کد خبر : 36107 / /
/

لوازم آرایشی با ظاهر کیوت و شگفت انگیز

لوازم آرایشی با ظاهر کیوت و شگفت انگیز

 

 

خرید لوازم آرایشی کیوت برای هر دختری جذابیت دارد و دختران علاقه زیادی به جمع آوری و مصرف این گروه لوازم آرایشی و بهداشتی دارند. حتماً می‌دانید که صنعت لوازم آرایشی یکی از بزرگترین بازارها را به خود اختصاص داده و بسیاری از برندهای معروف به‌صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند. در این میان برندهای متفاوت با توجه به سلیقه دختران جوان، اقدام به تولید لوازم آرایشی فانتزی می‌کنند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. خرید یک پک کامل از لوازم آرایشی دخترانه و کیوت، حتماً برای شما نیز جذابیت دارد و دوست دارید گاهی برخلاف قواعد خاص آرایشی دست به ابتکار بزنید و از محصولاتی استفاده کنید که جسارت زیادی می‌طلبند. با داشتن یک پک کامل لوازم آرایشی فانتزی شما می‌توانید، با هر تیپ و استایلی آرایشی متفاوت انجام دهید و از تنوع آرایش صورت خود لذت ببرید.

در این قسمت به شما یاد خواهیم داد که با لوازم آرایشی دخترانه فانتزی چگونه آرایش کنید و از چه ترفندهایی برای افزایش جذابیت صورتتان استفاده کنید.

 

چند ترفند برای افزایش جذابیت صورت با لوازم آرایشی کیوت

اگر لوازم آرایشی کیوت و رنگی خریداری کردید، پس حتماً به ترفندهای رنگی و یونیکورنی که هر سال ترند می‌شوند، هم علاقه دارید. در ادامه به برخی از ترفندهایی که کمک می‌کنند از لوازم آرایشی فانتری بهتر استفاده کنید، اشاره خواهیم کرد.

پوست را پیش از آرایش خنک کنید

اغلب لوازم آرایشی که رنگی و کیوت هستند زمانی که روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند، جذابیت و زیبایی خود را از دست می‌دهند. ممکن است فکر کنید علت این تغییر رنگ یا زشت دیده شدن ترکیبات ماده آرایشی روی پوستتان، رنگ پوست است. اما کاملاً در اشتباه هستید! از آنجایی که لوازم آرایشی و بهداشتی فانتزی اغلب رنگ‌هایی شاد و جیغ دارند؛ بنابراین باید پوست به‌عنوان زمینه، آماده جذب ماده آرایشی رنگی باشد. اگر یک کرم بدون رنگ را روی پوست استفاده کنید، ردی ایجاد نمی‌کند. اما اگر یک رژ گونه رنگی را بدون زیرسازی خوب روی پوست بکشید، حتماً از دیدن حالت تکه تکه‌ای آن احساس بدی پیدا خواهید کرد.

راه حل این است که قبل از مصرف لوازم آرایشی کیوت از یخ استفاده کنید؛ کمی یخ را قبل از آرایش روی پوستتان بزنید و سپس بردارید. یخ هم پوست را خنک و سفت می‌کند و هم سبب بسته شدن منافذ پوست می‌شود. زمانی که منافذ پوست بسته شوند، هر ماده آرایشی به خوبی پوست را کاور می‌کند و دیگر تکه تکه یا پوست پرتقالی نمی‌شود؛ همچنین استفاده از یخ باعث کاهش پف زیر چشم شده و بعد از آرایش صورتتان را کیوت و کم سن‌‌تر نشان می‌دهد.

با لوازم آرایشی دخترانه چشم‌ها را درشت کنید

حتماً در آرایش به سبک کره‌ای دیده‌اید که دختران و زنان جوان با این ترفند چشمان خود را خیلی درشت می‌کنند و کیوت به نظر می‌رسند. برای اینکه چشم‌هایتان درشت بنظر برسد توصیه می‌کنیم به گوشه داخلی چشم‌ها کمی سایه شاین بزنید؛ اگر سایه شاین ندارید، از هایلایتر استفاده کنید. علاوه‌بر مصرف لوازم آرایشی کیوت برای بزرگ کردن چشم‌ها از خط چشم که پایه ثابت آرایش‌های کلاسیک است، کمک بگیرید. خط چشم را تنها روی یک سوم انتهایی پلک پایینی چشم بکشید. این خط را به همین صورت رها نکنید؛ از یک برس سایه کوچک جهت پخش و سپس محو کردن آن استفاده نمایید.

