگو هستند.در این مقاله همراه ما باشید تا از مزیتها و روشهای ورود به این اتاقهای گفت‌وگو با شما صحبت کنیم. با ما بمانید.

 

چت روم چیست؟

 

گپسرا، اتاق گفتگو یا چت روم (Chat room) یک فضای مجازی است که افراد مختلف در آن با یکدیگر ارتباط میگیرند و صحبت میکنند.در ابتدا این محیطها بسیار ساده بودند و نمیشد که در آنها کاری جز چت متنی انجام داد.

 

به گفتگو در این رومها چت گفته میشود.درحال حاضر این اتاقهای گفتوگو بسیار پیشرفته شدهاند و قابلیتهای زیادی دارند که در ادامه مقاله حتما به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

 

 

چت روم چه محیطی دارد؟

چت رومها محیطهای مختلفی دارند که از آنها با نام روم یاد میشود. این روم ممکن است به موضوعات خاصی اختصاص داشته باشد. برای نمونه در یک روم خاص فقط میتوانید دوستیابی کنید یا در رومی دیگر فقط میتوانید درباره فیلم و سریال حرف بزنید.

 

 

 

این دسته بندی برای این است که کاربران یک چت ارتباط مفیدتری داشته باشند و چتها با هدفی خاص انجام شود.اتاقهای گفتوگو برای مدیریت بهتر دارای قوانین زیادی هستند و تمامی کاربران باید این قوانین را رعایت کنند. البته که این قوانین موارد عجیبی نخواهد بود و درخواستهای معقولی هستند.

 

 

 

در چتها معمولا ادمینهایی حضور دارند که چت را رصد میکنند تا در صورت بروز مشکل، کاربران مزاحم را بلاک کنند. ادمینها در بسیاری از موارد دارای سطوح خاصی هستند و به یک اندازه قدرت ندارند.

 

اصطلاحات مختلف در چت روم

یکی از موارد جالب در چت روم، ادبیات خاص چت رومی است. همانطور که تجربه دارید، این مکان آنلاین برای اولین‌بار در خارج از کشور ساخته شد. بنابراین میتوان گفت که بسیاری از اصطلاحات، در پلتفرمهای خارجی شکل گرفتند.کاربران معمولا در اتاقهای گفت‌وگو به شکل خلاصه و ساده صحبت میکنند تا زمان کمتری برای برقراری ارتباط صرف شود.

 

بهترین چت روم ایران را بشناسی

 

چت روم عسل چت یکی بهترین چت رومهای ایرانی است که مدیریت آن قصد دارد داخل سرچ چت شلوغ بالا امده و تعداد کاربران خود را افزایش دهد. شما میتوانید در این اتاق گفتگو با افراد مختلفی آشنا شوید و ارتباطات خود را گسترده تر کنید.عضویت در این اتاق گفتگو بسیار ساده است و اطلاعات زیادی از شما درخواست نمیکند. چت عسل مناسب افرادی است که میخواهند چند دوست جدید اینترنتی پیدا کنند و روابط خود را گسترش دهند.

 

 

 

مزایا و ویژگی های چت روم عسل چت چیست؟

در تمامی ساعات روز میتوانید افراد آنلاینی را در این اتاق گفتوگو یعنی مرام چت پیدا کنید. این اتاق گفتوگو برای شما قوانین سخت و دستوپاگیری تعریف نخواهد کرد.تنها کاری که کافیاست انجام دهید رعایت قوانین عمومی مانند عدم توهین به افراد و عقاید است. شما میتوانید بهراحتی و تنها با چند کلیک عضو این چت روم شوید.

 

در این چت امکانات سرگرم‌کننده دیگری مانند بازیهای فلش و فال حافظ فراهم آمده تا اگر حوصلهتان سر رفت، با دیگر حاضران در چت به سراغ چنین تفریحات آنلاینی بروید. بسیاری از افراد بهترین دوستان خود را از همین اتاقهای گفتوگو پیدا کردهاند.

 

جمع بندی

چت روم یک بستر آنلاین فوقالعاده برای افرادی است که میخواهند روابط اجتماعی خود را گسترش دهند اما به دنبال راهی ساده برای آن هستند.چت رومها تعاملی ذاتی دارند. این بستر آنلاین از همان اوایل شکل گیری اینترنت روی کار آمد و رفته رفته تبدیل به یک فرهنگ  می باشد.

 

 

فرهنگی که اصطلاحات خاص خود را داشت.شما نیز میتوانید از این بستر آنلاین برای دوستیابی و گسترش دامنه ارتباطی خود کمک بگیرید. برای این کار کافی در وبسایت چت روم مرام چت نام نویسی کنید.

 

 

برای آشنایی بیشتر با چت روم عسل چت بهترین و شلوغ ترین چت روم فارسی زبانان در ادامه با ما همراه باشید.

 

آیا تا به حال از یاهو مسنجر استفاده کرده اید؟ اگر از آن استفاده کرده باشید و این شبکه اجتماعی را بخوبی بشناسید قطعا با محیط چت روم  ها بیگانه نخواهید بود، اما اگر تا کنون از این چتروم بین المللی استفاده نکرده اید حتما نام آن در گوشه کنار وب به چشمتان خورده است. یاهو مسنجر یک چتروم جهانی میباشد که جدا از فرم نرم افزاری قابل نصب(مانند تمامی شبکه های اجتماعی حال حاضر)، به صورت نسخه وب هم در دسترس بوده است.

