کد خبر : 32126 / /
/

بهترین وکیل ورشکستگی و شرکت تجاری

ارتباط با بهترین وکیل تجاری و ورشکستگی

بهترین وکیل ورشکستگی و شرکت تجاری

 

دانش و تجربه ما راهنمای شماست

در توسعه فعالیت های تجاری نیاز به وکیل متخصص تجاری امری بدیهی و ضروریست؛ زیرا مدیریت و گرداندن یک مجموعه به عنوان شرکت تجاری تنها راه پیشبرد اهداف نیست. در کنار مدیریت درست آگاهی از اصول تجاری و قوانین و مسائل حقوقی مرتبط نیز در پیشبرد اهداف تاثیر گذار می باشد. همچنین باعث می شود تا از هرگونه ضرر و زیان جلوگیری شود یا در صورت مشکلات مربوط به امور ورشکستگی ضرر و زیان به حداقل برسد.

ویژگی وکیل ورشکستگی در تهران

وکیل ورشکستگی در تهران علاوه بر آگاهی و اشراف کامل بر قوانین مربوط به شرکت های تجاری و ورشکستگی باید تجربه ی کافی در همکاری با شرکت های تجاری و مجموعه های ورشکسته داشته باشد تا بتواند شرایط یک مجموعه را از زوایای متفاوت مورد بررسی قرار دهد و با توجه به قوانین روز حاکم بر شرکت ها بتواند بهترین مراحل قانونی را که نیازمند حداقل هرینه می باشد انتخاب کند و بدین صورت به پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها کمک شود.

دفتر حقوقی محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری گروهی از وکلای مجرب را گرد هم آورده تا با مشاوره درست و اصولی، مناسب ترین راهنمایی را به منظور حاصل شدن بهترین نتیجه ارائه نماید. از لحاظ حرفه ای کنار هم آمدن چند وکیل خبره در زمینه های متفاوت می تواند امتیاز قابل توجهی به حساب بیاید.

 

برای درک بهتر اهمیت نقش وکیل تجاری در شرکت ها امور تجاری و دعاوی تجاری را در نظر بگیرید:

امور تجاری شامل امور تاجر، امور شرکت ها، اسناد تجاری، ورشکستگی تاجر و شرکت‌های تجاری، انعقاد قراردادهای تجاری و بازرگانی، دعاوی بین شرکت و شرکا، معاملات تجاری و معاملات بین المللی تجاری، اعتبارات اسنادی، قراردادهای حمل و نقل بین المللی ،سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم خارجی و… می باشد.

به علاوه نمونه ای از دعاوی تجاری عبارت است از:

دعاوی ورشکستگی

دعاوی مربوط به چک ( می تواند برای مطالبه باشد یا استرداد و…)

دعاوی صادرات و واردات

دعاوی قراردادهای تجاری

دعاوی برندها و علامت های تجاری

وکیل ورشکستگی در تهران کیست؟

وکیل ورشکستگی در تهران با توجه به قوانین و شرایط اجتماعی و اقتصادی حاکم بر کلانشهر ها بسیار حائز اهمیت است.در کنار سیستم مدیریتی که در شرکت ها بر قرار است حضور وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور تجاری و ورشکستگی ، از اهمیت بالایی بر خوردار است. دفتر حقی محمد حاجیلو و همکاران با حضور وکلای مجرب و تکیه بر تجربه و دانش به روز از بهترین مجموعه ها در ارائه خدمات به شمار می آید.

 

 

پرونده های مرتبط با امور تجاری ذکر شده نیازمند بررسی و تجربه کافی میباشد پس میتوان نتیجه گرفت که وکیل تجاری باید بر این امور تسلط لازم را داشته باشد.همچنین به منظور تبحر بیشتروکیل متخصص در امور تجاری باید در رشته های مرتبط مانند: رشته های حقوقی تجارت بین الملل یا اختلاف های شرکت های تجاری دانش و تجربه کافی داشته باشد. امور مربوط به دعاوی و مسائل داخلی شرکت های تجاری اموری تخصصی هستند. با توجه به همین نکته مشاوره با وکیل متخصص تجاری که دارای تخصص در دعاوی تجاری و چگونگی رویه هر کدام از دادگاه های بدوی و تجدید نظر و دیوان عالی است الزامی خواهدبود.

hajilouu-lawyer-insta.jpg

 

 

دفتر حقوقی محمد حاجیلو بهترین وکیل در تهران با داشتن تجربه کافی در زمینه تجاری و دانش به روز بررسی و پیشبرد صفر تا صد پرونده ها را بر عهده می گیرد.در این مجموعه شرایطی فراهم آمده تا بدون اتلاف وقت به منظور نوبت دهی در اصرع وقت بتوانید از مشاوره وکیل پایه یک دادگستری بهره‌مند گردید.

بهترین وکیل ورشکستگی در تهران

به عنوان نتیجه گیری در این بخش یادآوری می کنیم که برای پبدا کردن وکیل خوب ورشکستگی کارنامه کاری وی را مدنظر داشته باشید. وکیلی را انتخاب کنید که اشراف کامل بر مسائل حقوقی و قوانین تجاری و ورشکستگی داشته و تجربه همکاری با مجموعه ها و شرکت های تجاری در کارنامه وی دیده شود

دفتر حقوقی محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات د ر زمینه همکاری با انواع شرکت های تجاری و امور مربوط به ورشکستگی می باشد.تماس بگیرید:

09121275588 و

28425688-021

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.