کد خبر : 33018 / /
/

کارتن اسباب کشی از کجا بخریم؟

کارتن اسباب کشی از کجا بخریم؟

 

 

حتما برای شما هم پیش آمده است که قصد رفتن به محل جدیدی برای زندگی داشته یا بخاطر شغل و شرایط اجاره‌ نشینی مدام درحال اسباب کشی باشید.

در این شرایط شما بارها مجبور به بستن وسایل های خود و حمل آنها می‌شوید، اما نکته قابل توجه برای وقتی است که نیاز به جمع کردن وسایل خود دارید و اولین فکری که به ذهن شما می‌رسد استفاده از کارتن های اسباب کشی است.

خیلی مهم است که بتوانیم کارتن های مناسبی را برای بستن بار و وسایل خود انتخاب کنیم، زیرا اگر جنس آنها ضعیف باشد باعث آسیب دیدن وسایل و بارهای ما می‌گردد.

کارتن های اسباب کشی فواید بسیاری دارند، از جمله ای فواید آنها می‌توان نام برد به دسته بندی کتاب ها، ظروف، وسایل و مرتب کردن آنها که باعث نظم بخشیدن به محیط اطراف شما می‌شود و به همین سبب کارایی بسیاری در زمان اسباب کشی دارد، بنابراین استفاده از آنها باعث سهولت در حمل و نقل می‌شود.

همچنین این کارتن ها حمل وسایل را آسان می‌کنند و تا حد امکان از بروز مشکل جلوگیری می‌نمایند، در نتیجه اگر بدنبال راهی آسان بی دردسر برای حمل وسایل خود و مرتب کردن آن ها هستید میتوانید از این کارتن ها استفاده کنید، که برای حمل وسایل کوچک مانند شیشه ای و ظروف، کتاب ها و حتی مواد غذایی خوراکی، آرایشی و بهداشتی وسایلی سبک و از این قبیل استفاده کرد.

اگر در انتخاب کارتن اسباب کشی دقت نکنیم ممکن است خسارت زیادی ببینیم و به مشکل جدی ای برخورد کنیم، بنابراین پیدا و خرید این کارتن ها برای ما یک موضوع بسیار مهم است.

اکثر افراد به این موضوع توجه زیادی ندارند و برای جمع کردن وسایل خود از هر کارتنی استفاده می‌کنند، اما باید بگوییم که این کار درست نیست و فقط به شما خسارت می‌زند.

پس حتما از قبل به انتخاب کارتن های اسباب کشی خود فکر کنید و دقت زیادی به خرج دهید و با توجه به حمل وسیله مورد نظر کارتن مناسب با آن را انتخاب و خریداری کنید تا در صورت بروز مشکل آسیب مالی نبینید.

برای جلوگیری از آسیب های بیشتر می‌توانید دور وسایل پلاستیک بپیچید، اینگونه در صورت بارندگی به مشکلی بر نمی‌خورید.

همچنین اگر هنگام چیدن وسایل متوجه جای خالی در کارتن شدید، سعی کنید آن را تا حد امکان پر کنید که در صورت حمل آنها با ماشین که موجب تکان خوردنشان می‌شود وسایل بهم برخورد نکنند و آسیبی نزنند و دچار خسارت نشوند.

همانطور که ذکر کردیم برای به حداقل رساندن آسیب به وسایل خود باید کارتن مناسبی را انتخاب کنیم، این کارتن ها باید در ابعاد متوسطی باشد.

به اندازه ای که نه بزرگ باشد نه کوچک، و سبک و جمع و جور و محکم باشد و حمل آن آسان باشد.

پس به طور کل یک کارتن خوب با ویژگی های مناسب برای خرید شامل این موارد است:

-کارتن های دارای لایه های زیاد از مقاومت بالایی برای وسایل برخوردار هستن، در نتیجه اگر وسایل شما آسیبی ببیند و ضربه ای بخورد لایه ای بودن کارتن ها باعث محافظ از وسایل می‌شوند و آسیب را به حداقل می‌رسانند، البته باید به این نکته توجه داشت که علاوه بر استحکام باید سبک باشند که در صورت حمل به مشکلی برخورد نکنیم.

-حتما برای شما پیش آمده است که هنگام بلند کردن یک کارتن سنگین به مشکل بخورید، حتی بعضی اوقات به قدری دستگیره ضعیف است که پاره می‌شود و کارتن از دست شما سر می‌خورد، بنابراین یکی دیگر از ویژگی های یک کارتن خوب داشتن دستگیره های راحت و محکم است که در صورت فشار به آن پاره نشود یا از جا در نرود.

-بعضی از کارگران هنگام حمل کارتن ها و بار ها گاهی اوقات بی دقتی می‌کنند یا با بی احتیاطی آنها را حمل می‌کنند. در این شرایط باید حتما روی کارتن برچسبی برای نشونه باشد که به کارگران بفهماند محتویات این کارتن شکستنی است و باید با احتیاط حمل و جا به جا شود.

2

انواع سایز کارتن ها مناسب حمل چه وسایلی هستند؟

کارتن های اسباب کشی کوچک برای حمل وسایلی مانند کتاب استفاده می‌شوند، این کارتن ها علاوه بر سایز کوچک و جمع و جورشان بسیار محکم هستند و می‌توانند وزن کتاب ها را تحمل کنند.

کارتن های اسباب کشی متوسط که برای حمل وسایل شکستنی، شیشه ای هستند و بسیار سبک می‌باشند، این کارتن ها از کارتن های اسباب کشی کوچک کمی گران تر می‌باشند.

کارتن های اسباب کشی بزرگ که برای حمل وسایل بزرگ می‌باشند، مانند رخت و پرده، لباس ها و عروسک های پارچه ای و... که بسیار جا دار هستند و باعث حمل آسان این وسایل می‌شوند.

کارتن های دیگری هم برای حمل وسایل ریز، مهم و محرمانه، و حتی مواد غذایی نیز وجود دارند که این کارتن ها هم به سادگی در بازار پیدا می‌شوند، تنها کافی است نوع کارتن مورد نظرتان را به مغازه دار بگویید و راجب کارایی آن سوال بپرسید، قطعا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

لطفا توجه کنید و هنگام حمل وسایل خود از کارتن مخصوص آن استفاده کنید، زیرا اینگونه آسیب به حداقل می‌رسد، ما انواع کارتن ها و وسایل قابل حمل با آنها را برای شما قبل‌ تر شرح دادیم، پس در صورت لازم می‌توانید آن را خریداری کرده و حمل آسان و امنی داشته باشید.

3

فروش کارتن اسباب کشی

همچنین باید توجه داشته باشید این کارتن ها در جنس ها و اندازه های متفاوتی هستند، در نتیجه قیمت متفاوتی دارند و ثابت نیستند، به عنوان مثال کارتن های کوچکی که برای وسایل آرایشی یا کتاب استفاده می‌شوند از قیمت ارزان تری نسبت به کارتن های بزرگ برخودار هستند.

با بالا رفتن دلار به صورت هجومی و بدون توقف نه تنها قیمت آن بر روی وسایط نقلیه تاثیر گذاشته است، بلکه حتی کارتن ها نی در این باره در امان نبودند و قیمت آنها بالا رفته است.

اما خوشبختانه از قیمت بالایی برخودار نیستند و شما می‌توانید با خیال راحت آنها را خریداری کنید.

برای خرید کارتن می‌توانید به مغازه های نزدیک خود مراجعه کنید، معمولا به راحتی می‌توانید آن را پیدا و خریداری کنید پس در این مورد مشکلی ندارید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.