کد خبر : 20025 / /
/

 

 

موسسه ترنم عدالت

متاسفانه مراجعه به دادگستری مطلوب هیچ کس نیست. اما واقعیت این است که ما در اجتماعی متشکل از اشخاص حقیقی و حقوقی زندگی می کنیم و این امر بسیار طبیعی است که درگیر واقعه ای شویم که چاره ای جز مراجعه به مراجع قضایی برای حل و فصل آن نداشته باشیم. وقتی به پرونده های انباشت شده در ترنم می نگریم با اشخاصی مواجه می شویم که ناگریز و ناگزیر مجبور به مراجعه به دادگستری شده اند.

امروزه با راه اندازی تارنما مردم می توانند بسیاری از مطالب را خود از طریق جست و جو در فضای مجازی به دست بیاورند. اما این امر دارای یک ایراد بزرگ است. چرا که حقوق یک علم کاملا تخصصی است. بنابراین؛ حل و فصل دعاوی و به دست گرفتن یک پرونده نیاز به علم ویژه در آن دارد که اشخاص عامه جامعه از آن برخوردار نیستند. چیزی شبیه علوم پزشکی و مهندسی. افراد وقتی دچار بیماری می شوند می توانند با مراجعه به فضای مجازی و یک جست و جو و گردش ساده در آن تا حدودی متوجه شوند که از کدام ناحیه ممکن است دچار آزردگی شده باشند. اما درمان قطعی و واقعی در فضای مجازی نیست. این پزشک متخصص است که می تواند شما را درمان کند و آرامش را به روح و بدن شما برگرداند. از مطلب دور نشویم...

در عالم حقوق نیز چنین شرایطی حاکم است. هر چند به رغم وجود کلمات ثقیل و سنگین حقوقی اشخاص ممکن است تا حدی بتوانند مشکل و مانع حقوقی خود را تشخیص دهند. اما همه چیز به مرحله تشخیص ختم نمی شود. درمان چیست؟ چگونه می توان مشکل را حل کرد؟ از کجا باید شروع کنیم؟ اینجاست که یک متخصص حقوق می تواند راهنمای تمام و کمال شما باشد. اما ما در ترنم چه کرده ایم؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا با ترنم و خدمات ویژه آن آشنا شویم.

8

ترنم کجاست؟

گروه وکلای موسسه ترنم عدالت ، مجمعی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، امور حسبی و ارث و و راثت هستند که پرونده شما را به طور تخصصی دنبال می کنند.

منظور از پیگیری پرونده به طور تخصصی چیست؟

حقوق علمی بسیار گسترده است. به گونه ای که اگر شخصی ادعا کند که در تمامی گرایشات حقوقی – از کیفری گرفته تا خانوادگی – از ثبت گرفته تا ملکی – می تواند متخصص باشد شک نکنید که گزافه گویی است.

هیچ کس نمی تواند در تمامی شاخه های حقوقی تخصص و تبحر کسب کند. از این روست که بهتر آن است هر کس در پرونده ای که متخصص در آن است امور را پیگیری کند تا نتیجه مطلوب برای موکل ایجاد شود. این کاری است که در ترنم انجام می شود.

در ترنم عدالت، ما تصمیم گرفته ایم که پرونده اعطایی به وکلا بر اساس تخصص و تبحر آن ها باشد. به عنوان مثال اگر وکیلی صرفا در دعاوی مربوط به خانواده متخصص است، پرونده های مهریه، طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند، نفقه و... به او اعطا می شود. این امر شانس موفقیت موکل در پرونده را بالا می برد. چرا که او اکنون با وکیلی همراه است که پرونده تخصصی خود را پیگیری می کند.

9

آیا داوری در ترنم انجام می شود؟

داوری موضوعی است که تقریبا چند دهه از ظهور آن به شکل قوی در عالم حقوق می گذرد. قدیم الایام بنا بر این امر بود که در صورت حدوث اختلاف، اشخاص باید به مراجع دادگستری مراجعه می کردند و پس از گذراندن مراحل طولانی و کسل کننده در نهایت جلسه دادرسی تشکیل می شد و پس از استماع اظهارات اصحاب دعوا، قاضی رای را صادر می نمود. متعاقبا نیز اگر رای به ضرر هر کدام از اصحاب دعوا بود راه برای تجدیدنظر و یا فرجام خواهی (بنا به فراخور هر پرونده) برای آن ها فراهم بود که البته طی این مراحل نیز در حد لفظ سهل و ساده است. اکنون نیز چنین رویه ای حاکم است. اما این امکان برای اشخاص فراهم شده است که به جای مراجعه به دادگستری و پرداخت هزینه های دادرسی سرسام آور به داور و یا حَکَم مراجعه کنند.

