کد خبر : 25413 / /
/

 

چکیده : یکی از بهترین گزینه­ ها که مدتی است در دکوراسیون محیط­های ادارای کاربرد دارد پارتیشن اداری است. پارتیشن اداری یکی از بهترین المان­ها برای استفاده بهینه از فضای موجود است. در واقع برای محیط­های اداری که فضای بازی دارند می­توان به خوبی با استفاده از پارتیشن، فضا را مدیریت نمود. در این مطلب بیشتر به توضیح در مورد پارتیشن اداری خواهیم پرداخت:

 

یکی از بهترین گزینه­ ها که مدتی است در دکوراسیون محیط­های ادارای کاربرد دارد پارتیشن اداری است. پارتیشن اداری یکی از بهترین المان­ها برای استفاده بهینه از فضای موجود است. در واقع برای محیط­های اداری که فضای بازی دارند می­توان به خوبی با استفاده از پارتیشن، فضا را مدیریت نمود. در این مطلب بیشتر به توضیح در مورد پارتیشن اداری خواهیم پرداخت:

 

پارتیشن اداری چیست؟

 پارتیشن­ها در واقع دیواره­های نازک و سبکی هستند که از آن­ها برای تقسیم­بندی یک فضا و ایجاد بخش­های مختلف در یک محیط استفاده می­شود. امروزه در فضاهای مختلفی از پارتیشن­ها بهره گرفته می­شود که یکی از آن­ها، محیط­های اداری است. پارتیشن اداری این امکان را فراهم نموده تا بهترین شرایط را برای محیط کاری ایجاد کرد.

قیمت پارتیشن اداری

پارتیشن اداری با ایجاد نظم بیشتر و نیز محیطی آرام­تر به کارایی هر چه بیشتر کارکنان کمک می­کند. حریم خصوصی ایجاد شده توسط پارتیشن­ها، باعث شده افراد بدون استرس و نگرانی به کار خود مشغول شده و به بهترین نحو آن را انجام دهند. می توان گفت قیمت پارتیشن اداری ارزانتر از دیوار بنا است البته نه یک دیوار معمولی. اگر یک دیوار را بخواهیم مانند پارتیشن اداری دیزاین کنیم و لوگو ما روی آن درچ شود و کلاس و شیکی مشابه پارتیشن اداری زیبا داشته باشد ، قطعاً قیمت تمام شده دیوار با سف کار یو نازک کاری و دیزاین بالاتر از پارتیشن خواهد بود.

تلفن: 02191024104

کاربردهای پارتیشن اداری

 در یک محیط اداری، بسته به شرایط می­توان از پارتیشن­ها استفاده­های مختلفی داشت. در ادامه چند مورد از کاربردهای پارتیشن اداری را با هم بررسی خواهیم کرد:

1. پارتیشن اداری؛ گزینه­ای مناسب برای جداسازی فضای ورودی 

 همانطور که قبلاً نیز گفتیم پارتیشن بهترین گزینه برای جداسازی فضا است. در محیط اداری به آسانی می­توان بخش ورودی را از دیگر بخش­ها جدا نمود. معمولاً در ظاهر و طراحی یک محیط اداری با توجه به متراژ آن بخش ورودی از اهمیت بسیار ویژه­ای برخوردار است. گاهی شرایط ایجاب می­کند که بخش ورودی از دیگر بخش­ها جدا شود. در چنین شرایطی مناسب­ترین راه­حل استفاده از پارتیشن اداری است.

انعطاف این نوع از متریال سبب شده که افراد بتوانند بسته به سلیقه خود بهترین پارتیشن مناسب را برای بخش ورودی در نظر بگیرند. جداسازی بخش ورودی از دیگر بخش­ها، یک حریم امن برای افراد مراجعه­کننده و نیز کارکنان ایجاد خواهد نمود.

 

2. پارتیشن اداری؛ راهی مناسب برای ایجاد چندین اتاق

 با پارتیشن اداری همچنین می­توان اتاق­های کوچک و بزرگی را به وجود آورد و به افراد این امکان را داد تا اتاق و محیط مستقل خود را برای کار کردن داشته باشند. خیلی از اوقات ممکن است در شرکت یا اداره موردنظر یک یا چند اتاق بزرگ وجود داشته باشد. به راحتی می­توان هر اتاق را با پارتیشن تقسیم­بندی کرد و یک اتاق جدید ساخت.

 از طرفی در صورت اضافه شدن پرسنل جدید به محیط اداری، می­توان با تقسیم کردن اتاق­های قبلی، برای افراد جدید نیز محیطی مستقل خلق نمود. برخورداری از اتاق مستقل باعث شده افراد با انرژی و حس بهتری به کار خود مشغول شوند.

 

3. پارتیشن اداری؛ بهترین گزینه برای پنهان سازی

در کنار جداسازی بخش­های مختلف یک محیط از هم و ایجاد اتاق­های بزرگ و کوچک، به راحتی با پارتیشن می­توان معایبی که ساختمان موردنظر داشته را پنهان نمود. ممکن است در هر محیط اداری مواردی چون ستون­هایی اضافه، یا کجی یک دیوار زیبایی محیط را تحت تاثیر قرار دهد. به کمک پارتیشن به خوبی می­توان این نقص­ها را پوشاند و تاثیر دکوراسیون در فضا را دو چندان نمود.