حتما تا اینجا برای شما نیز این سوال پیش آمده است که

 

“چرا با وجود استفاده از شبکه های اجتماعی، بهتر است چت روم ها را جایگزین آنها کرده و سایت های گفتگو چت رومی را انتخاب کنیم؟“

 

 

از آنجا که سرور های اصلی شبکه های اجتماعی مانند متا (فیسبوک)، واتساپ، تلگرام و … خارج از کشور میباشند، جدا از مشکلات فیلترینگ که همه روزه شاهد آن هستیم امکان ردیابی سرور های خارجی در صورت بروز مشکلاتی نظیر هک و نشر اطلاعات، سرقت های اینترنتی و مشکلات دیگر بسیار سخت و گاهی امکان پذیر نمیباشد.

 

در مقابل سرور های ایرانی امن تر و دسترس پذیر تر میباشند و دچار مشکلاتی مانند فیلترینگ نمیشوند. از طرف دیگر خود شبکه های اجتماعی ایرانی نیز مشکلاتی همچون هنگی، قطعی و دیگر مشکلات شبیه به آنها را دارند.

 

چت روم ها به دلیل آنکه بر روی بستر مستقیم نت فعال هستند، نیاز به نصب اپلیکیشن ندارند در نتیجه حجم تلفن های همراه را اشغال نمیکنند به همین دلیل مانند خیلی از شبکه های اجتماعی دغدغه نصب چتروم ها بر روی کامپیوتر برای ما به وجود نمیآید. از آنجا که این سایت های گفتگو آنلاین مانند خیلی از شبکه های اجتماعی دیگر نیاز به استفاده از یک شماره موبایل یا آدرس ایمیل را ندارند، پس به راحتی امکان ثبت نام در چت روم و دسترسی به امکانات سایت وجود دارد.

 

علاوه بر همه اینها، چت روم عسل چت www.Mahchat.skin امکانات بیشتری را نسبت به بقیه چت روم های ایرانی برای راحتی کاربران خود فراهم کرده است که چند مورد از آنها را ذکر میکنیم:

 

۱- امکان استفاده از نسخه گوشی برای استفاده راحت تر کاربران موبایلی

 

۲- امکان انتقال فایل های متنی، صوتی و تصویری با سرعت بسیار بالا

 

۳- استیکر های اختصاصی و متحرک در چت فارسی

 

۴- امکان سیو یا حذف اطلاعات

 

۵- ویژگی بلاک کاربران برای مسدود کردن مزاحمت ها در پنجره چت خصوصی

 

۶- ویژگی اشتراک گذاری انواع پست ها به صورت متن، ویدیو، تصویر، موزیک و … در پروفایل اختصاصی خودتان و سیستم لایک و دیسلایک کردن پست و کامنت گذاری در پروفایل دیگر کاربران

 

۷- امکان افزودن استوری و ویس

 

۸- امکان ارسال فایل های صوتی مانند موزیک و ویس در پنجره چت خصوصی و همچنین چت عمومی

 

۹- امکان ارسال تصویر در عمومی و پی وی

 

۱۰- امکان فعال کردن ورود به پی وی شما و ارسال پیام با اجازه خودتان

 

۱۱- سیستم فعال سازی قفل پی وی برای جلوگیری از صحبت کردن با هر کسی که دلتان نمیخواهد.

 

عسل چت نیز همانند سایر سایت های ایرانی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل کرده و ضمن حفظ و احترام به حریم خصوصی کاربرانش حافظ اطلاعات آنان نیز میباشد. حفظ شخصیت و احترام تک به تک کاربران عسل چت یک اصل مهم برای ماست و هرگونه توهین و یا بی احترامی به کاربرانمان منجر به اخراج فرد خاطی میشود.

 

با وجود آنکه لهجه های دلنشین، قوم ها و فرهنگ های بی نظیر نقاط مختلف ایران جایگاه خاص و ویژه ای در قلب و روح ما دارند و در صورت مشاهده بی احترامی به هر قوم یا فرهنگی با فرد مورد نظر برخورد شده و اخراج خواهد شد، اما خواهشمندیم در چت روم عسل چت با زبان شیرین فارسی سخن بگویید و چت کنید تا بقیه کاربران نیز متوجه کلام زیبای شما شده و بتوانند با شما بیشتر ارتباط برقرار کنند.

 

در صورت مشاهده هرگونه بحث خلاف قوانین جمهوری اسلامی مانند بحث های سیاسی که در این سایت ممنوع است، ضمن برخورد با آن کاربر، به مراجع قانونی نیز گزارش خواهد شد. انتخاب نام کاربری مناسب و زیبا هم به شما ارزش و احترام بیشتری میبخشد و هم مدیران سایت مجبور نمیشوند تا افراد با اسامی مورد دار و جنسی را اخراج کنند.

 

در آخر عسل چت امن ترین چت روم ایران می باشد.

برای وورد به عسل چت از ادرس زیر وارد شوید.

http://www.maxstars.ir

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.