کد خبر : 787 / /
/

علت اینکه کار کردن در «آقازاده» پذیرفتم این است که سریال خوبی بوده و کارگردانی و فیلمنامه خوبی دارد.

 

 

 

 

سریال آقازاده  منتشر شد. سکانس عاشقانه سریال آقازاده منتشر شد. سکانس عاشقانه قسمت 24 سریال آقازاده را در زیر تماشا کنید. سکانس دیدنی از سریال آقازاده منتشر شد. سکانس قسمت 24 سریال آقازاده را رایگان دانلود کنید. نظر امین تارخ درباره سریال آقازاده را تماشا کنید.

نظر واقعی امین تارخ درباره سریال «آقازاده» چیست؟در این چند ماه هم فیلم سینمایی پیشنهادشده است و هم سریال که هیچ‌کدام ترغیبم نکردند که کار کنم، قرار هست کار کنم اما نه هر کاری. علت اینکه کار کردن در «آقازاده» پذیرفتم این است که سریال خوبی بوده و کارگردانی و فیلمنامه خوبی دارد.

 «امین تارخ» بازیگر سینما و تلویزیون از بازیگران سریال «آقازاده» است که در نقش حاج رضا تهرانی بازی می‌کند.

 

بخش‌هایی از ایفای نقش «امین تارخ» در سریال «آقازاده» که از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود

تارخ درباره فعالیت خود در این روزها گفت: تا جایی که می‌توانستم در خانه ماندم و مواردی را چون شستن دست و زدن ماسک و سایر موارد بهداشتی، رعایت کردم.

امین تارخ بازیگر سینما و تلویزیون  در مورد شرایط این روزهای زندگی خود افزود: این روزها مشغول کاری نیستم؛ البته تا این اواخر مشغول سریال آقازاده بودم که به پایان رسید.

او تصریح کرد: سریال آقازاده در این مدت پس از شیوع ویروس کرونا تنها کاری بود که انجام دادم و در حال حاضر استراحت می‌کنم.

این بازیگر سینما با اشاره به پیشنهادهایی که در این مدت برای بازی به وی شده است، خاطرنشان کرد: در این چند ماه هم فیلم سینمایی پیشنهادشده است و هم سریال که هیچ‌کدام ترغیبم نکردند که کار کنم، قرار هست کار کنم اما نه هر کاری.

تارخ در توضیح علت حضور خود در سریال آقازاده تصریح کرد: کار خوبی بود به همین دلیل حضور در آن را پذیرفتم ضمن این که این کار کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه خوبی داشت.

او در انتها و با اشاره به مشکلاتی که این روزها وجود دارد و بعضا باعث اوج گرفتن شیوع بیماری کووید ۱۹ شده، اظهار داشت: نمی‌شود همه‌چیز را به گردن مردم انداخت زیرا برخی مشکلات ریشه در مسائل کلان دارد.

درباره سریال آقازاده

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار