کد خبر : 32573 / /
/

چیدمان آسان ابزار و کالاها با پالت ابزار پلاستیکی

مطلب پیش رو ضمن معرفی انواع پالت ابزار پلاستیکی، شما را با برتری‌های استفاده از پالت‌های پلاستیکی ابزار آشنا می‌کند.

چیدمان آسان ابزار و کالاها با پالت ابزار پلاستیکی

 

پالت ابزار پلاستیکی بهترین وسیله برای شما است که می‌خواهید انبار، کارگاه یا فروشگاه مرتبی داشته باشید. با استفاده از پالت پلاستیکی ابزار، دیگر نیازی نیست تا در فضای کارگاهی خود به دنبال وسایل و اتصالات ریز بگردید. همچنین استفاده از این پالت‌های پلاستیکی دسته‌بندی و فروش بسیاری از محصولات را برای شما آسان می‌کند.

برتری‌های استفاده از پالت ابزار پلاستیکی:

شایان ذکر است از برترین ویژگی‌های جعبه پلاستیکی ابزار به موارد مختلفی اشاره کنیم:

ü با بهره‌گیری از پالت پلاستیکی انبار، فروشگاه، کارگاه و انبار شما نظم و ترتیب خوبی پیدا می‌کند و دیگر برای پیدا کردن وسایل نیازی به صرف وقت ندارید. در واقع با بهره بردن از جعبه‌های ابزار پلاستیکی، مدیریت فروشگاه، کارگاه و انبار شما آسان‌تر می‌شود.

ü بهره‌گیری از قفسه پلاستیکی ابزار فضای محدود شما را چندبرابر می‌کند. به این ترتیب کارایی فضای فروشگاه، انبار و کارگاه شما بیشتر از وسعت واقعی آن می‌شود.

ü پالت ابزار پلاستیکی دچار زنگ‌زدگی، خوردگی و آسیب حشرات نمی‌شود و کالای قرارگرفته در آن را دچار خطر آسیب‌دیدگی نمی‌کند. در یک کلام، باید بگوییم این پالت‌ها نیاز به مراقبت خاصی ندارند و از کالای داخل آن نیز محافظت می‌کنند.

ü با بهره بردن از پالت‌های پلاستیکی لیبل‌دار شرکت جهان دژ و قرار دادن برچسب در داخل آنها، می‌توانید هر ابزار یا محصول را در کمترین زمان ممکن پیدا کنید.

ü برتری دیگر استفاده از پالت پلاستیکی ابزار، در دسترس قرار دادن همه وسایل، ابزارها و کالاهای مورد نیاز است. در واقع برای برداشتن هریک از ابزار و کالاهای فروشگاه و کارگاه خود نیازی به باز کردن کمد و کشو، و جست‌وجو در آنها ندارید.

ü ریزش آب و رطوبت بر روی انواع پالت ابزار پلاستیکی هیچ آسیبی به آنها نمی‌رساند. با توجه به این نکته، استفاده از جعبه‌های پلاستیکی در مکان‌های مرطوب مناسب‌تر از انواع پالت‌های ابزار چوبی و فلزی است.

ü پالت‌ ابزار کشویی پلاستیکی در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند. به این ترتیب شما می‌توانید بهترین اندازه‌ای که متناسب با ابزار و وسایل مورد نظر شما باشد را تهیه و خریداری کنید.

ü پالت‌های پلاستیکی ابزار نسبت به پالت‌های فلزی و چوبی، سبک‌تر هستند و جابه‌جایی آنها آسان‌تر است.

ü رنگ‌های پالت ابزار دارای تنوع زیاد است و فضای کارگاه، فروشگاه یا انبار شما را زیباتر می‌کند. رنگ‌های مختلف این جعبه‌ها باعث نظم‌دهی و چیدمان بهتر وسایل در فضای مورد نظر شما می‌شود.

ü پالت‌های پلاستیکی انبار که در شرکت جهان دژ ساخته می‌شوند، دارای استحکام بالا و مقاومت بسیار خوب هستند.

ü نظافت پالت پلاستیکی ابزار آسان است. قابلیت شست‌وشوی این پالت‌ها از بهترین ویژگی‌های آنها به شمار می‌رود.

2

انواع پالت ابزار پلاستیکی:

پالت پلاستیکی انبار در دو نوع مختلف ساخته می‌شود:

1- پالت پلاستیکی ابزار کشویی:

در زمان استفاده از پالت پلاستیکی ابزار کشویی، می‌توانید آن را همچون کشوهای معمول دیگر به سمت جلو بکشید و وسیله مورد نیاز خود را از داخل آن بردارید. این پالت‌ها بر روی یکدیگر قرار می‌گیرند و بهترین کاربری را برای فروشگاه و کارگاه شما رقم می‌زنند. بهره بردن از پالت پلاستیکی ابزار کشویی آسان‌تر از نوع دیگر آن است.

2- پالت پلاستیکی ابزار پایه‌دار:

نوع دیگر پالت پلاستیکی انبار دارای پایه‌هایی است که مانند برخی سبدهای پلاستیکی می‌توانید آنها را بر روی هم قرار دهید. پالت‌های پایه‌دار در جای خود ثابت هستند و امکان حرکت پالت‌های کشویی را ندارند. بهره بردن از این پالت‌ها هم فضای مورد نظر شما به بهترین شکل قفسه‌بندی و کاربردی می‌سازد.

پالت پلاستیکی لیبل‌دار:

هریک از انواع پالت‌های کشویی یا پایه‌دار پلاستیکی می‌توانند از نوع لیبل‌دار باشند. بر روی برخی از پالت‌های ابزار پلاستیکی، جای قرار دادن لیبل یا برچسب طراحی شده است. به این ترتیب برای برچسب زدن بر روی این پالت‌‌ها نیازی به استفاده از چسب ندارید. کافی است نام کالاها را بر روی کاغذی بنویسید و آن را در جای مخصوص لیبل قرار دهید. به این ترتیب جای چسب‌ها هم روی قفسه‌های پلاستیکی نمی‌ماند و آنها را کثیف نمی‌کند.

کاربردهای پالت ابزار پلاستیکی:

کاربردهای پالت پلاستیکی ابزار بسیار است:

* دسته‌بندی داروها در داروخانه‌ها یکی از معمول‌ترین کاربردهای این پالت‌ها است.

* برای نگهداری قطعات یدکی در فروشگاه‌ها و کارخانه‌ها هم نیاز به پالت‌های پلاستیکی ابزار دارید.

* اگر دارای فروشگاه نوشت‌افزار هستید هم این پالت‌ها مورد نیاز شما است. انواع وسایل نوشتاری مانند پاک‌کن، مدادتراش، کلیپس و وسایل دیگر در فروشگاه‌های لوازم نوشتاری در این قفسه‌ها قرار می‌گیرند.

* دسته‌بندی و فروش کالاهایی با اندازه کوچک در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها تنها با مدد از این قفسه‌های پلاستیکی امکان‌پذیر است.

* جداسازی ابزارهای مختلف در فروشگاه‌های ابزار و اتصالات هم نیاز به پالت ابزار پلاستیکی دارد.

* نگهداری پیچ و مهره و دیگر ابزار ریز در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها بدون استفاده از پالت‌های پلاستیکی ابزار ممکن نیست.

* برای انبار کردن ابزار و اتصالات در کارگاه‌ها و انبارها هم نیاز به پالت‌های پلاستیکی ابزار دارید.

* نگهداری وسایل خیاطی در کارگاه‌های آموزش یا دوخت هم بدون استفاده از این پالت‌های کارآمد ممکن نیست.

جنس، اندازه و رنگ پالت ابزار پلاستیکی:

* بهترین پالت‌های پلاستیکی ابزار از پلاستیک فشرده ساخته می‌شوند. البته پلاستیک معمولی هم در ساخت این پالت‌ها به کار گرفته می‌شود.

* اندازه ساخت این پالت‌ها متفاوت است. پیش از خرید پالت‌های پلاستیکی ابزار، اندازه دقیق آنها را بدانید و پس از آن، نمونه‌های مناسب کار و فعالیت خود را سفارش دهید.

* رنگ قفسه‌های پلاستیکی ابزار هم متفاوت است و رنگ‌های زرد، آبی و قرمز معمول‌ترین آنها هستند. پس در زمان سفارش، رنگ‌های مورد نظر خود را هم انتخاب کنید.

سخن پایانی:

پالت ابزار پلاستیکی قفسه‌ای همه‌کاره برای قرار دادن اشیاء ریز است. فرقی نمی‌کند شما قصد نظم‌دهی به فروشگاه خود را دارید، یا اینکه می‌خواهید کارایی کارگاه و انبار خود را بیشتر کنید. در هر صورت برای نگهداری ابزار، قطعه‌ها، محصولات و اشیاء ریز نیاز به پالت‌های پلاستیکی ابزار دارید. قفسه پلاستیکی ابزار در اندازه‌های مختلف ساخته می‌شود، پس بهترین اندازه متناسب با شغل و فعالیت خود را انتخاب و خریداری کنید.

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.