کد خبر : 14675 / /
/

 

دراین مقاله با مهدی ورقایی الست گروپ، بیشتر آشنا می شویم. با ما باشید.

مقدمه

نام مهدی ورقایی الست گروپ، برای افرادی که قصد مهاجرت داشته و در سایت های مهاجرتی به دنبال بهترین تیم راهنما و تکمیل اطلاعات خود می باشند، بسیار آشناست. جناب آقای مهدی ورقایی به عنوان رئیس هیئت مدیره الست گروپ  در کنار مهندس مرتا جوادی نقش زیادی در موفقیت های این شرکت و اعتبار بالای فعلی آن دارد.

در این مطلب قصد داریم تا در مورد مهدی ورقایی الست گروپ، نقش ایشان در فعالیت های این تیم و خدماتی که توسط تیم مهاجرتی الست گروپ ارائه می شوند، صحبت کنیم.

فهرست:

  1. مهدی ورقایی کیست و چه سمتی در شرکت الست گروپ دارد؟
  2. اصلی ترین فعالیت های الست گروپ چیست؟
  3. چرا الست گروپ به عنوان بهترین تیم مهاجرتی شناخته می شود؟
  4. به چه صورت می توان از اطلاعات تیم مشاوران الست گروپ استفاده کرد؟

2

مهدی ورقایی کیست و چه سمتی در شرکت الست گروپ دارد؟

تمام افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر، به خصوص کشورهای اروپایی را دارند، در اولین مرحله نیاز به تکمیل اطلاعات خود به منظور انتخاب بهترین مقصد مهاجرتی دارند.

امروزه این فرآیند با جست و جو در اینترنت و استفاده از مطالب وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، انجام می شود که یکی از آن ها الست گروپ است.

تیم مهاجرتی الست گروپ نیز همانند سایر تیم های مهاجرتی تشکیل شده از اعضایی است که در صدر هیئت مدیره آن جناب آقای مهدی ورقایی قرار دارد.

مهدی ورقایی، رئیس هیئت مدیره

مهدی ورقایی به عنوان رئیس هیئت مدیره در تیم و شرکت مهاجرتی الست گروپ فعالیت می کند. این شرکت، امروزه به یکی از مورد اعتمادترین شرکت های مهاجرتی ایران تبدیل شده است.

جناب آقای ورقایی، در سمت رئیس هیئت مدیره این شرکت دارای سی سال تجربه در زمینه های مختلف تجاری می باشد که این مسئله در موفقیت این شرکت و جلب سریع اعتماد بی تاثیر نبوده است.

در حال حاضر، یکی از بهترین مراکزی که متقاضیان مهاجرت به کشورهای اروپایی می توانند با مراجعه به آن اطلاعات لازم در زمینه کشور مورد نظر، روش مهاجرت، قوانین و ... را از آن کسب کرده و به ساده ترین شکل ممکن به آن مهاجرت کنند، شرکت الست گروپ می باشد.

3

اصلی ترین فعالیت های الست گروپ چیست؟

مهاجرت همواره با دغدغه های زیادی همراه است. با توجه به این که فرآیند مهاجرت هزینه و زمانبر می باشد، کوچکترین مشکل در روند این کار گاها موجب ضرر و زیان های هنگفت مالی می گردد.

به همین دلیل پیش از اقدام به مهاجرت باید اطلاعات کاملی در مورد کشور مقصد کسب کرد و این اطلاعات بسته به نوع مهاجرت، طیف گسترده ای دارند که دسترسی به تمام آن ها با تحقیقات شخصی کار ساده ای نیست.

برای مهاجرتی مطمئن، بهترین کار مشورت با افراد متخصص در این زمینه است که تیم مشاوران مهاجراتی الست گروپ در این زمینه سرآمد می باشند.

