کد خبر : 18313 / /
/

آموزش مجازی زبان انگلیسی یکی از روش های به روز برای  یادگیری زبان مورد علاقه زبان آموزان است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. بسیاری از افراد به دلیل موقعیت هایی که دارند شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند. از همین رو بهتر است در کلاس های آنلاین شرکت کنند و به یادگیری بپردازند. این کلاس ها هم مانند کلاس های حضوری می توانند هم به صورت عمومی و هم خصوصی تشکیل شوند. آموزشگاه زبان گات هم این موقعیت را در اختیار زبان آموزان قرار داده است تا با یک برنامه مناسب و با کیفیت زبان انگلیسی را فرا بگیرند. 

در رابطه با  کلاس های مجازی چه می دانید؟

در آموزش مجازی، از طریق یک برنامه که آدرس آن را آموزشگاه در اختیارتان قرار می دهد، در کلاس مرتبط شرکت می کنید و استاد از این طریق شروع به تدریس می کنند. همچنین این سایت ها و برنامه ها شرایط این را دارند که به زبان آموز اجازه دهند تا نظراتشان را بیان کنند. در واقع مثل کلاس های حضوری عمل می کنند.

اما این که در کلاس ها آنلاین باشید و فعالیت داشته باشید جز مسائل مهم برای اساتید می باشد. در واقع سر ساعت معین در کلاس آمادگی داشته باشید و نحوه ی کار با نرم افزار کلاس را قبل از شروع دوره یاد بگیرید. همچنین نسبت به امتحانات پایان ترم آگاه باشید و حتما حضور داشته باشید؛ چرا که در غیر این صورت به عنوان غایبین امتحان محسوب می شوید و نمره ای از امتحان فاینال دریافت نمی کنید.

کلاس مجازی انگلیسی در موسسه گات 

در آموزشگاه زبان گات، برای همه ی کلاس ها چه حضوری و چه غیر حضوری تعیین سطح صورت می گیرد. در واقع این کار برای این است که شما در کلاس هم سطح خود قرار بگیرید. در آموزش مجازی اساتید برتر آموزشگاه ها انتخاب می شوند؛ چرا که این اساتید راحت تر می توانند با زبان آموز حتی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند

5

یادگیری مجازی چه مزایایی دارد؟

مرکز زبان گات  به شما این امکان را می دهند که بدون اینکه در ترافیک باشید و یا مسافت طولانی را طی کنید، زبان مورد علاقه تان را یاد بگیرید. این شرایط برای افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند، بسیار مناسب است.

گفتنی است که  در کلاس های آنلاین هم مثل حضوری مهارت های شما تقویت می شوند. اما نباید تمرین و تکرار را در یادگیری فراموش کنید. هر چقدر هم تسلط داشته باشید، اگر تمرین نباشد بعد از مدتی مباحث از خاطرتان می روند. یکی از ویژگی های کلاس های آنلاین، امکان ضبط کلاس می باشد. می توانید بعدا هم از مطالب گفته شده استفاده کنید.

6

هزینه کلاس های مجازی انگلیسی 

هزینه های آموزش مجازی زبان انگلیسی در آموزشگاه گات بسته به دوره های انتخابی شما متفاوت اند و برای اطلاع بهتر از این دوره ها با آموزشگاه تماس بگیرید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.