کد خبر : 38664 / /
/

3 تا از بهترین دستگاه های حضور و غیاب بازار

دستگاه های حضور و غیاب و دستگاه نوبت زن از دستگاه های الکترونیکی هستند که در سازمان ها و شرکت ها به کار می‌روند. این دستگاه ها از طریق شناسایی اثر انگشت، چهره، کارت هوشمند، رمز عبور و یا ترکیبی از این موارد، حضور و غیاب کارکنان را ثبت و گزارش می‌دهند.

3 تا از بهترین دستگاه های حضور و غیاب بازار

 

دستگاه های حضور و غیاب و دستگاه نوبت زن از دستگاه های الکترونیکی هستند که در سازمان ها و شرکت ها به کار می‌روند. این دستگاه ها از طریق شناسایی اثر انگشت، چهره، کارت هوشمند، رمز عبور و یا ترکیبی از این موارد، حضور و غیاب کارکنان را ثبت و گزارش می‌دهند.

در دستگاه حضور و غیاب، کارکنان با استفاده از اطلاعات شخصی خود مانند نام و رمز عبور و یا کارت هوشمند خود، ورود و خروج خود را به طور خودکار ثبت می‌کنند. با توجه به اینکه زمان کاری پرسنل به عنوان یکی از مهمترین عوامل در محاسبه حقوق و دستمزد آنها محسوب می شود، استفاده از این دستگاه به منظور محاسبه دقیق حقوق و دستمزد پرسنل بسیار مهم است. با این روش می توان حقوق را به طور دقیق تر و بهینه تر محاسبه کرد و در نتیجه به مدیران و پرسنل کمک می کند تا زمان بیشتری را صرف انجام این محاسبات وقت‌گیر نکنند. همچنین شما هر موقع بخواهید می‌توانید اطلاعات رو از دستگاه به نرم افزار منتقل کنید و حقوق و دستمزد رو براساس زمان کاری پرسنل محاسبه کنید.

استفاده از دستگاه های حضور و غیاب و دستگاه نوبت زن، به سازمان ها کمک می‌کند تا بهبود کارایی و کنترل موثرتری بر روی زمان و حضور و غیاب کارکنان داشته باشند. در ادامه مطلب سعی کردیم 3 تا از بهترین دستگاه های حضور و غیاب بازار را معرفی کنیم.

دستگاه حضور و غیاب اثراگشت lx15

این دستگاه در دسته بندی دستگاه های حضور و غیاب اثراگشتی چای میگیرد. یکی از قدرتمندترین و محبوترین دستگاه حضور و غیاب در بازار است. که قابلیت ثبت 500 پرسنل و 5000 تردد را با سرعت بالا را دارد. دستگاه حضور و غیاب ZKTeco LX15 از پیشرفته ترین و جدیدترین تکنولوژی برای شناسایی اثر انگشت برخوردار است. سنسور ثبت اثر انگشت این دستگاه حضور و غیاب از جنس نوری، ضد تقلب و ضد خش است. همچنین این دستگاه دارای محافظ سنسور نیز می باشد.

دستگاه حضور و غیاب lx15

دستگاه حضور و غیاب TM-88

اگر بدنبال خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی هستید. این محصول میتواند بهترین گزینه جهت استفاده شما باشد. دستگاه های ساخته شده توسط شرکت TIMMY از کیفیت ساخت بالایی  برخوردارند و در تمامی دنیا این سری دستگاه ها به فروش میرسند. از قابلیت های ویژه دستگاه حضور و غیاب TM-88 میتوان به ظرفیت بالای این دستگاه هم در ثت اثرانگشت و هم ثبت کارت اشاره کرد.

دستگاه حضور و غیاب tm 88

دستگاه حضور و غیاب ZUF100

اگر بدنیال محصولی همه فن حریف با تمامی قابلیت ها هستید، دستگاه حضور و غیاب ZUF100 با ظاهر زیبای خود میتواند گزینه مناسبی برای سازمان یا اداره شما باشد. با قابلیت هایی همچون ثبت اثرانگشت، ثبت کارتی، تشخیص چهره و رمز عبور از قابلیت های ویژه این محصول قدرتمند است.

دستگاه حضور و غیاب uf 100

خرید دستگاه حضور و غیاب با قیمت مناسب

مجموعه فروشگاه آنلاین سنین کالا یکی از مجموعه های عرضه کننده تجهیزات مکانیزه فروشگاهی، رستورانی و اداری در سطح کشور است. که میتوانید هفت روز هفته با این مجموعه تماس و مشاوره دریافت کنید و بعد اقدام به خرید نمایید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.