کد خبر : 29057 / /
/

 

 

اگر شما نیز یکی از کاربرانی هستید که جهت دیده شدن برند خود اقدام به خرید فالوور کرده اید باید در کنار فالوور جهت خریداری لایک در اینستاگرام نیز اقدام کنید. اگر این کار را انجام ندهید تعداد فالوور های شما با تعداد لایک ها تناسب نخواهد داشت و در این صورت کاربران اینستاگرام و الگوریتم این پلتفرم به فیک بودن فالوورهای شما شک خواهند کرد.

اگر الگوریتم اینستاگرام به فیک بودن فالوور های شما شک کنند در عرض چند ثانیه می توانند فالوورهای شما را پاک کنند یا به دلیل انجام فعالیت غیرقانونی پیج شما را از دسترس خارج کند. بنابراین حتما جهت بالا بردن ایمنی پیج خود باید خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید.

اگر می ‌خواهید جهت نزدیک شدن به اهداف خود خرید لایک در اینستاگرام را انجام می دهید اما به دلیل زیاد بودن سایت هایی که در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام فعالیت می کنند، نمی دانید که کدام سایت را انتخاب کنید، نگران نباشید. چون ما در این مقاله قصد داریم معتبرترین سایت را جهت خرید لایک اینستاگرام معرفی کنیم.

چرا باید لایک اینستاگرام بخرم؟

 

17

 

 

همه افرادی که فالوور اینستاگرام خریده اند باید حتماً در کنار آن تعداد مشخصی لایک اینستاگرام نیز بخرند تا بدین ترتیب تعداد فالوور ها با تعداد لایک ها تناسب و همخوانی داشته باشد. به عبارت دیگر برای اینکه پیج خود را یک پیج قدرتمند و پر بازدید به کاربران اینستاگرام معرفی کنیم حتماً باید خرید لایک اینستاگرام را در کنار خرید فالوور انجام دهیم.

اگر در ابتدای کار جهت دیده شدن خدمات و محصولات خودتان تعداد مشخصی فالوور خریداری کنید اما بعداً به علت عدم آشنایی با مزایای خرید لایک اینستاگرام نسبت به خرید لایک بی تفاوت باشید، مطمئنا پیج شما بازخورد خوبی نخواهد داشت و حتی ممکن است با مشکل مواجه شوید.

با این وجود اگر کار خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید، می توانید به راحتی ادعا کنید که تعداد فالوور های واقعی و فعال پیج شما بالا است و از این طریق دوباره با جلب اعتماد و توجه کاربران اینستاگرام تعداد قابل توجهی فالوور جذب کنید که در این صورت درصد تعامل شما روز به روز در اینستاگرام بالا می رود.

 حالا ممکن است بعد از اینکه با اهمیت خرید لایک اینستاگرام آشنا شدید. برایتان سوال پیش بیاید که با وجود سایت های زیادی که در زمینه ارائه انواع خدمات مربوط به اینستاگرام فعالیت می کنند کدام سایت برای خرید لایک در اینستاگرام بهتر است؟

سایت مای ممبر یکی از پیج های معتبری است که در زمینه افزایش فالوور و خرید لایک اینستاگرام فعالیت می کند. مای ممبر که مرجع خرید لایک اینستاگرام است، افزایش لایک در اینستاگرام را با پنل های تخصصی و با کیفیت لایک ایرانی انجام می دهد.

 سفارشات شما در این وبسایت ابتدا توسط مشاوران مربوط به هر قسمت بررسی می ‌شوند و سپس بعد از بررسی و در نظر گرفتن شرایط کلی با سرعت سفارشات انجام می ‌شود. همچنین افزایش لایک اینستاگرام در وبسایت مای ممبر طبق آخرین آپدیت های الگوریتم اینستاگرام انجام می شود.

 بدین ترتیب با در نظر گرفتن همه این موارد شما می توانید با اطمینان خاطر بیشتری وبسایت مای ممبر را برای خرید لایک اینستاگرام انتخاب کنید. مای ممبر  بر اساس تجربیاتی که در زمینه افزایش فالوور و لایک اینستاگرام دارد از روش هایی استفاده می کند که طبق الگوریتم اینستاگرام هستند و بدین ترتیب هیچ خطری پیج شما را تهدید نمی کند.

 اگر در خصوص خرید و افزایش لایک اینستاگرام سوالی دارید بهتر است با مشاورین آنلاین مای ممبر ارتباط برقرار کنید و از آنها کمک بگیرید.

چرا باید لایک واقعی و ایرانی خریداری کنیم؟

18

برخی از کاربران سوال می کنند که لایک ایرانی با لایک خارجی چه فرقی دارد؟

زمانی که شما تصمیم به افزایش و خرید لایک اینستاگرام می گیرید در اینجا یک مورد مهم وجود دارد که باید به آن توجه کنید. وقتی کاربران به قسمت کامنت ها می آیند تا کامنت بگذارند یا سایر کامنت ها را بخوانند، وقتی که کامنت ها از طرف اکانت های ایرانی و به زبان فارسی ثبت شده باشند، یا به نحوی یا به هر شکل و نحوی که هستند کاربران این نتیجه را بگیرند که اشخاصی که این کامنت ها را گذاشتند ایرانی هستند اعتبار پیج شما بالا می رود. به این ترتیب صفحه شما در بین کاربران محبوبیت زیادی کسب می ‌کند.

