کد خبر : 28334 / /
/

تعابیر مختلفی در مورد انواع نقره جات وجود دارند که با با توجه به شرایط مختلف می توانید هر کدام برای شما مفید یا مضر باشد پس به عنوان یک مورد مهم حیاتی میتوانید اطلاعات مفید در این مطلب در مورد انواع زنجیر های نقره مردانه پیدا کنید.

انواع تعایبر خواب در مورد نقره

ابن سیرین می‌گوید: بسیاری از مردم وقتی که در خوابشان نقره می‌بینند، در بیداری نیز نقره به دست می‌آورند و تعبیرش برای بسیاری دیگر این است که در بیداری دچار زحمت می‌شوند.

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

تعبیر خواب نقره سالم، خبری راست و درست می‌باشد، ولی تعبیر نقره شکسته، خبر دروغ است.

اگر در خواب ببینی در کیف تو نقره وجود دارد، تعبیرش این است که چیزی را برای امانت پیش تو می‌گذارند.

اگر ببینی نقره‌های بی‌اندازه‌ای به دست آورده‌ای گنج پیدا می‌کنی.

اگر ببینی کاسه یا آفتابه و یا طشت تو از نقره است، تعبیرش مال و اموال جمع آوری شده می‌باشد.

اگر ببینی طلا یا نقره می‌گدازی و ذوب می‌کنی بر سر زبان مردم خواهی افتاد.

تعبیرگری می‌گوید: اگر ببینی از مغازه نقره می‌خری در شهر خودت با زنی ازدواج می‌کنی.

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی طلا و نقره در یک جا کنار هم جمع شده است، یـعـنـی عزت و جاه به دست می‌آوری.

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

تعبیرهای نقره عبارت‌اند از:

زن

فرزند

مال

معاش و معیشت.

اگر در سن ازدواج باشید و نقره در خواب ببینید ازدواج می‌کنید.

اگر نقره خام شکل نگرفته ببینید با دختری صاحب جمال ازدواج خواهید کرد و چنانچه ازدواج کرده باشید و نقره در خواب ببینید دارای فرزند دختر می‌شوید.

اگر ببینید باری از نقره دارید تکلیف و وظیفه ای سنگین بر عهده شما محول می‌گردد.

اگر کسی نقره به شما داد یا ظرفی از نقره به شما هدیه کرد، دوستی شما را راهنمایی و هدایت و دلالت می‌کند و او خیر شما را می‌خواهد.

اگر ببینید انگشتری از نقره دارید صاحب دختر می‌شوید و اگر ببینید دگمه‌های لباس شما از نقره است، همسرتان دختری می‌آورد که به او شباهت دارد.

 زنجیر نقره مردانه

تعبیر خواب گردنبند نقره ای

گردنبند نقره در خواب نشان دهنده خلوص، صداقت و سادگی است. شما فردی هستید که همواره حقیقت را گفته و وجدانتان پاک است. این خواب همچنین به این معنی است که دیگران به شما همانگونه که هستید احترام می‌گذارند. اگر در خواب گردنبند نقره‌ای دریافت کردید (هدیه گرفتید) به زودی حقیقتی را کشف خواهید کرد.

اگر مردی در خواب ببیند که یک زنجیر نقره ای مردانه به دور گردن خود بسته است ، این نشانگر همسری است که با او است ، دارای حسن خلق و مذهب است و همیشه برای راحتی او کار می کند و لبخند را به لب می آورد. 

اگر مردی در خواب ببیند که زنجیر نقره مردانه در داخل خانه او است ، این نشان دهنده آرامش روحی است که این مرد از آن لذت خواهد برد.دیدن زنجیره نقره ای در خواب ، گویی که دارد آن را به شخصی می دهد ، نشان دهنده این است که دوستی محکمی که او را با آن شخص جمع می کند و رابطه عاشقانه و محبت شدیدی دارد که آنها را به هم نزدیک می کند.دیدن یک زنجیر نقره ای مردانه در خواب یک مرد ، نشانگر حسن زیاد است.اگر مردی در خواب ببیند دارد زنجیر نقره ای به همسرش هدیه می دهد ، این نشانگر عشق بزرگی است که آن شوهر نسبت به همسرش دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.