کد خبر : 20226 / /
/

 

شاید یکی از مسائلی که امروز در زمینه خودرو بسیار مهم است، خدمات صافکاری خودرو باشد. صافکاری در تهران همیشه دغدغه اهالی پایتخت نشین بوده است. امروزه اهمیت به این موضوع بسیار بیشتر از گذشته است. باهم در ادامه بیشتر در مورد این موضوع و اهمیت آن صحبت خواهیم کرد. اما علت اصلی آن که صافکاری خودرو جز مسائل بسیار مهم شده است چیست؟ این موضوعی است که امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اما طبق اماری که ما امروز در دست داریم، به خوبی میدانیم که طی سال های گذشته این موضوع از اهمیت دو چندانی برخوردار شده است. به صورت کلی با افزایش بیشتر خودرو ها، تصادفات نیز بیشتر شده اند و اهمیت خدمات صافکاری نییز به نسبت بیشتر شده است. از همین جهت هم خدمات صافکاری بدون رنگ امروزه بسیار در ایران افزایش داشته است. ابتدای ترین بخشی که اوازه آن رسید، صافکاری در تهران بود.

عوامل اهمیت خدمات صافکاری در تهران:

همه ما به خوبی میدانیم که طی سال های گذشته چقدر میزان قیمت خودرو افزایش داشته است. موضوع اهمیت و افزایش قیمت های خودرو امروزه تبدیل به یک امر بسیار مهم و تاثیر گذار روی بازار اقتصاد ایران شده است. به طور مثال میتوان گفت که یک خودرو 206 نسبت به 5 سال گذشته خود نزدیک به 6 برابر شده است. در واقع یعنی اگر تفاوت قیمت یک خودرو دور رنگ در 5 سال پیش 5 میلیون تومان ارزان تر بود، حالا این مبلغ به چیزی بین 30 تا 40 میلیون رسیده است. البته کارشناسی تشخیص رنگ خودرو یک بحث کارشناسی است. اما اهمیت این موضوع در صافکاری خودرو چیست؟ شاید جواب این سوال را از پیش حدس زده باشید. در واقع اگر شما از خدمات صافکاری بدون رنگ خودرو استفاده کنید، میتوانید یک خودرو بی رنگ داشته باشید. خدمات صافکاری بدون رنگ یکی از خدمات بسیار مهم خودرو است.

شاید امروز که به این بخش بسیار مهم میپردازیم، بسیاری از افراد در حال استفاده از این خدمات در مراکز گوناگون باشند. به خصوص در پایتخت که بسیار این موضوع از اهمیت ویژه تری برخوردار است. صافکاری در تهران جز خدمات بسیار مهم به شمار میرود که مردم تهران بسیار به آن اهمیت ویژه ای می دهند. اما مهم ترین خدمات خودرو امروز با نام خدمات صافکاری بدون رنگ عرضه میشود. ما در ادامه بیشتر در مورد خدمات صافکاری بدون رنگ استارلوکس خودرو برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. پس تا انتهای این بخش همراه تیم بزرگ استارلوکس باشید.

16

صافکاری بدون رنگ خودرو:

همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، خدمات صافکاری خودرو یکی از خدمات بسیار مهم در بازار ایران به شمار میرود. خدمات صافکاری بی رنگ اما جز خدمات بسیار ویژه در این زمینه است. در واقع اگر شما پس از تصادف از این خدمات استفاده کنید، میتوانید یک خودرو بدون کاهش قیمت داشته باشید. از همین رو هم پیشنهاد میشود تا بعد از تصادف حتما به یک مرکز معتبر در زمینه خدمات خودرو مراجعه کنید و به خوبی خودروی خود را کارشناسی کنید. اما کارشناسی خودرو و امکان استفاده از خدمات صافکاری بدون رنگ خودرو نیز به همین سادگی نیست. شما برای استفاده از خدمات صافکاری بی رنگ خودرو نیاز دارید تا خودرو شما پس از تصادف یک سری از شرایط را داشته باشد. ضمن این موضوع شما برای استفاده از یک خدمات صافکاری بی رنگ نیاز به استفاده از خدمات صافکاری استاندارد و معتبر خواهید داشت.

