کد خبر : 51 / /
/

روایتی از زنده شدن و فوت نوزاد ۴۵ روزه در آبدانان

حوادث

اخیرا نوزاد ۴۵ روزه که پس از فوت در بیمارستان به غسالخانه منتقل شده بود به طرز عجیبی زنده شد. مسئول غسالخانه هنگامی که برای انجام غسل وارد غسالخانه می شود با پیکر یک نوزاد روبرو می شود. اما وقتی متوجه می شود که این نوزاد نفس می کشد اقداماتی برای احیا انجام داده و با اورژانس تماس می گیرد و پیکر نوزاد به بیمارستان منتقل می شود. در قسمت زیر ویدیویی از روایت مادر و مرد غسال از زنده شدن نوزاد مرده را قرار داده ایم. برای مشاهده این ویدیو در نیک صالحی همراه ما باشید.

جزئیات زنده شدن نوزاد در غسالخانه

اخیرا اخباری از زنده شدن یک نوزاد ۴۵ روزه در غسال خانه‌ای در آبدانان منتشر شد. این نوزاد که اهل شهرستان آبدانان در جنوب استان ایلام است با نارسایی مادرزادی متولد شده و تحت مراقبت بوده که در چند روز گذشته حال نوزاد وخیم گزارش می‌شود.

متأسفانه با وخیم شدن اوضاع نوزاد به والدین خبر فوت فرزند را می‌دهند، و مسئولان بیمارستان گواهی فوت کودک را صادر کرده و تحویل والدین می‌دهند.

والدین که از این خبر شوکه شده‌اند در کمال ناباوری فرزند خود را به آبدانان برای تدفین انتقال می‌دهند که بعد از تحویل به مسئول غسالخانه آبدانان متوجه تپش قلب این نوزاد می‌شود و با اطلاع به والدین مبنی بر زنده بودن نوزاد به اورژانس آبدانان را باخبر می‌کنند.

مرتضی بیگی، مسئول غسالخانه آبدانان در این باره می‌گوید: به‌رسم معمول جهت غسل میت وارد غسالخانه و با پیکر نوزاد روبه‌رو شدم که باید  غسل داده شود؛ اما با نگاهی به پیکر نوزاد متوجه آن شدم که دارد نفس می‌کشد و دارای ضربان قلب است. اقدامات احیا با توجه به آموزش‌ها و دانسته‌های خود برای زنده‌شدن انجام و مراتب به اورژانس اعلام و پیکر نوزاد به بیمارستان منتقل شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار