کد خبر : 35819 / /
/

دوره تعمیرات تخصصی برد الکترونیک در تبریز

اگر می خواهید دانش و تجربیات خود را در زمینه تعمیر برد افزایش دهید ، توصیه می کنیم در دوره تعمیرات برد در تبریز شرکت کنید. آموزشگاه کاسپین در تبریز یکی از بهترین آموزشگاه های فعال در زمینه برگزاری دوره تعمیرات برد در تبریز می باشد که به صورت تخصصی و عملی و زیر نظر اساتید متخصص اقدام به برگزاری دوره تعمیرات برد در تبریز می نماید.

دوره تعمیرات تخصصی برد الکترونیک در تبریز

 

 

اگر می خواهید دانش و تجربیات خود را در زمینه تعمیر برد افزایش دهید ، توصیه می کنیم در دوره تعمیرات برد در تبریز  شرکت کنید.

دوره تعمیرات برد در تبریز به صورت عملی برای کارآموزانی طراحی شده است که می خواهند تعمیر و عیب یابی الکترونیکی را حرفه ای و در سطح پیشرفته شامل آموزش مقدماتی و پیشرفته الکترونیک و المان های الکترونیکی،تست قطعات روی مدار،کار با مولتی متر، تعمیرات و ایراد یابی برد های لوازم خانگی(پکیج،لباسشویی،ظرفشویی،کولر،چایساز و..) ،پزشکی صنعتی و منابع تغذیه، ایراد یابی برد های میکروکنترلری، لحیم کاری قطعات SMD ،آشنایی با تعمیرات منابع تغذیه یاد بگیرند.

با توجه به کاربردی که انواع بردهای الکترونیکی در دستگاه های مختلف دارند دوره تعمیرات برد در تبریز از رشته های پر کاربرد و پر درآمد می باشد.آموزشگاه کاسپین تبریز با ارائه دوره تعممیرات برد در تبریز با متدهای اموزشی جدید و استفاده از مدرسین و اساتید حرفه ای دوره ای عملی و کاربردی در تبریز را برگزار می نماید

جهت شرکت در دوره تعمیرات برد در تبریز به پیشنیاز خاصی نیست و کلاس ها از صفر یا پایه شروع می شود با شرکت در دوره های تعمیرات برد در تبریز  شما توانایی هایی مانند تسلط بر قطعات الکترونیکی برد، تعمیرات انواع بردهای صنعتی و عمومی، تسلط بر تعمیرات برد با استفاده از service manual و … را به دست آورید.

در پایان دوره کارآموزان می توانند  مدرک فنی و حرفه ای دوره تعمیرات برد  را دریافت می نمایید.پس از اتمام دوره کارآموزان همچنان توسط اساتید دوره پشتیبانی و مشاوره می شوند تا بتوانند جایگاه خود را بازار کار رشته بدست آورند.

مزیت گذراندن دوره تعمیرات برد در تبریز

نقش مهم بردهای الکترونیکی در لوازم برقی و الکترونیکی امروزی دوره تعمیرات برد در تبریز را به یکی از رشته های بسیار عالی و تخصصی در بازار کار تبدیل کرده است و نتایج نشان می دهد که تعمیرکاران این رشته از درآمد بسیار بالایی برخودار می باشند. لذا با یادگیری مهارت های مورد نیاز و گذراندن  تعمیرات بردهای الکترونیکی می توانید وارد بازار کار این رشته شده و به درآمد بالایی دست یابند.

به دلیل افزایش قیمت ها در بازار دیگر کسی تمایل به جایگزینی ندارد وبه تعمیرات روی آورده اند و به دلیل وجود تنوع در بازار تخصص داشتن در این دوره تعمیرات برد در تبریز   یک نیاز اساسی می باشد. لذا از این رو مجتمع آموزشی کاسپین در تبریز با استفاده از اساتید توانمند در این حوزه و با استفاده از دانش و تجهیزات بروز زمینه را برای علاقه مندان این دوره فراهم ساخته تا کارآموزان با دانش بالا دوره تعمیرات برد در تبریز  را به پایان برسانند. تمامی علاقه مندان در این حوزه می توانند با رجوع به سرفصل ها و کسب اطلاعات مربوط به دوره اقدام به ثبت نام نمایند. مجتمع کاسپین در تبریز تمام تلاش خود را بر این اصل نهاده که آموزش به صورت کامل و بدون نقص برگزار گردد تا کارآموزان با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار گردند.

