کد خبر : 32063 / /
/

پک های بسته بندی پذیرایی

پک های بسته بندی پذیرایی

 

 

پک های بسته بندی پذیرایی از گذشته تا کنون میان ایرانی ها رسم پذیرایی وجود داشته و همواره مورد توجه بوده است. قبل از ساخت و طراحی پک هایی برای پذیرایی ,افراد در مراسم های خاص مانند ترحیم، جشن و جلسات اداری بصورت سنتی از مهمان های خود پذیرایی می کردند. اما امروزه با وجود دستگاه بسته بندی پک رستورانی در بین ایرانیان تحول عظیمی پیدا کرده است.

امروزه به علت وجود بیماری هایی مانند کرونا که بسیار برای انسان خطرناک است, استفاده از پک های بسته بندی پذیرایی یکی از اجزای جداناپذیر مجالس شده است. علت مورد استقبال قرار گرفتن این پک ها تمیزی آن ها و مصون بودنشان از هرگونه بیماری است. دستگاه بسته بندی پک رستورانی پیروزپک سپاهان یکی از انواع دستگاه های بسته بندی بوده که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم و در پایان برندی معروف را به شما معرفی خواهیم کرد.

روش کار دستگاه بسته بندی پک رستورانی

 

این دستگاه در اصطلاح تخصصی به نام شرینک یا شرینگ کابینی یاد می شود و کاملا یک دستگاه متفاوت با دستگاه های وکیوم می باشد چرا که هر یک از این دستگاه ها کاربرد و روش کار متفاوت از یکدیگر را دارند. روش کار دستگاه بسته بندی به این صورت است که همانطور که در بالا گفتیم این دستگاه دارای یک کابین است که پک پذیرایی و یا ظرف غذا در آن قرار می گیرد.

پس از آن شما با کمک دکمه استارت یا شروع دستگاه را آماده عملیات می کنید. حلا دستگاه با یک حرارت بالا نایلون و یا همان شرینک را برروی پک بصورت کاملا آب بندی می کشد در واقع می توان گفت نایلون بصورت کاملا محکم و نفوذ نا پذیر برروی بسته بندی پذیرایی شما کشیده می شود و از ورود هرگونه آلودگی خارجی جلوگیری می کند.

شما می توانید هرگونه سفارش برای مجالس خود دارید را به پیروزپک سپاهان بسپارید. یکی از ویژگی های این برند این است که بصورت کاملا ماشینی و بدون دخالت دست بوده و همچنین سفارشات شما در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بسته بندی شده به دستتان می رسد.

همه چیز درباره پک های بسته بندی پذیرایی

دستگاه بسته بندی پک رستورانی

هنگامی که شما صاحب یک مجلس هستید حتما دوست دارید پذیرایی به نحو احسنت و کامل و تکمیل انجام شود، اما گاهی پیش خواهد آمد که زمان کافی برای آماده سازی مواد غذایی و میوه و شیرینی جات را نخواهید داشت در این زمان ها شما می توانید از شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرید.

با برون سپاری وظیفه بسته بندی پک های پذیرایی استرس صاحب مجلس بسیار کم می شود و همچنین از صرف هزینه های اضافی نیز جلوگیری می شود، یکی دیگر از دلایلی که شما را بیشتر تشویق به رون سپاری کار پذیرایی خود می کند تمیزی این پک ها و استریل بودن آنها است. پک های پذیرایی شامل انواع های مختلفی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

انواع مختلف پک های پذیرایی

پک های پذیرایی پیروزپک سپاهان شامل انواع مختلفی است که برای هر مراسم به شکل و طرح های مختلف ساخته می شود. برای مثال پک هایی که برای مراسم های ختم و عزاداری است دارای شکل و طرح مخصوص به همان مجلس است و پک هایی که برای جشن است دارای طرح و شکل دیگری است. البته این مورد را هم به یاد داشته باشید که سلیقه و همچنین بودجه ای که صاحب مجلس هم برای اینکار در نظر گرفته است هم در متفاوت کردن پک ها دخیل است.

