کد خبر : 26756 / /
/

 

در سال های گذشته برای درخشندگی محصولات در صنایع نساجی،شوینده و کاغذ از درخشان کننده های خارجی استفاده می شد. امروزه با استفاده از تلاش مخترعان و تیم تحقیقاتی آنها به خودکفایی رسیده ایم. به همین دلیل دیگر نیازی به استفاده از محصولات خارجی نداریم. امیر وهاب وهاب زاده، مخترع جوان ایرانی است که درخشان کننده فلورسنتی را تولید نموده است. این جوان با استعداد برای اولین بار در کشور ایران، موفق به تولید درخشان کننده های فلورسنتی شده است.

تیم تحقیقاتی شرکت الوان ثابت به سرپرستی مهندس وهاب زاده و با ساعت ها تلاش و کوشش، درخشان کننده های فلورسنتی را تولید و به ثبت رسانده اند. در حال حاضر این محصول با نمونه های بین المللی آن مطابقت دارند و آماده ارائه به کارخانه ها و صنایع مختلف می باشد. درخشان کننده های این مجموعه با بهترین کیفیت آماده عرضه و بر این اساس با ثبت سفارش خرید، در کمترین زمان ممکن محصولات به دست هموطنان گرامی خواهد رسید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.