 

انواع پارتیشن اداری

به طور کلی پارتیشن­ها را می­توان به دسته­های زیر تقسیم نمود:

 

1. پارتیشن اداری تک جداره

 از پارتیشن­های تک جداره برای محیط­های درمانی یا اداری بهره گرفته می­شود. نمونه­های تک جداره در جذب صدا تاثیری نخواهند داشت. برخورداری این نوع از پارتیشن­ها از ستون­های متعدد سبب شده که به راحتی روی زمین ایستاده و حالت لغزنده­ای نداشته باشند.

این نوع از پارتیشن­ها اغلب تنوع مدل و طرح پایینی دارند. لازم به ذکر است که قیمت پارتیشن تک جداره ارزان­تر از نمونه­های دو جداره است.

2. پارتیشن اداری دو جداره

 از دیگر انواع پارتیشن­های اداری، نمونه­های دو جداره هستند. این نوع از پارتیشن­­ها به دلیل آن که عایق مناسبی برای صدا هستند برای اتاق جلسات بیشترین استفاده را دارند. نمونه­های دو جداره در ارتفاعات مختلف قابل استفاده می­باشند. در پارتیشن­های اداری دو جداره در حد فاصل میان دو جداره امکان نصب پرده کرکره­ای وجود خواهد داشت و این موضوع باعث شده حریم امن­تری برای کارکنان فراهم شود.

برخلاف نمونه­های تک جداره، پارتیشن­های دو جداره از تعداد ستون­های زیادی برخوردار نیستند. اما با این حال دارای استحکام مطلوبی هستند. این پارتیشن­ها در هر رنگی قابل سفارش می­باشند و هیچ محدودیتی در این رابطه به همراه نخواهند داشت.

تنها عیب این نوع از پارتیشن­ها را می­توان قیمت بیشتر و نیز مدت زمان نصب طولانی­تر دانست.

 

مزایای پارتیشن اداری

از بین مزایای پارتیشن­های اداری می­توان به مواردی زیر اشاره نمود:

 1. با پارتیشن­ها به راحتی می­توان اتصالات و یراق­آلات را مخفی کرد؛
 2. به راحتی قالب حرکت هستند؛
 3. ساخت­ آن­ها به آسانی و خیلی سریع قابل انجام است؛
 4. استفاده از آن­ها در مقایسه با دیگر متریال بسیار مقرون به صرفه است؛
 5. در مقابل دیوارهای ثابت، زیبایی و انعطاف دارند؛
 6. هیچ گونه آسیبی به ساختمان وارد نخواهند کرد؛
 7. از نظر جنس و رنگ بسیار متنوع هستند؛
 8. از دوام بالایی برخوردار می­باشند؛
 9. کمک خواهند نمود تا از فضا بهترین استفاده شود؛
 10. در ارتفاع­های مختلف قابل اجرا هستند؛
 11. ضمن پیوستگی و یکپارچگی باعث شده بخش­های مختلف فضا به خوبی از هم تفکیک شوند؛
 12. آکوستیک هستند.

 

جنس پارتیشن اداری

 پارتیشن­های اداری از نظر نوع جنس نیز دارای بیشترین تنوع هستند. از این رو شما به راحتی می­توانید بسته به دکوراسیون فضای موردنظر، میزان دوامی که مدنظر داشته و همچنین بودجه خود، دست به انتخاب بهترین جنس بزنید. پارتیشن­های اداری را می­توان از نظر نوع جنس در انواع زیر یافت:

 1. پارتیشن اداری شیشه­ای
 2. پارتیشن اداری چوبی
 3. پارتیشن اداری پارچه­ای

هر یک از این دسته­بندی­ها نیز دارای تنوع بسیار وسیعی هستند و این موضوع دست شما را برای انتخاب باز خواهد گذاشت.

 

درب اتوماتیک شیشه ای برای پارتیشن اداری

خرید بهترین پارتیشن اداری با درب اتوماتیک

Signs Your Office Automatic Sliding Doors Need Repair

 همانطور که گفتیم پارتیشن­های اداری یکی از بهترین گزینه­ها برای استفاده بهینه از یک فضای اداری هستند. طبیعتاً در زمینه خرید پارتیشن اداری، قیمت پارتیشن اداری برای شما یکی از مهم­ترین فاکتورها به شمار خواهد آمد.

یکی از نوآوریهایی که مجموعه پارس در ارائه داده است استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به همراه پارتیشن شیشه ای است و حس خاص و منحصر به فرد برای بازدید کنندگان محل کار شما فراهم می اورد که هیچ دفتر دیگری ندارد. با این حس ویژه و خاص خود را از رقبای خود متمایز کنید و در هنگام ثبت قرار داد در دفتر مدیریت بدرخشید.

از نظر قیمت نیز خوشبختانه پارتیشن­ها تنوع بسیاری دارند. لذا شما به سادگی می­توانید بسته به بودجه خود موفق به خرید بهترین پارتیشن اداری شوید. در فروشگاه پارس در انواع پارتیشن اداری با بهترین کیفیت و مناسب­ترین قیمت قابل ارائه می­باشد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.