کد خبر : 522 / /
/

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کروناگفت: بعد ازشب یلدا، منع تردد خودروها در شهرهای نارنجی از ساعت ۲۱تا ۴صبح برقرار است.

ساعت محدودیت ها در شب یلدا تغییر کرد. شب یلدا هفته آینده است. در شب یلدا خانواده های ایرانی طبق یک رسمی کهن دور هم جمع می شوند. امسال اما به دلیل بیماری کرونا شب یلدا متفاوت خواهد بود. شب یلدا امسال با محدودیت هایی مواجه است.

رئیسی گفت: اگر در این چند شب که منتهی به شب یلدا و دورهمی‌های خانوادگی است، غفلت شود همه دستاوردهای ما از بین خواهد رفت.

مصوبات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا امشب ۲۲ آذرماه با حضور رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در برنامه تیتر امشب شبکه خبر مورد بررسی قرار گرفت.

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به مصوبات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از امشب همه شهرهای نارنجی فارغ از میزان جمعیتشان، شامل محدودیت تردد ۲۱ تا ۴ صبح می‌شوند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: اگر در این چند شب که منتهی به شب یلدا و دورهمی‌های خانوادگی است، غفلت شود همه دستاوردهای ما از بین خواهد رفت، به همین دلیل این چند شب را بسیار جدی بگیرید، دورهمی را به هیچ وجه انجام ندهید، می‌توانید به شکل‌های مجازی با هم در ارتباط باشید، ۵۱ درصد ابتلای بیماران ناشی از دورهمی‌های خانوادگی است.

رئیسی با اشاره به اینکه به دلیل نگرانی‌ها از دورهمی شب یلدا، در روزهای ۲۹ و ۳۰ آذرماه هم از ساعت ۶ بعدازظهر فعالیت کلیه اصناف محدود می‌شود ادامه داد: روند کلی کشور خوب است، اما یادمان باشد غفلت از کرونا همشه را دوباره گرفتار خواهد کرد و امیدواریم در آینده هم این روند کاهشی ادامه داشته باشد و به کمترین میزان مرگ و میر و ابتلا در کشور برسیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار