کد خبر : 33383 / /
/

کولرگازی دست دوم وکارکرده خود را چگونه بفروشیم؟

کولرگازی دست دوم وکارکرده خود را چگونه بفروشیم؟

 

یکی از مهم ترین اقداماتی که هنگام خرید و فروش کولر گازی جدید باید انجام دهید، خلاص شدن از شر قدیمی است. این باعث می شود که فضای جدیدی برای دستگاه جدید فراهم شود و همچنین بودجه بیشتری برای خرید یک کولرگازی بهتر به شما می دهد.

 

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا به سرعت واحد کولرگازی دست دوم خود را بفروشید:

عکس های خوب بگیرید:

اولین قدم این است که تعداد زیادی عکس خوب از کولرگازی خود بگیرید. مطمئن شوید که از تمام زوایای واحد تهویه مطبوع خود عکس بگیرید تا به خریداران کمک کنید تصمیم بگیرند که آیا واحد شما برای آنها ایده آل است یا خیر. همچنین اطمینان از واضح بودن کیفیت این عکس ها برای کمک به افزایش شانس شما برای فروش واحد قدیمی بسیار مهم است.

 

توضیحات را بنویسید:

پس از گرفتن تصاویر، شروع به نوشتن تمام مشخصات واحد تهویه مطبوع کنید. شامل جزئیاتی مانند رتبه بندی SEER، تن، رنگ، سن و وضعیت. اگر دفترچه راهنما یا جعبه را دارید، مراجعه کنید تا مطمئن شوید که جزئیات را به درستی دریافت کرده اید. بعد از اینکه تمام اطلاعات لازم را اضافه کردید، توضیح مختصری در مورد کولر گازی بنویسید.

 

آن را فهرست کنید:

اکنون می توانید تمام جزئیات را در سایت های فروش آپلود کنید. ابتدا بهترین عکس ها را از عکس هایی که گرفته اید آپلود کنید. سپس مشخصات و توضیحات را کپی و پیست کنید. پس از افزودن تمام جزئیات، فهرست خود را منتشر کنید.

2

مطالعه کنید: راهنمای کامل خرید وفروش کولرگازی

آن را تبلیغ کنید:

سیستم کولرگازی  شما توسط سایت هایی که در آن لیست کرده اید تبلیغ می شود، اما اغلب اوقات این کافی نیست. شما باید خودتان با اشتراک گذاری آن در حساب های رسانه های اجتماعی خود، تبلیغی را انجام دهید. حتی می توانید از دوستان خود بخواهید آن را برای شما به اشتراک بگذارند.

 

تماس با فروشنده:

اقدام دیگری که می توانید انجام دهید تماس با یک فروشنده است. بسیاری از فروشندگان همیشه به دنبال کولرهای مستعمل هستند که می توانند تعمیر و بفروشند تا علاقه زیادی به خرید شما داشته باشند. پس از دریافت تمام قیمت‌ها، می‌توانید تصمیم بگیرید که آن را به چه کسی بفروشید. این روشی است که می توانید کولرگازی خود را سریع بفروشید.سایت روشن تهویه آماده خرید وفروش کولرگازی چه دست دوم کارکرده  شما می باشد.

اگر به دنبال خرید کولر گازی برای تابستان هستید، بهترین زمان برای خرید همین الان است! ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما حقیقت این است: خریداران می‌توانند حتی در زمستان به دنبال خرید کولرگازی باشند.

آخر زمستان بهترین زمان برای خرید کولر گازی جدید است! چرا؟

خرده‌فروشان در ماه‌های زمستان عرضه بالایی از کولرگازی دارند. وقتی هوا گرم نیست، تقاضای خریدار برای واحدهای تهویه مطبوع کم است.

                                3                                                                                                                               

از آنجایی که مردم در طول زمستان به نیازهای سرمایشی تابستانی خود فکر نمی کنند، تکنسین های کولرگازی کار کمتری در برنامه خود دارند.

هنگامی که تعداد بیش از حد متخصصان و محصولات دارید، مصرف کننده باهوش می تواند بهترین معاملات را دریافت کند.

بهتر است از قبل فکر کنید. با پرسیدن چند سوال از خود، نیازهای تهویه مطبوع خود را برنامه ریزی کنید:

 

به دنبال خنک کردن چند اتاق هستید؟

برای خنک کردن محل سکونت یا تجارت خود به چند واحد تهویه مطبوع نیاز دارید؟

آیا هوای مرکزی (و گرما) گزینه ای برای محل سکونت یا کسب و کار شما است؟

 

اگر در این فصل به دنبال نصب یک کولرگازی جدید در خانه خود هستید، برای برآورد با ما تماس بگیرید! ما خوشحال خواهیم شد که کمک کنیم! سایت روشن تهویه یا 15سال سابقه آماده خدمت به شما می باشد.

