کد خبر : 32767 / /
/

خرید آنلاین بین المللی با ووچر پرفکت مانی بدون داشتن حساب بانکی!

خرید آنلاین بین المللی با ووچر پرفکت مانی بدون داشتن حساب بانکی!

 

پرفکت مانی یکی از بهترین سایت‌های پرداخت اینترنتی در دنیا است. با خرید ووچر پرفکت مانی، بدون نیاز به افتتاح حساب در سایت پرفکت مانی، در سایت دلخواه خود خرید کنید. ووچر پرفکت مانی، از سال 2015 در ایران بسیار محبوب شد.

از آنجایی که برای استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی در سطح جهان، نیاز دارید تا در سایت پرفکت مانی ثبت نام و پروسه احراز هویت انجام دهید، با خرید ووچر پرفکت مانی دیگر نیازی به انجام این کارها نیست. صرفا در سایتی که ووچر پرفکت مانی را مورد پذیرش قرار می‌دهد، وارد می‌شوید و در بخش پرداخت محصول، کد ووچر پرفکت مانی را وارد می‌کنید.

به همین سادگی، قادر خواهید بود تا با خرید ووچر پرفکت مانی، خرید خود را تکمیل کنید. شما می‌توانید با استفاده از این ووچر، در 90 درصد سایت‌های اروپایی و آسیایی، خرید اینترنتی خود را تکمیل کنید. از ووچر پرفکت مانی معمولا برای سایت بازی آنلاین و شارژ حساب کاربری استفاده می‌شود.

در این مقاله، برای شما ذکر خواهیم کرد که ووچر چیست؟ مزایای ووچر پرفکت مانی چیست و همچنین برای چه چیزهای دیگری ووچر وجود دارد. با ما همراه باشید.

ووچر چیست؟ خرید ووچر پرفکت مانی با قیمت مناسب

ووچر شامل یک رشته 10 الی 16 رقمی‌می‌باشد که با استفاده از آن، می‌توانید در یک سایت اینترنتی اقدام به خرید کنید. ممکن است از خود سوال بپرسید که چرا از ووچر استفاده می‌شود. ووچر شباهت بسیار زیادی به گیفت کارت یا کارت هدیه بانکی دارد. این رشته کد، یک بار مصرف است و شما نمی‌توانید از ووچر بیش از یک بار استفاده کنید.

اگر قصد خرید یک محصول مجازی دارید، می‌توانید از ووچر پرفکت مانی برای تکمیل خرید خود انجام دهید. به فرض مثال، ممکن است شما دوست داشته باشید تا Skin یک بازی خاص را خریداری کنید. در صورتی که سایت مذکور ووچر پرفکت مانی یا ووچر GPay (گوگل پی) را قبول کند، می‌توانید با استفاده از ووچر اقدام به تکمیل خرید خود کنید.

5

ووچر پرفکت مانی

در یک ووچر، یک مبلغ خاصی برای شما در نظر گرفته شده است. مثلا 10 دلار در یک ووچر وجود دارد. شما در یک سایت، وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت واریز یا Deposit، کد ووچر را اعمال می‌کنید. با اعمال کردن کد ووچر پرفکت مانی یا هر ووچر دیگری، به مبلغ 10 دلار، حساب کاربری شما شارژ خواهد شد. بنابراین می‌توانید به اندازه ده دلار در آن سایت خرید کنید. با استفاده از خدمات برتر صرافی آنلاین  Safe Exchange 24 می‌توانید ووچر Perfect Money را با قیمت مناسب خریداری کنید.

چرا پرفکت مانی؟ - اهمیت استفاده از پرفکت مانی

پرفکت مانی، یکی از بهترین درگاه‌های پرداخت الکترونیکی در دنیا است. شما می‌توانید در سراسر اروپا، آسیا و آفریقا از پرفکت مانی استفاده کنید. با وجود تحریم‌های بیشماری که علیه ایرانیان وضع شده است، شما می‌توانید با خیال آسوده با استفاده از سیستم پرداخت پرفکت مانی، اقدام به تبادل پول در سطح بین المللی کنید. بسیاری از سرویس‌های آنلاین از شما می‌خواهند تا برای استفاده از آن، حساب خود را شارژ کنید. یکی از راحت ترین کارهایی که می‌توانید برای شارژ کردن حساب کاربری خود در انواع سایت‌های بین المللی و اروپایی کنید، این است که از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید.