بهترین آموزشگاه دوره تعمیرات برد در تبریز

با بررسی های صورت گرفته روی آموزشگاه های تعمیرات برد به این نتیجه رسیدیم که آموزشگاه کاسپین  در تبریز یکی از بهترین آموزشگاه های فعال در زمینه برگزاری دوره تعمیرات برد در تبریز  می باشد که به صورت تخصصی و عملی و زیر نظر اساتید متخصص اقدام به برگزاری دوره تعمیرات برد  در تبریز می نماید.

آموزشگاه کاسپین در تبریز شرایطی را برای کارآموزان فراهم کرده است تا با تمرین عملی مباحث آموزشی زیر نظر استاد با تجربه دوره درک عمیقی از مفاهیم دوره تعمیرات برد در تبریز  به دست آورده و به راحتی بتوانند وارد بازار کار شوند. برای آشنایی با دوره تعمیرات برد در تبریز کلیک کنید.

برخی از مزایای دوره تعمیرات برد در تبریز و در آموزشگاه کاسپین  عبارتند از:

  • آموزش تعمیرات و عیب یابی انواع بردهای صنعتی، خانگی، مخابراتی، آسانسور و غیره
  • آموزش نحوه کار با ابزارهای تعمیرات برد
  • یادگیری مهارت های تعمیرات برد به صورت عملی
  • ارائه مشاوره رایگان جهت ورود به بازار کار تعمیرات برد
  • ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای و مدرک بین المللی
  • .پشتیبانی نامحدود دوره پس از پایان یافتن دوره آموزشی
  • برگزاری کلاس ها در روز ها و ساعات متنوع تا افراد شاغل می توانند بدون هیچ محدودیتی در این دوره ها شرکت کنند

 مجتمع آموزشی کاسپین در تبریز

لزوم گذراندن دوره تعمیرات برد در تبریز

اهمیت بردهای الکترونیکی در زندگی غیر قابل انکار است ،اکنون هر دستگاه الکترونیکی با یک یا چند برد کار می کند. از موبایل کرفته تا پکیج های دیواری و لباس شویی و یخچال، هر یک از این دستگاه ها اگر بردشان ایرادی پیدا کند،راه حل خرابی آن تعویض و یا تعمیر کردن برد دستگاه است.

 به همین خاطر است که بیشتر کمپانی های معتبر برای کالاهای خودمدتی گارانتی تعویض بردقرار میدهند،چونکه اعتبار کیفیت یک کالا به نحوه عملکرد برد آن بستگی دارد…

قطع شدن یک اتصال ساده میتواند کل مدار را قطع کندو برد را از کار بیاندازد.بعضی وقتها نیز موضوع به همین سادگی نیست و ممکن است قطعه ای در برد نیاز به تعمیر داشته باشداما در هرصورت باید بدانیم که خرابی برد قابل تعمیر است و اگر بتوانیم مشکل برد را برطرف کنیم میتواند محل کسب درامد خوبی باشد. پس برای آشنایی با دوره تعمیرات برد الکترونیک در تبریز کلیک کنید.

با این حال باید بدانید که بعضی از برد های هوشمند و مدرن قابل عیب یابی ورمز گشای نیستند و تنها راه حل تعویض انهاست  و درآمدهای تعمیر کاران بردهای الکترونیکی بر اساس همین تعیین می شود و خوشبختانه با برگزاری دوره تعمیرات برد در تبریز سطح دانش تعمیرکاران پیشرفت چشم گیری داشته است

به نظر می رسد که با صرف هزینه ای نه چندان زیاد بتوان دوره تعمیرات برد در تبریز را آموخت و وارد بازار کار این رشته شد.

با ورود به این رشته روز به زور تجربیات و مهارت های شما بیشتر می شود و از یک کاراموز به یک تعمیرکار انواع بردهای الکترونیکی خواهد شداگر میخواهید در این زمینه به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید باید مدام دستگاه های سنجش انواع بردهای الکترونیکی را بررسی و تحلیل کنید.

درآمد تعمیرات  برد الکترونیکی در تبریز

میزان درآمد تعمیرکار بردهای الکترونیکی وابسته به عوامل گوناگونی است. با توجه به تخصصی بودن تعمیرات برد، دانش و مهارت مهم ترین عامل تاثیرگذار بر میزان درآمد تعمیر برد می باشد. در صورتی که از مهارت بالایی برخوردار بوده و بتوانید انواع برد ساده و پیشرفته را عیب یابی و تعمیر نمایید می توانید از درآمد بالایی در این شغل بهره مند شوید.