اما اگر پکیج ورادیاتور شما دچار مشکل شد چه باشد کرد؟

اگر رادیاتور شما مشکل دارد، ممکن است خودتان بتوانید آنها را حل کنید: بسیاری از شایع ترین بیماری ها، مانند نشت، صداهای تق تق و گرمای ناهموار، حتی توسط افراد بی تجربه قابل درمان هستند.

نحوه رفع نشتی رادیاتور

اگر یک واحد گرم نمی شود، یکی از رایج ترین مشکلات نشتی رادیاتور است. همچنین یکی از ساده ترین مسائل برای تشخیص است. در بیشتر موارد، یک گودال بر روی زمین زیر رادیاتور یا چکه ای از واحد پیدا خواهید کرد. اگر نمی توانید یک تجمع آشکار از آب پیدا کنید، می توانید اطراف لوله، شیر خونی (یک شیر گرد، معمولاً در گوشه بالا) یا بدنه رادیاتور را برای نشت سوراخ کوچک احساس کنید. استفاده از یک ورق کاغذ توالت برای جذب نشتی کوچک می تواند به شما کمک کند رطوبت دستگاه را راحت تر پیدا کنید. یک آینه برای نگاه کردن به زیر دستگاه نیز می تواند مفید باشد.

 

4

نشتی ممکن است کوچک باشد. در برخی موارد تنها چیزی که ممکن است پیدا کنید یک نقطه کوچک و خشک است که زمانی آب در آن جمع می شد. هنگامی که منبع مشکل را پیدا کردید، در اینجا نحوه رفع نشتی رادیاتور آورده شده است.

 

1. نشت رادیاتور در محل اتصال لوله و شیر

یکی از ساده ترین تعمیرات رادیاتور، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اتصال را با استفاده از آچار محکم کنید، که باید نشت را متوقف کند.

 

2. نشتی در شیر کنترل

اگر به نظر می‌رسد که شیر کنترل نشتی دارد، ممکن است به دلیل آسیب‌دیدگی اسپیندل زیر آن باشد که بخشی از اتصال رادیاتور/لوله است. برداشتن دستگیره پلاستیکی شیر کنترل و سفت کردن مهره گلند با آچار باید مشکل را متوقف کند.

 

3. سوپاپ نشتی (قفل محافظ)

رادیاتورها دو دریچه اصلی دارند که باید نگران آن باشید: شیر کنترلی فوق الذکر و یک شیر کوچکتر داخلی که به عنوان شیر قفل شناخته می شود. اگر مشکوک هستید که یکی از آنها منبع نشتی است، باز کردن پیچ مهره غده و اضافه کردن نوار رزوه قبل از پیچاندن مجدد مهره می تواند مشکل را برطرف کند. اگر اینطور نیست، باید با یک متخصص تماس بگیرید: بسته بندی داخلی شیر ممکن است فرسوده شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در عین حال، می توانید با استفاده از یک آچار، مانند آچار آچار تنظیم، شیر را ببندید.

 

چه مشکلات دیگری رادیاتور را می توانید برطرف کنید؟

علاوه بر نشتی رادیاتور، چند مشکل دیگر وجود دارد که ممکن است بتوانید خودتان آن را برطرف کنید:

 

غرغر، در زدن یا سایر صداهای عجیب و غریب

نقاط سرد و گرم

اگر راه‌اندازی رادیاتور باعث ایجاد صداهای غیرعادی شود، ممکن است هوای محبوس شده باشد که باعث ایجاد صدا می‌شود و می‌تواند بر راندمان گرمایش رادیاتور تأثیر بگذارد. دمای ناهموار که منجر به گرم شدن قسمت پایینی و سرد شدن بخش بالایی می شود، معمولاً یکی دیگر از علائم هوای به دام افتاده است که مانع از جریان یکنواخت آب گرم می شود.

 

 

شرکت روشن تهویه با تاسیس شعبه‌هایی در مناطق تهران توانسته است خدمات خود همراه با تضمین کیفیت، هزینه‌های مقرون به صرفه و دیگر مزایا به تمام ساکنین تهران ارائه کند. مناطق تعمیر پکیج در تهران با وجود ماهرترین و با تجربه‌ترین نیروهای متخصص خدمات ارائه می‌کنند عبارتند از:

تعمیر پکیج در غرب تهران

تعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیر پکیج در شمال تهران

تعمیر پکیج در جنوب تهران

تمامی محله‌های مناطق ذکر شده می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را از ما بخواهند.

منبع: سایت روشن تهویه

https://www.roshantamir.ir

 

 

 

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.