داوری چگونه است؟

داوری فرآیندی بسیار ساده تر از دادگستری است و دارای مزایای زیادی است. اگر شما انتخاب نموده باشید که اختلاف خود را از طریق داوری و حکمیت حل کنید، بهترین راه این است که به موسسات داوری که چاشنی تخصص حقوقی نیز دارند، مراجعه کنید و از آن ها بخواهید از طریق توسل به داوری و حکمیت اختلاف شما را حل کنند.

اما فایده داوری چیست؟ چه مزیتی نسبت به مراجعه به دادگستری دارد؟

  • معاف بودن از هزینه های دادرسی
  • دقت داور و توجه او نسبت به مشکل شما (در قیاس با قاضی که ممکن است به دلیل تورم پرونده در دادگستری نتواند مشکل شما را به طور دقیق به یاد آورد)
  • ارتباط راحت تر با حَکَم نسبت به قاضی
  • معاف بودن از طی روند خسته کننده دادگستری و گرفتاری در بوروکراسی اداری

و ...

از آنجایی که ترنم در کنار تمام خدماتی که ارائه می دهد یک موسسه داوری نیز هست شما می توانید از خدمات داوری در ترنم بهره مند شوید.

خدمات موسسه ترنم چیست؟

  1. ارائه خدمات مشاوره تلفنی رایگان.
  2. قبول دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی، امور حسبی و حصر وراثت
  3. ارائه خدمات داوری در کنار موسسه حقوقی
  4. تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکواییه، لایحه و هر نوع قرارداد به طور تخصصی و مرتبط با نیاز شما
  5. ثبت لوایح و شکایات و دادخواست های شما

 

با وکلای موسسه ترنم عدالت آشنا شویم:

1- رعنا اشرفی شماره پروانه: 29961 متخصص در دعاوی ملکی و خانوادگی

2-  محجوبه یداله پور سرستی شماره پروانه: 19309، متخصص در دعاوی خانوادگی اعم از مهریه، طلاق، نفقه، حضانت و...

3- فرانک شیخ پور سیگارودی شماره پروانه: 1471، متخصص در دعاوی مربوط به ارث و میراث، تحریر و مهر و موم ترکه و...

4- آیدین فشنگ ساز شماره پروانه 23562، متخصص در دعاوی کیفری اعم از سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم اقتصادی و...

5-  یاشار ولی نژاد ترکمانی شماره پروانه 31462، متخصص در دعاوی کیفری و ثبتی اعم از ثبت اسناد و املاک و...

فراموش نکنید در ترنم می توانید از مزایای حق الوکاله اقساطی نیز بهره مند شوید.

بهترین وکیل در سهروردی تهران – بهترین وکیل در آپادانا تهران

مشاوره آنلاین

بسیاری از اشخاص تمایل دارند تا ابتدا مدارک آنها توسط وکلا و کارشناسان خبره حقوقی مطالعه گردد و در صورتی که کار قابلیت انجام را داشت، اشخاص به صورت حضوری به موسسه بیایند. این امکان در ترنم برای شما وجود دارد. شما می توانید تصویر مدارک خود را در واتساپ برای وکلا و کارشناسان ما ارسال کنید. وکلا و کارشناسان مدارک شما را حداکثر ظرف 24 ساعت مطالعه می کنند. در صورتی که کار قابلیت انجام را داشته باشد به شما اطلاع می دهند تا به صورت حضوری به موسسه بیایید.

شماره تلفن های موسسه:

02186045077

02186045940

02186044915

02188517957

شماره تماس برای ارسال مدارک در واتساپ:

09011358248

09197581075

نشانی ما:

سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر (آپادانا) پلاک 121، طبقه پنجم شرقی، واحد 10.

10

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.