البته میزان مشتری مداری، کیفیت و ضمانت ارائه خدمات، تبلیغات، سرعت عمل و خوش قولی از دیگر فاکتورهای تاثیر گذار بر درآمد این حرفه می باشد. به طور کلی می توان متوسط درآمد 7 تا 15 میلیون تومانی را برای این شغل در نظر داشت.

در صورتی که می خواهید درآمد بالایی در این شغل به دست آورید توصیه می کنیم که دانش و مهارت خود را توسعه دهید و مشتری مدار باشید و با احترام با مشتری برخورد داشته و رضایت او را به دست آورید.هم چنین  اقدام به دریافت مدرک فنی حرفه ای نمایید. با گذراندن دوره تعمیرات برد در تبریز و در آموزشگاه کاسپین میتوانید مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای دریافت کنید.

خوشبختانه شغل تعمیرات بردهای الکترونیک جز آن دسته از مشاغلی است که برای ورود به آن نیاز به سرمایه بالایی نداشته و شما می توانید در ابتدا با داشتن سرمایه 5 تا 10 میلیون تومانی کار خود را آغاز کرده و پس از کسب تجربه و درآمد شغل خود را توسعه دهید.

دوره های تخصصی تعمیرات برد در تبریز

سرمایه لازم برای ورود به بازارکار تعمیر برد الکترونیکی

هزینه های ورود به بازار کار تعمیرات برد به چند بخش تقسیم می شوند. که در ادامه به آنها می پردازیم.

1- هزینه یادگیری تعمیرات برد الکترونیکی

اولین هزینه که مهم ترین هزینه برای ورود به این شغل نیز می باشد، هزینه یادگیری تعمیرات برد می باشد. برای یادگیری تعمیرات برد راه های گوناگونی وجود دارد می توانید مدت زمانی را به شاگردی بپردازید یا کتاب ها، ویدئوها و جزوات تعمیرات برد را مطالعه نمایید، همچنین می توانید در دانشگاه به تحصیل در رشته الکترونیک بپردازید.

 اما این روش ها هر کدام معایبی از قبیل طولانی بودن زمان آموزش، نداشتن فرصت کار عملی، نداشتن مدرک و غیره دارند. بهترین راه برای یادگیری تعمیرات برد شناسایی بهترین آموزشگاه تعمیرات برد الکترونیکی و شرکت در دوره های آن است.

زیرا در این دوره ها ضمن آموزش تئوری صفر تا صد تعمیرات برد فرصت تمرین عملی و رفع اشکال برای شما فراهم شده و بدین ترتیب در مدت زمان کوتاهی می توانید صفر تا صد تعمیرات انواع برد را زیر نظر اساتید متخصص یاد بگیرید.برای یادگیری تعمیرات برد میتوانید در دوره تعمیرات برد در تبریز و در آموزشگاه کاسپین شرکت کنید.

2- هزینه خریداری ابزارهای تعمیرات برد

یکی از دیگر هزینه های لازم برای ورود به این حرفه هزینه مربوط به خرید تجهیزات و ابزارهای تعمیرات برد است. برای ورود به این شغل شما به ابزارهای از جمله: انواع انبردست، هویه، هیتر، انواع پیچ گوشتی، دریل، خمیر قلع، آی سی کش و اسپری فریز، آچار ستاره ای، دم باریک، مته، مایع فلکس، اسفنج نسوز و چسب، مولتی متر و غیره نیاز دارید. که با هزینه 3 تا 5 میلیونی می توانید این ابزار را تهیه نمایید.

3- هزینه اجاره و رهن مغازه

این هزینه در صورتی است که قصد اجاره یا رهن مغازه داشته باشید و متناسب با متراژ، موقعیت مکانی، شهر انتخابی متفاوت می باشد.گرفتن جواز کسب و هزینه های مربوط به آن، هزینه تبلیغات برخی از دیگر هزینه لازم برای ورود به این شغل می باشند.

شماره تلفن چهار رقمی ما(برای تماس از شهر تبریز نیاز به گرفتن کد 041 نمی باشد.):

0414164

آدرس:

شعبه یک: خ آزادی-خ جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه دوم: سه راهی طالقانی روبه روی مصلی

شعبه سوم:خ آزادی-بعد از رو گذر ابوریحان

واتساپ و تلگرام:

09393090595

09361364164

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.