کد خبر : 26098 / /
/

 

 

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

 اجاره دستگاههای اکسیژن ساز، بر اساس حجم اکسیژن خروجی در ظرفیتهای ۳، ۵، ۸ و یا ۱۰ لیتر در دقیقه ساخته میشوند.

دستگاه جریان متناوب: دستگاههای جریان متناوب تنها زمانی شروع به کار میکند که بیمار عمل دم را انجام دهد و به این ترتیب میتواند در هر دقیقه تا ۶ لیتر اکسیژن به بیمار برساند.

 

برای آرامش خود و بیمارتان بهترین کار اجاره تخت بیمارستانی و  دستگاه های اکسیژن ساز است بزرگترین مزیتی که این امر دارد این است که پس از پشت سر گذراندن دوره درمان بیمار، می توان دستگاه را به صاحبش بازگرداند و بدین ترتیب از لحاظ اقتصادی دچار ضرر نشد البته خرید این کالا نیز امکان پذیر می باشد. اجاره اکسیژن ساز یکی از خدمات ما درمان است که در راستای بهبود حال بیماران عزیز ارائه میدهد. موسسه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل شیراز درمان با ارائه خدماتی چون اجاره اکسیژن ساز ،اجاره وسایل اکسیژن رسانی به بیمار و اجاره انواع اکسیژن ساز مخصوص بیمار کمک شایانی به همشهریان عزیز خود کرده تا باعث بهبود سریع بیماران و رفاه حال خانواده بیماران شود.

هدف از  اجاره دستگاه های اکسیژن ساز

 

 اجاره دستگاه های اکسیژن ساز  که هدف از آن کاهش هزینه های بیماران و خانواده هایشان می باشد. ممکن است در برخی از موارد دستگاه ها کارآیی و ساختار خود را از دست داده باشند که شما هرگز نباید آنها را اجاره کنید. دستگاه های اکسیژن ساز بهترین و مناسب ترین راه برای رساندن اکسیژن کافی به افراد و بیماران هستند .دستگاه های اکسیژن ساز برای فراهم کردن اکسیژن مورد نیاز ابتدا اکسیژن موجود در هوای اتاق را توسط پمپ به درون خود می مکد و هوا را از محفظه هایی که پودر زئولیت دارد عبور می دهد،اکسیژن موجود در هوای ورودی توسط پودر زئولیت از گاز های دیگر جدا می شود و به طرف دیگر محفظه ها حرکت می کند .

در نتیجه فشار و درصد اکسیژن توسط کمپرسوری که در دستگاه قرار دارد افزایش می یابد و در صد خلوص آن به 94 درصد و فشار آن به 230 میلی متر جیوه می رسد .اکسیژن غتولید شده از دستگاه ابتدا از محفظه نگهداری به سوی فلومتری که در جلوی دستگاه قرار دارد حرکت می کند و سپس از طریق نازل به بینی و دهان بیمار می رسند و در نتیجه اکسیژن مورد نیاز او فراهم می شود .افرادی که مشکل تنفسی دارند و یا ریه آن ها دچار مشکل شده است به دستگاه های اکسیژن ساز نیاز دارند .ما برای شما امکان اجاره کردن دستگاه های اکسیژن ساز را فراهم کرده ایم و شما می توانید با تماس و یا مراجعه به ما محصول مورد نظر را سفارش دهید و با پرداخت مبلغ کمی از دستگاه استفاده کنید .این امر باعث می شود که هزینه های درمان کاهش یابد و باعث صرفه جویی شود .

 

اما اگر شدت آن بیشتر شده و در حدود درجه 3 یا 4 است؛ حتما باید از تشک مواج سلولی استفاده کنید. اگرچه هر دو اکسیژن اضافی را به بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی حاد و مزمن مانند آسم، ذات الریه، سندرم دیسترس تنفسی (RDS)، دیسپلازی برونکوپولمونری (BPD)، بیماری انسداد مزمن ریوی (COPD)، سیستیک فیبروزیس، آپنه خواب و غیره میرسانند؛ اما برخلاف دیدگاه آنها از نظر کارکرد و ظاهر کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. زمانی که این دستگاه را روشن میکنید، پمپهای مخصوص این محصولات هوای درون اتاق را مکیده و سپس از محفظههایی که حاوی پودر زئولیت هستند عبور میدهد. در سومین مرحله مواد معدنی زئولیت، نیتروژن را جذب می کنند و آن را در بر میگیرند، در صورتی که در آخر اکسیژن از بخش غربال مولوکولی عبور می کند. بیشتر دستگاه های همراه به صورت پالسی اکسیژن رسانی می کنند ولی مدل هایی مانند Respironics و oxygen plusهستند که به صورت پیوسته نیز اکسیژن رسانی می کنند. روش های مختلفی برای اکسیزن رسانی از دستگاه به بیمار وجود دارد که نازل Cannula و ماسک صورتی معروف ترین آن ها می باشد. دستگاه های متنوع و مختلفی برای استفاده بیماران نیازمند به اکسیژن تراپی وجود دارد که یکی از آن ها کپسول اکسیژن است.

ویژگی های دستگاه اکسیژن ساز

 

 هر کدام از مدل های آنها شامل کاربرد و ویژگی های مشخص شده ای هستند. بیماران قلبی ریوی که نیازمند استفاده مداوم از اکسیژن پر فشار خلوص بالا هستند نیاز دارند تا هر از گاهی دستگاه را شارژ نمایند که این امر موجب می شود تا بیمار یا خانواده او مدام دغدغه شارژ کپسول را داشته باشند. بیمارانی که شرایط اضطراری و حادی دارند و استفاده از مقادیر بالای اکسیژن برای آنها مهم است، به راحتی می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند. دستگاه اکسیژن ساز یکی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی است که برای بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند کاربرد زیادی دارد.مجموعه چتر فیروزه ای انواع دستگاه … دستگاه های اکسیژن ساز در برخی از بیماریهای حاد به منظور درمان کوتاه مدت به کار میرود. با توجه به قیمت بالای شارژ کپسول، مدت زمان انتظار شارژ و تعویض مانومترهای اکسیژن در بلندمدت استفاده از دستگاه های اکسیژن ساز را برای بیمار با دشواری روبرو می کند. ویلچر ، تشک مواج جهت جلوگیری از زخم بستر ، کپسول اکسیژن ، اکسیژن ساز و غیره … قیمت اجاره اکسیژن ساز 5 لیتری در سراسر ایران. عوض، اجاره بها یا کرایه، در واقع مبلغ مشخصی هستند که در ازای استفاده کردن و در اختیار گرفتن دستگاه اکسیژن ساز به موجر یا همان مالک آن پرداخت میشوند.

 

منبع مهراوران

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.