کد خبر : 26755 / /
/

امروزه با اینکه تعداد برنامه نویس های کشور عزیزمان ایران رو به افزایش هست ، بستر درآمدزایی برای آنها فراهم نشده است.ما پلتفرم غرفه  بعنوان بستری عالی برای کسب درآمد برنامه نویسان و طراحان بصورت گسترده و دائمی راه اندازی کردیم.

 

برنامه نویس ها و طراحان چگونه در غرفه کسب درآمد میکنند ؟

غرفه یک بازارچه اسکریپت ، قالب ، افزونه ، آموزشی هست . پس میتونن با تولید دوره آموزشی یا ساخت اسکریپت و قالب و یا ترجمه اونها و بیهنه سازی برای مشتریان ایرانی محصولات خودشان را بفروش برسانند. ما همه محصولات را بصورت گسترده تبلیغ میکنیم و جای نگرانی برای عدم فروش محصولاتشان نیست .

با اینکه غرفه مدت کمی هست که راه اندازی شده ولی کاربران زیادی جذب کرده بنظر شما چه دلیلی دارد ؟

گستردگی محصولات و پشتیبانی سریع تیم ما یکی از دلایل هست . یکی از دلایل دیگر هم کیفیت محصولات هست که در سطح بالا و حرفه ای هستند . بنظر من دلیل اصلی جذب کاربران همین دو مورد هستند .

غرفه چند درصد از فروش محصولات را برمیدارد ؟

وبسایت ما 7 درصد از فروش محصولات برای خودش برمیدارد و 93 درصد باقیمانده به حساب فروشندگان واریز می شود . این درصد ها هیچوقت تغییر نمیکند و ثابت می ماند .

چند نمونه از محصولات پرفروش در غرفه میتوانید نام ببرید ؟

محصولات پرفروش ما زیاد هستند ولی دو محصول برتر و پرفروش در وبسایت غرفه افزونه یواست سئو و اسکریپت سرمایه گذاری صرفه هستند .

افزونه یواست سئو یک افزونه سئو برای سایت های وردپرس هست و اسکریپت صرفه هم یک اسکریپت سرمایه گذاری فارسی هست .

شما کسب درآمد از فروش محصولات در پلتفرم غرفه تضمین میکنید ؟

بله چون ما همه محصولات بصورت گسترده تبلیغ میکنیم در همه پلتفرم های تبلیغاتی و اگر کیفیت محصول بالا باشه 100درصد محصول فروشندگان به فروش میرسد.

پس بنظر من حتما از این پلتفرم استفاده کنید . چون قدرتمند ترین بازارچه غیرفیزیکی هستیم و تعداد مشتریان ما حتما گسترده تر میشود. ما تازه اول راه هستیم.

حتما از غرفه بیشتر خواهید شنید .

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.