کد خبر : 35944 / /
/

مجسمه برنجی – مجسمه برنزی بازرگانی شاهمرادی

مجسمه برنجی – مجسمه برنزی بازرگانی شاهمرادی

 

 

رنگ شاد و زندۀ این مجسمۀ برنجی فلامینگو – مجسمه برنجی اسب – مجسمه برنجی فیل - مجسمه برنجی شیر - مجسمه برنجی درنا - مجسمه برنجی قورباغه   به زیبایی آن افزوده و آن را برای هر گونه دکوراسیون، مناسب کرده است. تصویر فلامینگو را در اکسسوری ‌ها و تابلوهای نقاشی به کرات مشاهده می ‌کنیم. این پرنده، در حال حاضر، بسیار پرطرفدار است و مجسمۀ فلامینگو هم راه بسیار مناسبی برای جای دادنِ این پرنده در دکوراسیون داخلی‌ تان است.  برای هر فضایی مناسب است، از حمام و پذیرایی گرفته تا اتاق خواب و سالن غذا خوری مناسب است .

مجسمه‌ سازی برنزی شاهمرادی های مینیمال، بسیار زیبا و پر طرفدار هستند و دکوراسیون منزل شما را به مراتب شیک ‌تر می سازند. البته یادتان باشد که مینیمالیسم برای هر خانه و هر سلیقه ‌ای مناسب نیست. برخی، مجسمه ‌های پر زرق و برق را ترجیح می‌ دهند. انحنای شگفت ‌انگیز و ظرافت استثنایی ‌ای که در تصویر بالا می ‌بینید، مجسمه‌ ها را بسیار جذاب کرده‌ اند. این مجسمه‌ ها برای انواع سبک ‌های دکوراسیون مناسب اند و بدون نیاز به اکسسوری اضافه، می‌ توانند فضا را زیبا و دلنشین سازند.

مجسمۀ برنجی که در تصویر بالا مشاهده می ‌کنید، کاملاً برازندۀ این دکوراسیون است، چرا که هم با رنگ مبلمان خانه همخوانی دارد و هم با نقاشی ‌های انتزاعی موجود در اتاق هماهنگ است

.

 

دکوری برنجی قیمت بازرگانی شاهمرادی

 

مجسمه‌ های مدرن روی صفحۀ شطرنج قرار گرفته ‌اند و دکوراسیون خانه را بسیار متفاوت و جذاب ساخته ‌اند. میز با پایۀ مجسمه ‌ای، صندلی مجسمه ‌ای، راه پلۀ مجسمه مانند، برخی لوازم منزل هستند که در ساختار آن ‌ها از مجسمه استفاده شده است یا اینکه خودشان شبیه به مجسمه هستند.

مجسمه در دکوراسیون داخلی

 

مجسمه ها باید بازتاب روحیات شما باشند

مجسمه ‌های خانۀ شما، بازتابِ روحیات شما هستند و می‌ توانند احساسات مختلفی را در شما ایجاد کنند؛ اما چند نکتۀ کلی را در مورد جایگاه مجسمه در دکوراسیون داخلی به یاد داشته باشید .

نباید تعداد مجسمه‌ های موجود در یک فضا زیاد باشد، مثلاً یک مجسمه به جذابیت دکوراسیون خانه ‌تان می‌افزاید، اما سه مجسمه، اگر فضایتان کوچک باشد، خانه‌ تان را شلوغ می‌ کند؛ البته بازهم بستگی به سلیقه و خواستۀ شما دارد.

مجسمه در دکوراسیون داخلی

 

جای مناسب برای مجسمه خود در دکوراسیون منزل پیدا کنید . مجسمه ‌های خانه‌ تان باید با فاصله از یکدیگر قرار داشته باشند؛ در واقع، مجسمه‌ سازی شاهمرادی ها باید فضای تنفس داشته باشند. اطراف آن‌ ها را زیاد شلوغ نکنید.

• مجسمه‌ هایتان را در قسمتی از خانه قرار دهید که نور کافی به آن ‌ها بتابد. مجسمه ‌ای که در سایه یا قسمت تاریک ‌تر خانه قرار بگیرد، زیبایی خاصی به خانۀ شما نمی ‌بخشد.

 

 

 

 

مجسمه در دکوراسیون داخلی

چه نوع مجسمه هایی میتوانند مناسب منزل باشند؟

وقتی می‌ گوییم مجسمه، لزوماً منظورمان مجسمه‌ های کلاسیک نیست، بلکه مجسمه‌ های مدرن، رئال، مینیمال و دیگر سبک ‌ها نیز مد نظرمان است که برای دکوراسیون خانه مناسب اند.

