کد خبر : 25411 / /
/

 

 

بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی کدام است؟ اگر این سوال شما نیز هست و می خواهید درباره بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی اطلاعات جامعی به دست بیاورید با ما همراه شوید. ما در این مقاله ابتدا به معرفی لیستی از بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی می پردازیم. در پایان نیز به شما می گوییم که یک شرکت معتبر حمل و نقل چه ویژگی های مثبتی باید داشته باشد تا بتواند در این لیست قرار بگیرد! در این صورت مطمئنیم دغدغه شما را برای پیدا کردن یک شرکت باربری معتبر کم خواهیم کرد. 

مطمئنا داشتن اطلاعات کافی به شما کمک می کند تا بتوانید با بهترین کیفیت انواع کالاها و محموله های خود را وارد کشور کنید و یا به خارج از مرزها ارسال نمایید. پس اگر برای حمل لوازم شخصی خود و یا برای واردات و صادرات محموله های بزرگتر در عرصه تجارت جهانی، به دنبال بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی در ایران هستید با ما همراه شوید.

 

 

 

 وظایف بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی چیست؟

 مهمترین وظیفه یک شرکت حمل و نقل بین المللی در ایران این است که بتواند با استفاده از تخصص و تجربه خود از پس فرآیند پیچیده انتقال کالا میان شرکت های مختلف به خوبی براید. همچنین با تسلط بر قانون و مقررات باربری کالاهای مختلف را به صورت سریع و سالم جابجا کند. همانطور که می دانید هر کشور در زمینه حمل و نقل، قانون و مقررات مخصوص خود را دارد. بنابراین حمل و نقل بین المللی بسیار پیچیده‌تر و سخت‌تر از انجام عملیات حمل کالاها در داخل کشور می باشد.

 به طور کلی پیروی کردن از قوانین کشور ها و همچنین داشتن اطلاعات کافی درباره ممنوعیت ورود برخی کالاها به کشورهای مختلف باعث می شود فرایند حمل و نقل بین المللی توسط شرکت های مربوطه به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 یکی دیگر از وظایف شرکت حمل و نقل بین المللی این است که بر اساس نوع و حجم کالاها، قیمت های مناسبی را به مشتریان خود پیشنهاد دهد. همچنین یک شرکت حمل و نقل معتبر باید ابزار مناسبی را در اختیار شما قرار دهد تا به وسیله آن بتوانید کالاهای خود را در هر نقطه از دنیا ردیابی کنید و نسبت به اطلاعات چگونگی حمل کالای خود در هر نقطه از زمان و مکان آگاهی لازم را داشته باشید. امکان بیمه کردن محموله های مختلف از دیگر ویژگی های شرکت های حمل و نقل قابل اعتماد می باشد.

 فراموش نکنید قبل از هر چیز برای انتخاب بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی باید نسبت به مجوز های  آن شرکت اطمینان لازم را کسب کنید. پس هنگام تماس با این شرکت ها نسبت به قانونی کار کردن آنها مطمئن شوید و از کارشناسان شرکت بخواهید که جزئیات و سوابق شرکت را تا حد ممکن در اختیار شما قرار دهند.

 

 

شرکت حمل و نقل بین المللی ایرمان

 یکی از شرکت های حمل و نقل بین المللی و خدمات هوایی معتبر در ایران، شرکت ایرمان می باشد. این شرکت در زمینه حمل و نقل جاده‌ای، هوایی، ریلی و دریایی خدمات خود را به شکل گسترده ای ارائه می دهد. از اهداف مهم شرکت حمل و نقل بین المللی ایرمان می‌توان به ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی با قیمت مناسب و همچنین تلاش در جهت کاهش هزینه های خدمات لجستیک، افزایش سرعت و کیفیت در عملیات حمل و نقل کالاهای مختلف و همچنین رعایت استانداردهای محیط زیست اشاره کرد. 

شرکت ایرمان نماینده رسمی خطوط هوایی فلای دبی، کویتی و ایر عربیا به صورت انحصاری می باشد. همچنین این شرکت طرف قرارداد با ایرلان های معتبر دنیا از جمله آسمان، ایران ایر، ترکیش، گلف ایر، آسمان، چاینا سترن، عمان ایر، ایرفلوت، شاهین، اتحاد و غیره است.

 

 

شرکت حمل و نقل بین المللی دریا زمین اروند 

شرکت حمل و نقل بین المللی دریا زمین اروند در زمینه حمل دریایی و ارسال بار با کشتی به صورت تخصصی فعالیت می کند. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و تا به امروز با توسعه شبکه های گسترده نمایندگی در آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، خاورمیانه و خاور دور بهترین خدمات ارسال دریایی را با نرخ های کاملا رقابتی به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت کشتیرانی با تجهیز به شبکه های ارتباطی و بهره مندی از سرویس های حمل و نقل کشتیرانی و بهترین شرکت های حمل و نقل در اقصی نقاط دنیا در تلاش است تا انواع خدمات دریایی را به شیوه ای نوین، ایمن و کارآمد به مشتریان خود در داخل و خارج از کشور ارائه دهد. 

این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و به کارگیری بهترین کارشناسان مجرب و مسلط به امور حمل و نقل دریایی خدمات خود را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد. حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی، حمل کانتینری، حمل فله با کشتی، حمل خرده بار بین المللی یا گروپاژ، جز مهمترین سرویس های خدماتی شرکت حمل و نقل بین المللی دریا زمین اروند می باشد.