 لایک ایرانی به این معنی است که افراد با اکانت های واقعی است شما را لایک می کنند. تصور کنید که به قسمت کامنت های یک پست رفته اید و می خواهید که تعامل کاربران را در زیر این پست بررسی کنید. اگر با چندین کامنت مواجه شوید که نظرات نامفهوم داده اند یا حتی قادر به درک مفهوم آنها نشوید مطمئنا به این نتیجه می رسید که این لایک ها فیک هستند و به هیچ وجه به این اکانت یا پیج اعتماد نمی کنید.

 به خاطر همین موضوع وب سایت مای ممبر طبق درخواست مشتریان و بررسی هایی که کارشناسان انجام می دهند برای بازخورد بهتر پیج از لایک های ایرانی استفاده می کند. زیرا لایک های واقعی تا ۷۰% با اکانت های واقعی گذاشته می ‌شوند و این موضوع خود باعث افزایش فالوور و بالا رفتن اعتبار پیج می شود.

وب سایت مای ممبر با توجه به تعداد فالوور های پیج تعداد مشخصی لایک به پست های این پیج اضافه می کند، زیرا تعادل میان تعداد فالوور، لایک و کامنت اهمیت زیادی دارد. زمانی که شما از روش خرید لایک اینستاگرام استفاده می ‌کنید باید افزایش لایک به اندازه ‌ای باشد که پیج شما کاملاً طبیعی به نظر برسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید فالوور و آشنایی با تاثیرات خرید فالوور بهتر است مقاله خرید فالوور واقعی را مطالعه کنید.

19
خرید لایک اینستاگرام به صرفه است؟

اولین چیزی که نظر افراد جدید را در پیج شما را به خود جلب می کند تعداد فالوورها و لایک های اینستاگرام است پس با این وجود رشد فروش و درآمد شما به اندازه زیادی به تعداد فالوور ها و لایک ها بستگی دارد. پس اگر بخواهید فروش خود را بالا ببرید و از این طریق درآمد زیادی داشته باشید باید در کنار خرید فالوور، خرید لایک اینستاگرام را نیز انجام دهید.

خرید لایک اینستاگرام باعث می‌ شود که نرخ تعامل شما افزایش یابد و پست شما در اکسپلور نمایش داده شود. زمانی که پست شما در اکسپلور نمایش داده می شود کاربران زیادی می توانند پست شما را ببینند و برای آشنایی با فعالیتهای شما با کلیک بر روی پاستور شما بیایند، در این صورت اگر ببینند که پیج شما یک صفحه حرفه‌ ای و قدرتمند است، ترغیب می شوند تا در مورد خدمات و محصولات شما بیشتر بدانند.

پس حتما باید قبل از خرید لایک، در مورد تنظیمات کلی پروفایل، نحوه تولید محتوا و برقراری ارتباط با فالوور ها اطلاعات کاملی داشته باشید تا بتوانید با قدرت کسب و کار خود را جلو ببرید و به موفقیت برسید. البته فالوور ها نقش زیادی در موفقیت شما دارند، پس سعی کنید که علاوه بر خرید لایک اینستاگرام از طریق روش های دیگر نیز اقدام به جذب فالوور کنید.

اولویت کار متحصصان ما در مای ممبر ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه است؛  بنابراین با خرید لایک اینستاگرام از مای ممبر می توانید با پرداخت هزینه اندک به اهداف خود نزدیک‌ تر شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید لایک در اینستاگرام می توانید از طریق شماره تماس های زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

20

با توجه به مطالب ذکر شده در این مقاله با اهمیت خرید لایک اینستاگرام آشنا شدید. خرید لایک تضمینی و واقعی رشد پیج شما را چند برابر می کند. پس اگر به دنبال کسب موفقیت و درآمد بیشتر در اینستاگرام هستید، باید برای دیده شدن محصولات و خدمات خود سرمایه گذاری کنید. البته نباید نگران هزینه خرید لایک در اینستاگرام باشید، چرا که کارشناسان ما در مای ممبر سفارشات مربوط به افزایش لایک را در کمتر از ۲۰ دقیقه با کمترین هزینه انجام می دهند.

علاوه بر این اگر می‌ خواهید خرید لایک اینستاگرام را انجام دهید و در خصوص این مورد سوالی دارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. مشاوران ما  ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. پس نباید نگران پاسخگویی به سوالات خود باشید.

در این مقاله سعی کردیم شما را با دلایل خرید لایک اینستاگرام بیشتر آشنا کنیم. همچنین در خصوص خرید لایک واقعی و ایرانی نیز مطالبی بیان کردیم که حتماً باید موقع خرید لایک به این نکات توجه داشته باشید. علاوه بر این موارد در مورد تاثیر خرید لایک بر روی روند کسب و کار و هزینه آن نیز بحث کردیم.

اگر با وجود توضیحات این مقاله هنوز در مورد خرید لایک سوالی داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را از ما بپرسید.

از اینکه تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید بسیار متشکریم. امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.