کد خبر : 24589 / /
/

 

بازی کال اف دیوتی موبایل یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین بازی های آنلاین است که برنده شدن در آن برای بازیکنان بسیار مهم است. یکی از راه های پیشرفت سریع در این بازی خرید سی پی کالاف است که لذت بازی را دو چندان می کند. در ادامه به روش های مختلف خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل اشاره می کنیم.

 

آشنایی با سی پی کالاف

کالاف دیوتی موبایل مثل تمام بازی های آنلاین و سبک بتل به منظور کسب درآمد و سود سازنده، یک ارز رایج به نام سی پی در نظر گرفته است که بازیکنان با خرید آن به ویژگی های جدیدی دسترسی پیدا می کنند.  به همین دلیل افرادی که بیشتر به بازی COD علاقه مندند و از آن لذت می برند، بیشتر برای خرید سی پی کالاف اقدام می کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی اغلب از طریق پرداخت دلار در حساب های مجازی و در فروشگاه های خود شرکت سازنده صورت می گیرد. البته این روش برای بازیکنان ایرانی بسیار دشوار است که دلایل آن را در ادامه توضیح می دهیم. به همین دلیل فروشگاه های ایرانی متعددی هستند که با دریافت وجه ریالی و سود خودشان سی پی را به حساب بازیکن واریز می کنند.

چرا  سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

خرید CP برای تمام بازیکنانی که به کالاف موبایل علاقه مندند و می خواهند سریع تر در این بازی پیشرفت کنند الزامی است؛  چرا که بدون خرید سی پی کالاف نمی توان با بازیکنانی که با استفاده از این ارز تجهیز شده اند و از امکانات بسیاری برخوردارند رقاب کرد. با خرید CP شما می توانید سلاح، شخصیت و مراحل مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در طول بازی آنها را ارتقا دهید. با این روش دیگر بازیکنان کمتری هستند که می توانند با شما مقابله کنند و به راحتی در بتل یا مولتی پلی شکست نمی خورید.

در بسیاری از بتل ها به خصوص در مراحل نهایی، قدرت و برد تیراندازی عاملی تعیین کننده برای درگیری به حساب می آید و نفرات اول را مشخص می کند. البته در طول بازی و با روش های رایگان نیز می توان سی پی یا کارت های بازی را تهیه کرد اما این فرایند بسیار طولانی است؛  بنابراین شما از قافله عقب می مانید و در ماموریت ها و چالش ها از کسانی که قبلاً سی پی خریده اند شکست می خورید.

خرید سی پی کالاف ویژگی های جدیدی را به بازی اضافه می کند یا همان ویژگی های قبلی را ارتقا می دهد. در ادامه به مزایای خرید سی پی اشاره می کنیم.

بهترین روش های خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید سی پی کالاف روش های مختلفی دارد که سختی و مقدار دریافت سی پی در هر یک از آنها متفاوت است. متداول ترین روش های خرید سی پی شامل:

  • دریافت سی پی رایگان

روش های مختلفی برای به دست آوردن سی پی رایگان وجود دارد که البته هیچ یک از آنها نمی تواند نخریدن سی پی را جبران کند؛ چرا که در هر صورت بازیکنی که سی پی خریده پیشرفت بسیار سریع تری خواهد داشت. شما می توانید با معرفی و مشارکت در شبکه های اجتماعی کالاف، پیروزی در چالش های هفتگی و ... سی پی به دست بیاورید که به حرفه ای شدن شما کمک می کند.

  • خرید سی پی از خود کال اف

کالاف دیوتی موبایل در سایت اختصاصی خود سی پی را با بهترین قیمت موجود عرضه می کند که حتی از گوگل پلی هم قابل دسترس است. با این حال این ویژگی برای بازیکنان ایرانی به دلیل تحریم ها در دسترس نیست؛ چرا که به اکانت خارجی و باز کردن حساب ارزی احتیاج دارید که امکان آن را کاهش می دهد.

  • دریافت سی پی به روش غیر مستقیم

شما می توانید به جای خرید سی پی کالاف دیوتی، بتل پس کالاف را بخرید و با انجام ماموریت های آن سی پی دریافت کنید. با این روش حتی می توانید نسبت به بسیاری از بسته های سی پی، جوایز بیشتری دریافت کنید.

  • خرید از سایت های ایرانی

بهترین روش خرید سی پی برای ایرانیان، خرید از وب سایت های ایرانی معتبر است. این وب سایت ها بسته های متنوعی ارائه می کنند که شما می توانید سی پی مورد نیاز خود را از طریق آنها دریافت کنید. سایت با سابقه آسان جم بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می کند.

قیمت CP

برای تعیین قیمت سی پی بازی کالاف دیوتی، عوامل زیادی تاثیر گذار هستند. یکی از این موارد، حجم بسته انتخاب شده است. با افزایش میزان حجم پک و تعداد سی پی ها، قطعا قیمت بالاتری برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین سایت هایی که شما برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل مراجعه می کنید نیز ممکن است بر میزان قیمت این پک ها موثر باشد.

 

مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی

خرید سی پی کالاف دیوتی تجهیزات، امکانات و فرصت های جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل:

  • خرید کارت های اسلحه و تجهیزات

به دست آوردن کارت های اسلحه و تجهیزات از طریق انجام ماموریت ها بسیار زمان بر است و دشواری هایی را به همراه دارد. در بازی کالاف دیوتی در هر صورت شما با چند بازیکن حرفه ای روبرو خواهید شد و اگر اسلحه و تجهیزات مناسبی نداشته باشید هرگز نمی توانید با آنها مقابله کنید. در مقابل با خرید CP می توانید پک اسلحه به خصوص خود را بسازید تا در هر شرایطی بهترین عملکرد را داشته باشید.

  • استفاده از آیتم های جذاب بازی

سازندگان بازی کال اف دیوتی جوایز، آیتم ها و ماموریت های مختلفی را در نظر گرفته اند که انجام بازی را برای بازیکنان جذاب تر می کند. بسیاری از آیتم های کالاف دیوتی با سی پی قابل خریداری هستند یا اینکه باید از طریق بتل پس آنها را به دست آورد.

  • امکان دسترسی به اپراتورهای قدرتمند

هر کدام از کاراکترهای کالاف ظاهر خاصی دارند که بازیکنان حرفه ای به آنها اهمیت می دهند. ظاهر یا اسکین کاراکتر در نحوه نمایش مهارت بازیکنان تاثیر زیادی دارد. بنابراین بازیکنان سعی می کنند با خرید سی پی کالاف کاراکتر خاص و جذاب خودشان را درست کنند.

  • ارتقا اسلحه و تجهیزات

تمام اسلحه ها و تجهیزات به صورت پایه در اختیار بازیکنان قرار می گیرند و ارتقا آنها وابسته به میل خود بازیکن است. همچنین بسیاری از تجهیزات مثل دوربین ها یا خشاب های اضافی با استفاده از سی پی در اختیار بازیکن قرار می گیرد.

  • دریافت XP بیشتر و بالا رفتن رنک

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می توانید آیتم های کاربردی تر و اسلحه های قوی تری به دست آورید و بیشتر برنده شوید. بنابراین با این کار نه تنها XP شما سریع تر افزایش می یابد، بلکه با به دست آوردن کاپ بیشتر بهتر رنک می گیرید.

  • امکان آزادسازی مهارت های اختصاصی

مهارت های خاص اپراتور برای بازیکنان از اهمیت خاصی برخوردار است. جنسیت، ملیت، زبان و تیک داون اختصاصی خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید تا گیمر حرفه ای تری به نظر برسید.

 

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.