کد خبر : 1053 / /
/

غلامعلی رخشانی مهر در خصوص اینکه انتشار جداول خاموشی، در کشور تا چه زمانی ادامه دارد؟

قطعی برق بصورت غیر منتظره در تهران اتفاق افتاد. قطعی برق این روزها مسئله مردم شده است. قطعی برق برای بسیاری از افراد مشکلاتی ایجاد کرد. قطعی برق در این روزها که دانش آموزان و دانشجویان امتحان دارد نگرانی شدیدی برای افراد ایجاد کرده است . آخرین خبرها درباره قطعی برق را در سایت خبرآزاد بخوانید.

معاون هماهنگی و توزیع برق توانیر در خصوص انتشار جداول خاموشی در کشور تا پایان تابستان توضیحاتی ارائه داد.

غلامعلی رخشانی مهر در خصوص اینکه انتشار جداول خاموشی، در کشور تا چه زمانی ادامه دارد؟ گفت: جداول خاموشی در کشور که از سوی توزیع برق ارائه می‌شود به صورت احتمالی است و قطعی صد درصدی نیست.

او ادامه داد: درحال‌حاضر جداول خاموشی در کشور تا پایان شهریور ماه در کشور برقرار هستند و از اول پاییز با خنک شدن هوا این جداول احتمالی قطعی برق برداشته می‌شوند.

معاون هماهنگی و توزیع برق توانیر تصریح کرد: طبق پیش‌ بینی‌ های هواشناسی افزایش دما در کشور حداقل تا دو هفته اول شهریور ادامه خواهد داشت، امیدواریم با کاهش شدت دمای هوا شرایط عادی‌ تر شود و محدودیت‌ ها هم به‌تدریج برطرف شوند.

رخشانی مهر اضافه کرد: پس باید تا نیمه شهریور ماه برای رسیدن به روزهای پایانی انتشار جداول خاموشی و پایان خاموشی‌های پراکنده یک تا دو ساعته برق در کشور منتظر بمانیم.

وی گفت: نگرانی ما از افزایش مصرف برق در نیمه اول شهریور ماه است؛ چرا که افزایش دما در این مدت مصرف برق را به شدت بالا می‌برد و امیدواریم نیمه دوم شهریور شاهد کاهش محسوس دما در کشور باشیم.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.