1. پک مخصوص پذیرایی پایان نامه

اینگونه مراسم ها جز مراسم های رسمی به حساب می آید و افراد پس از پایان مراسم باید از مهمان های خود و افرادی که در آن مجلس هستند پذیرایی خوبی به عمل بیاورد. در این شرایط به علت وجود استرس و هم چنین زیاد بودن افرادی که در این مراسم هستند آماده سازی میوه و شیرینی و... بسیار کار دشوار و سختی است به همین علت اصولا افراد ترجیح می دهند که اینکار را به شرکت های تشریفاتی بسپارند که از با کیفیت ترین و بهترین مواد غذایی و میوه جات استفاده می کنند.

2. پک مخصوص ترحیم و عزاداری

سخت ترین و بدترین اتفاق در زندگی هر فردی از دست دادن یکی از عزیزانش است. در این شرایط صاحب عزا باید به فکر پذیرایی از مهمان ها باشد و در آن شرایط غمناک فراهم کردن مواد غذایی و میوه و شیرینی برای پذیرایی بسیار کار دشواری است و بهتر است این کار را به یک فرد و یا شرکت تشریفاتی سپرد. همچنین با وجود شرایط فعلی و بیماری هایی مانند کرونا که بسیار کشنده است بهتر است پک های پذیرایی با رعایت کامل تمام پروتکل های بهداشتی به دست مهمان ها برسد.

ویژگی های یک پک مرغوب برای پذیرایی

پک های پذیرایی هم مانند هر محصول دیگری از گذشته تا کنون تغییرات زیادی کرده در گذشته پک های پذیرایی بسیار ساده بودند و همچنین به علت ماشینی نبودن پک ها ممکن بود کاملا استریل نباشند اما امروزه با وجود دستگاه های بسته بندی این مشکل رفع شده است. در ادامه به چند مورد از ویژگی های یک پک مرغوب میپردازیم.

  •  اندازه و سایز
  • رنگ
  • طرح و مدل
  •  جنس پکی که مواد غذایی در آن قرار می گیرد
  •  استفاده از وسایلی برای تزئین آن
  •  و در پایان ساختار پک های پذیرایی

پک های پذیرایی شامل سایز های مختلفی است و در انواع سایز کوچک, متوسط, بزرگ و بسیار بزرگ طراحی و در بازار عرضه می شوند. علت وجود این تعداد سایز این است که هر فرد با هربودجه و سلیقه ای بتواند از این پک ها استفاده کند.

قیمت دستگاه بسته بندی پک رستورانی پیروزپک سپاهان

قیمت دستگاه بسته بندی

با شرایط بد اقتصادی امروز همه افراد به دنبال این هستند که در مراسم های خود با کمترین بودجه بهترین پذیرایی را داشته باشند و خوب به همین دلیل برای هر سلیقه و بودجه ای پک های پذیرایی متفاوتی وجود دارد قیمت پک های پذیرایی از کمترین نرخ و با وجود سه آیتم با قیمت 17 هزار تومان شروع می شود و با توجه به تغییر و اضافه کردن آیتم ها به پک خود این قیمت افزایش خواهد یافت.

اگر شما هم دوست دارید که یک پذیرایی به عیب و نقص داشته باشید و از مهمان های خود به نحو احسنت و آنطور که شایسته است پذیرایی کنید, بهترین انتخاب و به صرفه ترین انتخاب, سپردن پذیرایی خود به شرکت های تشریفاتی است تا در کوتاه ترین زمان و با بهترین مواد غذایی بدون استرس از مهمانان خود پذیرایی کنید.

پیروزپک سپاهان یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه است, شما می توانید پذیرایی خودتان را به ما بسپارید و با مقرون به صرفه ترین پک و مواد غذایی با کیفیت از مهمان هایتان پذیرایی کنید. دستگاه بسته بندی پک رستورانی یکی از دستگاه های پر فروش این برند بوده که با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب در سایت https://pirouzpack.ir  به فروش می رسد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.