 جهت استفاده از مشاوره کارشناسان زبده این شرکت و راهنمای انتخاب بهترین شیوه حمل و نقل به روش مهندسی و اقتصادی برای انواع  بار و محموله های خود می توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

 

 

شرکت حمل و نقل بین المللی خط صبا

یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان شرکت حمل و نقل بین المللی خط صبا با مسئولیت محدود می باشد. این شرکت با استفاده از سیستم های مدرن و بهره مندی از ناوگان جدید، یکی از بهترین شرکت های فعال در عرصه حمل و نقل جاده‌ای کالا در ایران می باشد. از مهمترین تجهیزات این شرکت می توان به دارا بودن 500 دستگاه تریلر از جمله تانک، چادری، کفی، کمپرسی، لبه دار و غیره و همچنین ۲۵۵ دستگاه کشنده بنز اشاره کرد. شرکت خط صبا با بهره گیری از نیروهای کارآزموده و متخصص در حال ارائه خدمات در حوزه حمل و نقل کالا به اقصی نقاط ایران و جهان با قیمت مناسب می باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی فرا تجارت هخامنش 

شرکت فرا تجارت هخامنش در زمینه بازرگانی، تجارت و واردات و صادرات فعالیت گسترده ای دارد. مشتریان برای سفارش کالا و واردات بارهای مختلف از کشورهای ترکیه، چین، آلمان، ایتالیا و غیره می توانند با فرا تجارت هخامنش تماس بگیرند و جهت انجام امور مختلف تشریفات گمرکی و بازرگانی از کارشناسان این شرکت مشاوره بگیرند. ترخیص کالا از گمرک، ثبت سفارش واردات کالا و... از تخصص کارشناسان این شرکت می باشد. 

شرکت فرا تجارت هخامنش به عنوان یک شرکت فعال و کار گذاری مطمئن در زمینه واردات و صادرات در تلاش است تا با افزایش و ارتقای اطلاعات و آگاهی پرسنل خود بتواند از سایر همتایان خود پیشی بگیرد و با تجربه و تخصص کارآمد، بهترین و مطمئن ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

 شرکت حمل و نقل بین المللی بارمان ترابر

شرکت حمل و نقل بین المللی بارمان ترابر زیر مجموعه هلدینگ خادم لجستیک می باشد. این شرکت در زمینه حمل و نقل ریلی، دریایی، هوایی و جاده‌ای و همچنین امور صادرات و واردات گمرک مشغول ارائه خدمات به مشتریان خود در ایران و خارج از مرزهای ایران است. از دیگر خدمات این شرکت می توان به انجام امور صادرات و واردات، گمرکی، ترانزیت، لجستیک، انبارداری، بسته بندی و غیره اشاره کرد.

 شرکت بارمان ترابر در هر کدام از این زمینه ها شرکتی مجزا به ثبت رسانده است. برخی از امکانات این شرکت عبارتند از 

  •   سرویس های حمل کانتینر ۲۰ فوت
  •     سرویس های حمل کانتینر ۴۰ فوت
  •     سرویس های حمل کانتینر یخچالی ۲۰ و ۴۰ فوت 
  •     خدمات حمل کالای ریلی با کانتینر ۲۰ فوت و ۴۰ فوت، کانتینر مسقف، کانتینر لبه‌دار، کانتینر مخزن دار به آسیای میانه، افغانستان و اروپا 

از خدمات حمل کالای صادراتی و وارداتی این شرکت می توان به امکان حمل و نقل انواع کالای تجاری، کالاهای فاسدشدنی، نمایشگاهی، میوه و مرکبات، مواد یخچالی، مواد غذایی، مواد معدنی، خرما، پسته، خشکبار، زعفران، قیر، پتروشیمی و همچنین سرویس های ترخیص کالای وارداتی با انجام بهترین امور تشریفاتی از جمله کارت حق العملکاری و کارگزاری گمرکی اشاره کرد.

 شرکت حمل و نقل بین المللی بارناو

 این شرکت فعالیت های خود را در زمینه ارائه خدمات در حوزه حمل و نقل بین المللی از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد. شرکت بارناو در کشورهای مختلف دارای دفاتر فعال می باشد. در تمام نمایندگی های این شرکت نیروهای متخصص و مجرب آماده اند تا به مشتریان در حوزه حمل و نقل بین المللی با قیمت های مناسب خدمات مطلوبی را ارائه دهند. از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی بارناو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •    نظارت بر بسته بندی اصولی کالاها
  •     اجرای درست بارگیری و تخلیه محموله ها
  •     اخذ گواهینامه از معتبرترین شرکت های بازرسی 
  •     امکان بیمه تمام کالاها 
  •     حمل کالاهای مختلف در بهترین شرایط مخصوصاً مواد فاسد شدنی

 این شرکت در تلاش است تا بتواند با ارائه بهترین خدمات و اعلام مناسب ترین قیمت، تعاملی سازنده با شرکای تجاری خود در سایر کشورها برقرار کند.

 

 پایان 

ما در این مقاله لیستی از بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی را که به شیوه های مختلف دریایی، زمینی و هوایی فعالیت دارند به شما معرفی کردیم. به طور کلی نمی‌توان یک شرکت را به عنوان بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی در ایران معرفی کرد. برخی شرکت ها ویژگی های متفاوتی دارند و شما باید بر اساس نوع کالا و همچنین شیوه انتقال آن بهترین شرکت را برای حمل محموله خود انتخاب کنید.

در پایان امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.