اما صافکاری بدون رنگ خودرو در واقع صرفا به همین بخش باز نمیگردد. صافکاری بدون رنگ خودرو نامی آشنا برای شما دارد. صافکاری بی رنگ خودرو با نامی دیگر به اسم صافکاری pdr شناخته میشود. صافکاری pdr یک نوع جدید و نو از خدمات صافکاری به شمار میرود. شاید بهتر باشد شما را به یک مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صافکاری pdr دعوت کنیم. اگر شما عزیزان قصد دارید تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید، پیشنهاد میشود تا مطلب صافکاری pdr چیست را مطالعه کنید.

17

شرایط خدمات صافکاری بی رنگ یا pdr:

برای استفاده از خدمات صافکاری بدون رنگ خودرو، خودرو شما باید شرایطی را داشته باشد. در ابتدا بگویم که این شرایط توسط یک مرکز معتبر خودرو باید بررسی شود. از همین جهت در بخش بعدی در مورد آن صحبت میکنیم. اما در مورد شرایطی که خودرو باید داشته باشد تا خدمات صافکاری بدون رنگ روی آن اجرا شود، بررسی دقیق و کارشناسی شده محل تصادف است. در محل تصادف که مشکل در آن وجود دارد، ابتدا باید دید چند لایه از بدنه خودرو دچار آسیبب شده است. اگر آسیب های وارد شده در لایه های اولیه خودرو باشد، میتوان خودرو را صافکاری بدون رنگ کرد. همانطور که پیش تر هم گفتیم این موضوع صرفا توسط کارشناس میتواند به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. اما مورد بعدی نوع خودرو شما است که تعیین کننده است. همچنین اینکه خودرو شما قبلا تصادف کرده است یا خیر نیز مهم است.

18

بهترین مرکز خدمات صافکاری در تهران:

اگر شما عزیزان جز دسته افرادی هستید که قصد دارید از خدمات صافکاری در تهران استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از مراکز معتبر برای خدمات خودرو است. خدمات خودرو در تهران جز خدماتی است که بسیار حساس و مهم به شمار میروند. مراکز بسیاری هستند که ابتدا خودروی شما را کارشناسی میکنند و تصمیم اشتباهی را بابت خودروی شما میگیرند. در واقع شاید یک مرکز خدمات خودرو به علت عدم انجام خدمات صافکاری بدون رنگ خودرو یا همان صافکاری PDR ممکن است خودرو شما را به اشتباه به صورت سنتی از خدمات صافکاری استفاده کند. به همین علت پیشنهاد میشود از خدمات صافکاری استفاده کنید که معتبر و استاندارد باشد. یعنی شما باید از خدمات صافکاری مرکزی استفاده کنید که بتواند استادانه و کارشناسانه این خدمات را برای شما عزیزان انجام دهد. 

پیشنهاد ما به شما عزیزان برای استفاده از خدمات صافکاری pdr استارلوکس است. استارلوکس یکی از معتبر ترین مراکز خدمات خودرو در تهران به شمار میرود. استارلوکس یکی از بهترین مراکز خدمات خودرو در غرب تهران است. در استارلوکس خدمات متنوعی شامل: صافکاری بدون رنگ  یا pdr و سنتی، سرامیک خودرو، واکس و پولیش خودرو، تشخیص رنگ خودرو، احیای رنگ خودرو، دیتیلینگ و ... است. اگر انتظار بهترین خدمات خودرو در تهران را دارید، پیشنهاد ما به شما استارلوکس است. برای استفاده از خدمات استارلوکس میتوانید با وبسایت استارلوکس ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط با استارلوکس و مراجعه به وبسایت میتوانید از طریق لینک زیر مراجعه نمایید.

منبع: استارلوکس

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.