در مرحله بعد از یک ریمل پر رنگ و حجم دهنده استفاده نموده و ریمل را تنها روی گوشه خارجی مژه‌ها بکشید؛ چند بار اینکار را تکرار کنید تا حجم مژه‌ها بیشتر به نظر برسد. برای اینکه آرایش از حالت دخترانه دور نشود، می‌توانید از ریمل‌های رنگی و فانتزی که این روزها ترند هستند استفاده کنید.

در پایان آرایش چشم دخترانه و فانتزی نیاز به یک پالت سایه رنگی و کیوت دارید. اگر رنگ چشم‌های شما روشن است، برای کیوت‌تر شدن آرایش از سایه‌های شاد روشن‌تر یا تیره‌تر از رنگ چشمان خود استفاده کنید.

بهترین سایه و رژگونه برای آرایش فانتزی

اگر خرید بعدی شما از میان لوازم آرایشی کیوت است و برای آرایش‌های گرم تابستانه خود را آماده می‌کنید، انواع رژگونه و سایه پودری را حتماً تهیه نمایید. رژگونه پودری جزو محبوب‌ترین لوازم آرایشی دخترانه فانتزی است؛ چراکه در هوای گرم و شرجی تابستان، دیگر رژگونه‌ها و سایه‌های مایع به کارتان نمی‌آیند.

برای اینکه در تابستان بتوانید یک آرایش شاد و گرم انجام دهید و آن را تا ساعت‌ها حفظ کنید، قطعاً برای آرایش گونه‌ها و پشت چشم‌ها باید گزینه اول شما سایه و رژگونه پودری باشد. این ماده آرایشی مرطوب نیست، پس تا چند ساعت بدون کم‌ترین تغییر روی پوست‌تان باقی می‌ماند.

لوازم آرایشی فانتزی با تناژ هلویی استفاده کنید

اگر می‌خواهید جوان‌تر از همیشه به نظر برسید، پس نیاز به لوازم آرایشی رنگی و شاد دارید. انرژی بخش‌ترین رنگ‌ها در میان پالت‌های آرایشی کیوت، رنگ‌های با تناژ هلویی هستند. اگر از لوازم آرایشی کیوت با تناژ رنگ هلویی استفاده کنید، رنگ پوست‌تان گرم و بشاش به‌نظر خواهد رسید. بهترین زمان برای استفاده از لوازم آرایش فانتزی که تناژ هلویی دارند، فصل بهار و تابستان و البته زمانی است که نور آفتاب بیشتر از هر زمان دیگری است.

آرایش لب کیوت

برای اینکه بهترین استفاده را از لوازم آرایشی رنگی و جدید خود ببرید، هنگام آرایش با توجه به محصولات آرایشی که روی پوست مصرف کردید، نسبت به انتخاب رنگ رژ لب اقدام کنید. به‌عنوان مثال اگر رنگ رژ گونه شما هلویی است، بنابراین رژ لبی با همین تناژ اما تیره‌تر استفاده کنید. البته برای اینکه حجم‌ لب‌ها بیشتر به‌نظر برسد و آرایش دخترانه‌تر شود، حتماً از برق لب هم استفاده نمایید.

پک لوازم آرایشی کیوت شامل چه مواردی می‌شود؟

ممکن است بخواهید برای دختر خود یک پک آرایشی جذاب و هیجان انگیز رنگی تهیه کنید، اما ندانید که پک لوازم آرایشی کیوت شامل چه مواردی می‌شود. پس از راهنما و لیست زیر کمک بگیرید:

  • رژ لب مایع یا مدادی رنگی

  • مرطوب کننده فاقد عطر و چربی

  • خط چشم‌های فانتزی و فسفری

  • پرایمر

  • کرم پودر و پنکک

  • رژگونه با تناژ هلویی

  • ژل ابرو

  • پالت سایه چشم پودری با تناژ روشن و هلویی

  • ریمل رنگی و حجم دهنده

جمع‌بندی

برای اینکه جوان‌تر به‌نظر برسید و جسارت خود در آرایش صورت نشان دهید، بهترین روش استفاده از لوازم آرایش دخترانه و رنگی است. با استفاده از ترفندهای آرایشی ریز و به‌کارگیری لوازم آرایشی فانتزی، می‌توانید صورت‌تان را چندسال جوان‌تر نمایش دهید. مهم‌ترین نکات یک آرایشی فانتزی استفاده از رژگونه و سایه، با تناژ هلویی و درشت جلوه دادن چشم‌ها با استفاده از ترفندهای کلیدی آرایشی است.

طبیعتا در این مقاله کوتاه نمیتوانیم اطلاعات بیشتر در مورد خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و … به شما ارئه کنیم. درصورت تمایل جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر درباره لوازم آرایشی و  بهداشتی 

میتوانید از طریق خط ویــژه فروشگاه هیس به شماره : 28426420-021 با کارشناسان فروشگاه هیس در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتری رو به شما ارائه دهند .

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.