هیچ نگرانی راجع به قیمت دلار پرفکت مانی نکنید. قیمت دلار پرفکت مانی و همچنین قیمت دلار ووچر پرفکت مانی با قیمت دلار تهران، همسان است. به این منظور که شما می‌توانید با خرید ووچر پرفکت مانی، اقدام به سرمایه گذاری کنید. البته این کار باید موقت باشد و پیشنهاد می‌شود تا در سایت اصلی پرفکت مانی، دلارهای آنلاین خود را نگه دارید.

شما می‌توانید از ووچر پرفکت مانی برای شارژ حساب پرفکت مانی نیز استفاده کنید. در بخش بعدی، راجع به مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی برای شما توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی در ایران

همانطور که در ابتدا ذکر شد، بسیاری از درگاه‌های الکترونیکی برای ما ایرانیان، تحریم است. بنابراین شما نیاز به یک پلتفرم جامع و کامل برای پرداخت الکترونیکی بین المللی خود دارید. پرفکت مانی، یک راه حل اساسی را برای ایرانیان در سراسر دنیا پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات پرفکت مانی، بدون هیچ گونه محدودیتی، اقدام به تبادل پول در سراسر دنیا کنید.

6

اگر قصد دارید تا سریع یک مبلغ کم را جا به جا کنید، پیشنهاد می‌شود تا از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید. بسیاری از سایت بازی‌های آنلاین، از شما می‌خواهند تا حساب خود را شارژ کنید و پس از آن، اقدام به بازی کنید.

از ویژگی‌های برتر استفاده از ووچر پرفکت مانی این است که شما بدون نیاز به افتتاح حساب در پرفکت مانی، قادر خواهید بود تا پرداخت اینترنتی دلخواه خود را انجام دهید.

همانطور که در ابتدا ذکر شد، یک رشته کد 10 الی 16 رقمی‌به شما تعلق خواهد گرفت و می‌توانید با وارد کردن آن در بخش شارژ حساب کاربری، واریز وجه داشته باشید.

همچنین، افتتاح حساب در پرفکت مانی کار سختی نیست و شما می‌توانید به راحتی، احراز هویت را انجام دهید. اما این کار ممکن است چند روزی زمان ببرد. بنابراین، اگر تمایل دارید تا هرچه سریع تر بازی دلخواه خود را انجام دهید یا پرداخت اینترنتی خود را تکمیل کنید، کافی است تا اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کنید.

معرفی انواع ووچر

ووچر صرفا مختص به شرکت پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی نیست. شرکت اپل، استیم، اسپاتیفای، گوگل، Paypal و بسیاری از درگاه‌های پرداخت الکترونیکی معتبر، دارای سیستم پرداخت ووچر هستند.

اگر تا به امروز چیزی راجع به گیفت کارت اپل یا گیفت کارت اسپاتیفای شنیدید، در واقع گیفت کارت یک نوع ووچر است. شما با خرید گیفت کارت اپل، گیفت کارت اسکایپ یا... یک رشته کد 10 الی 16 رقمی‌به شما تعلق خواهد گرفت. با وارد کردن این کد در سیستم پرداخت، قادر خواهید بود تا خرید خود را تکمیل کنید.

7

مثلا در اسکایپ، یک کد 10 الی 16 رقمی‌در قالب رشته کد به شما داده می‌شود و با وارد کردن در قسمت Redeem code، قادر خواهید بود تا حساب اسکایپ خود را شارژ کنید. اگر شما قصد خرید پرفکت مانی را دارید، باید در قسمت شارژ حساب کاربری، به دنبال کلمه Perfect Money Voucher باشید. با وارد شدن در این قسمت، قادر خواهید بود تا حساب کاربری خود را به مبلغ ووچر، شارژ کنید.

نتیجه

اگر به دنبال این هستید تا پرداخت آنلاین بین المللی خود را در کمتر از 1 دقیقه انجام دهید، پیشنهاد ما به شما، استفاده از سرویس ووچر پرفکت مانی است. با خرید ووچر پرفکت مانی، می‌توانید به راحتی خرید خود را تکمیل کنید. در این مقاله، به این مسئله پرداختیم که پرفکت مانی چیست و چگونه می‌توان از این نوع ووچر استفاده کرد. در ادامه نیز برای شما انواع ووچر از جمله ووچر گوگل، اسکایپ، استیم، اسپاتیفای و... را معرفی کردیم. ووچر در واقع یک رشته کد 10 الی 16 رقمی‌است که با استفاده از آن می‌توانید حساب کاربری خود را شارژ کنید. برای خرید ووچر پرفکت مانی با قیمت مناسب، به سایت Safeexchange24.net مراجعه کنید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.