 

چه نوع سبک هایی در چیدمان مجسمه مناسب تر می باشد؟

هم می توانید در سراسر خانه از یک سبک مجسمه استفاده کنید و هم می ‌توانید سبک ‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید. برای مثال می‌ توانید مجسمه ‌های کلاسیک برنزی را در کنار مجسمه ‌های مدرن قرار دهید

 

تفاوت تندیس های نیم تنه برنجی  و کلاسیک در چه جیزی می باشد؟

تندیس ‌های نیم‌ تنه به سبک مینیمال نیز ساخته می‌ شود؛ تفاوت این تندیس ‌ها با تندیس ‌های کلاسیک نیم ‌تنه در ریزه‌ کاری هایشان است. در تندیس ‌های کلاسیک، عضله ‌های بدن با دقت و ظرافت ترسیم شده ‌اند؛ اما مجسمه‌ های مینیمال، چنین نیستند

 

برای مکان‌ های شلوغ از چه نوع مجسمه هایی استفاده کنیم؟

برای مکان‌ های شلوغ، مجسمه ‌هایی با رنگ خنثی انتخاب کنید. مجسمه‌ های کلاسیک از دیرباز تاکنون، پرطرفدار و جذاب بوده ‌اند

 

مجسمه های خاص و بزرگ نگین مناسب چه قسمت هایی از خانه هستند؟

چنین مجسمه ‌هایی باید در مرکز یا قسمت جلویی خانه قرار بگیرند و هیچ اکسسوری اضافه ‌ای هم در اطراف آن وجود نداشته باشد.

 

برای مکان های رسمی از چه نوع مجسمه هایی باید استفاده کرد؟

رنگ طلایی به کار رفته در این مجسمه باعث شده است بسیار لوکس به نظر برسد و برای فضاهای رسمی مناسب باشد. چنین مجسمه‌ هایی فضا را لطیف و ظریف می‌ سازند

 

آیا شما آموزش مجسمه سازی را هم دارید ؟

بله ، هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می کنیم . برای اطلاعات بیشتر به بخش دوره های آموزشی در همین سایت مراجعه کنید .

 

مجسمه در دکوراسیون داخلی

مجسمه ‌های واقع گرایانه فضا را بسیار زیبا می ‌سازند.

مجسمه‌ های فلزی، فضا را بسیار جذاب و زیبا می‌ سازند؛ مثلاً مجسمۀ نقره‌ ای رنگ، چه کوچک باشد و چه بزرگ، جذابیت ویژه ‌ای به فضای داخلی می ‌بخشد. امکان ندارد کسی از کنار این جنس مجسمه ها گذر کند و در مورد آن نظری ندهد، یا حداقل به آن توجه نکند.

استفاده از مجسمه های طلایی

رنگ طلایی به کار رفته در این مجسمه باعث شده است بسیار لوکس به نظر برسد و برای فضاهای رسمی مناسب باشد. مجسمه ‌ای که در شکل بالا می ‌بینید، شبیه به مجسمه ‌های کلاسیک است؛ اما در واقع، سبکِ آن مدرن است. چنین مجسمه‌ هایی فضا را لطیف و ظریف می‌ سازند. یادتان باشد که رنگ طلایی، خانه ‌تان را لاکچری و لوکس جلوه گر می سازد.

مجسمه  باید با روح شما ارتباط برقرار کند

هیچ اشکالی ندارد اگر طرفدارِ مجسمه ‌های عجیب و غریب هستید و دوست دارید فضای خانه‌ تان را متفاوت کنید. این مجسمه‌ ها، چه بزرگ باشند چه کوچک، جذابیت خاصی به خانۀ شما می ‌بخشند و توجه مهمانان‌تان را نیز به خود جلب می ‌کنند. یادتان باشد که رسالتِ مجسمه، فقط زیبایی بخشیدن به دکوراسیون منزل نیست، بلکه باید با روح شما نیز ارتباط برقرار کند و احساساتی را در شما برانگیزد؛ برای مثال، برخی مجسمه ‌ها خاصیت نوستالژیک دارند و شما را به یاد کودکی یا دورۀ خاصی از زندگی ‌تان می ‌اندازند.

18

 

مرکز فروش مجسمه های برنزی در تهران

خرید مجسمه

قیمت مجسمه باغی

مجسمه سازی

کاکا سنگی دیجی کالا

مجسمه برنجی قدیمی

تولید مجسمه برنجی

مجسمه برنجی کوچک

مجسمه برنجی اسب

مجسمه ببر برنجی

مجسمه برنجی قدیمی

مجسمه برنجی کوچک

مجسمه برنجی جیوانات

مجسمه برنجی بزرگ

مجسمه ببر برنجی

مجسمه هخامنشی

مجسمه کوروش

مجسمه گاو

مجسمه نعمت آباد

مجسمه گوزن

مجسمه فیل

کجسکه سماور ذغالی

مجسمه اسب برنجی

مجسمه قو

مجسمه بالرین برنزی

مجسمه گنجشک

مجسمه کالسکه

مجسمه برنزی

مجسمه اسب برنز

مجسمه شیر

مجسمه برنزی دکوری

مجسمه برنج

مجسمه قو

مجسمه شیر

مجسمه دلفین

مجسمه عقاب

مجسمه گاو

 

 

مجسمه یوزپلنگ19

مجسمه دکوری

 

شطرنج برنجی شطرنج برنزی شطرنج برنز پایه دار شطرنج برنزی قیمت شطرنج برنزی قدیمی مهره شطرنج برنجی میز شطرنج برنجی

 

 

 

20

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.