اصلی ترین هدف الست گروپ که جناب آقای مهندس ورقایی با این هدف دست به راه اندازی آن زدند، مهاجرت بی دغدغه ایرانیان به دیگر کشورها و شروع راحت و بدون مشکل زندگی جدید در کشور مورد نظر است. در این شرکت مهاجرتی، انواع اطلاعات عمومی در مورد کشورهای هدف، جزئیات زندگی در آن ها مانند تحصیل، کار، هزینه ها و ... در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می گیرد. مشاورین متخصص این تیم مهاجرتی، به متقاضیان کمک می کنند که بسته به شرایط خود و هدف از مهاجرت، از بهترین شیوه برای اخذ اقامت کشورها اقدام کنند. خدمات این شرکت به منظور ایجاد کمترین ضرر و زیان چه از نظر هزینه و چه از نظر زمانی که صرف کسب اطلاعات می کنند، برای متقاضیان مهاجرت انجام می شود.

4

چرا الست گروپ به عنوان بهترین تیم مهاجرتی شناخته می شود؟

تیم مهاجرتی الست گروپ، در سالیان اخیر همواره از بهترین تیم ها در زمینه مهاجرت بوده است. در سالی که گذشت، این شرکت موفق به اخذ تندیس اجلاس رضایت مشتریان گردید که این نشان از اعتبار بالا و موفقیت جناب آقای مهدی ورقایی به عنوان رئیس هیئت مدیره الست گروپ دارد. اما رسیدن به این درجه از اعتبار، علاوه بر تبحر در ریاست، به علت حضور تیم متخصصین نیز بوده است.

 مشاورینی که در این شرکت به راهنمایی مشتریان می پردازند، همگی دارای تخصص بالا در زمینه کاری خود می باشند. آشنایی با به روزترین اطلاعات در زمینه مهاجرت و آخرین تغییرات قوانین در کشورهای اروپایی از دیگر علت های اعتبار بالای تیم مشاوران مهاجرتی الست گروپ می باشد. همچنین از نظر هزینه های دریافتی نیز این شرکت همواره به رفاه حال مشتریان خود توجه می کند. شرایط پرداخت اقساطی با نظارت کامل بر تمام قراردادها و تضمین نتیجه گیری از جمله مسائلی است که مدیران الست گروپ برای اطمینان مشتریان و تجربه سفری خوب برای آن ها مورد توجه قرار می دهند.

 آشنایی با نیازهای مشتریان که نشات گرفته از تجربه کاری بالاست، موجب شده که مهندس مهدی ورقایی الست گروپ را به مطمئن ترین شرکت فعال در زمینه مهاجرت تبدیل کند.

به چه صورت می توان از اطلاعات تیم مشاوران الست گروپ استفاده کرد؟

روش های مختلفی برای برقراری ارتباط با مشاورین تیم مهاجرتی الست گروپ وجود دارد. برای راحتی متقاضیان مهاجرت و صرفه جویی در زمان، برخی از اطلاعات کلی که تمام افرادی که قصد مهاجرت دارند به آن ها نیاز دارند، به صورت مقالات مختلف در وب سایت این مجموعه قرار دارد. دسترسی به این مقالات رایگان است و با مراجعه به سایت شرکت می توان انواع مختلف مقاله ها در موضوعات مختلف و در مورد بیشتر کشورهای دیگر را مشاهده کرد.

 اما برای اطلاعات جزئی یا سپردن بخشی از روند مهاجرت خود به مشاورین این تیم، نیاز به ارتباط مستقیم با متخصصین است که هم با ثبت نام در سایت و هم با مراجعه حضوری یا تلفنی به شرکت امکانپذیر می باشد.

مشاورین سایت الست گروپ همواره با به روزترین اطلاعات، آماده خدمت رسانی به متقاضیان مهاجرت می باشند. همچنین مهندس مهدی ورقایی با نظارت کامل بر عملکرد تیم مشاوران خود، از بروز هر گونه مشکل یا کم کاری در روند ارائه خدمات به مشتریان محترم جلوگیری کرده که در نتیجه می توان با اطمینان کافی از خدمات این شرکت استفاده کرد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.