کد خبر : 32836 / /
/

نصب اپلیکیشن مجله اینترنتی بازی نیوز به 500 تا رسید؟!

نصب اپلیکیشن مجله اینترنتی بازی نیوز به 500 تا رسید؟!

به گزارش پایگاه خبرگزاری خبر آزاد، اپلیکیشن مجله اینترنتی بازی نیوز دو روز است که 500 نصب فعال را به خود اختصاص داده شده است.

مدیر وب سایت مجله اینترنتی بازی نیوز به خبر آزاد، ظهر روز چهارشنبه اعلام کرد و گفت: ما وقتی مجله اینترنتی بازی نیوز را با حمایت های شرکت شایا گستر هنر ایرانیان و تیم متخصص نخبه ایرانی شروع کردیم، این انتظار را نداشتیم که بدون اختصاص دادن بودجه برای تبلیغات در فضای مجازی، طی این 9 ماه، مورد حمایت های کاربران ایرانی به سرعت قرار بگیریم.

اپلیکیشن مجله اینترنتی بازی نیوز، یک اپلیکیشنی در راستای نشر اخبار در موضوع دنیای بازی های ویدیویی است که با آغاز 9 ماه فعالیت در راستای انتشاراخبار دنیای بازی های ویدیویی، توانسته است بدون صرف هزینه های تبلیغاتی، 500 نصب فعال را به خود اختصاص بدهد.

9
مدیر روابط عمومی مجله اینترنتی بازی نیوز به نقل از شرکت شایا گستر هنر ایرانیان طی گزارشی که به خبرآزاد داد، گفت: بازی نیوز قرار است در آینده تحولات خیلی زیادی در گسترش فرایند انتشار اخبار و نقد و بررسی داشته باشد که این خودش روند چشمگیری در جذب بیشتر کاربران خواهد بود.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.