کد خبر : 479 / /
/

بهتر است وقتی به اشتباهات خود و طرف مقابلمان در رابطه عاشقانه مان پی می‌بریم فورا اقدام به اصلاح آن کنیم و اگر قابل حل نبود آن رابطه را ترک کنیم.

 

 

هنگامی که وارد یک رابطه عاشقانه می‌شویم ابتدا چشمانمان را بر روی اشتباهات طرف مقابلمان می‌بندیم و کار‌های او را توجیه می‌کنیم و می‌پنداریم رفتار‌های بد او با گذشت زمان درست خواهد شد، اما وقتی با دید واقعی به آن‌ها می‌نگریم این موضوعات جدی‌تر از آنچه که می‌پنداریم می‌شوند و ممکن است موجب به هم خوردن رابطه عاشقانه مان شوند. در این بخش از راز‌های موفقیت در زندگی مشترک و زناشویی به رایج‌ترین اشتباهات زن و مرد و یا دختر و پسر در روابط عاشقانه اشاره می‌کنیم.

مسئولیت شادی و خوشبختی طرفتان

اگر در رابطه عاشقانه خود متوجه شدید که طرف مقابل شما برای ایجاد تعادل احساسی خود، تکیه کرده است واگر در مواقعی که در خشم و ناامیدی غرق شود شما مقصرید و این وظیفه برعهده شماست که او را از این وضعیت نجات دهید زنگ هشدارتان باید به صدا دربیاید ورابطه تان را ترک کنید.

کنترل و تعیین تکلیف

اگر طرف مقابلتان می‌خواهد برای شما تعیین تکلیف کند و دوست دارد نوع لباس پوشیدن یا میزان آرایشتان در مواقعی که با خانواده و دوستانتان بیرون می‌روید را انتخاب کند باید در رابطه خود تجدید نظر کنید.

نادیده گرفتن مداوم اشتباهات

اگر احساس می‌کنید نسبت به رفتار‌های طرف مقابلتان شک و تردید دارید و آن‌ها را سبک می‌شمارید و نادیده می‌گیرید باید نسبت به مشکلات و نگرانی‌های رابطه تان دقیق‌تر باشید و قبل از اینکه صدمه ببینید، از رابطه بیرون بیایید.

تغییر خود واقعی به خاطر خوشایند طرف مقابل

برخی از افراد هنگامی که وارد یک رابطه عاشقانه می‌شوند برای خوشحال کردن طرف مقابلشان ارزش ها، اعتقادات و حتی طرز لباس پوشیدن شان را تغییر می‌دهند. اگر تغییراتی که در شما ایجاد شد مانند تغییرات ذکر شده اساسی بود حتما مشکلی وجود دارد، اما تغییرات کم مانند تماشای فوتبال یا چند ماه گیاهخوار اشکالی ندارد. اگر شما برای خوشایند طرف مقابلتان همه رفتار‌های خود را قبل از انجام بار‌ها و بار‌ها ارزیابی میکنید، بهتر است دست از این رابطه بکشید

2123181_682-1-522x330اختلاف نظر درباره تداوم ارتباطات

اگر همیشه درباره زمان‌هایی که با یکدیگر می‌گذرانید اختلاف دارید و تداوم ارتباط تان معمولاً یا خیلی زیاد یا خیلی کم است حتماً مشکلی وجود دارد.

نگاه بدبینانه دوستان و خانواده

تمام اعضای خانواده و دوستانتان ازطرف مقابل شما خوششان نمی‌آید و به او بدبین هستند و تصور می‌کنید که او را به اندازه شما نمی‌شناسند، باید روی رابطه تان بازنگری داشته باشید.

شک و تردید

هنگامی با در یک رابطه عاشقانه به سر می‌برید و طرف مقابلتان رفتار‌های شک برانگیز مانند قرار دادن تلفن همراه روی حالت بی صدا، پیامک زدن بیش از حد و.. انجام می‌دهد و همیشه به این فکر می‌کنید که وقتی پیش طرفتان نیستید، او چه می‌کند. حواستان باشد! شما کارآگاه نیستید، اما موقتی قضیه بودار می‌شود می‌فهمید پس بهتر است از رابطه خارج شوید و به دنبال کسی باشید که بتوانید به او اعتماد کنید.

تصمیم گیری

اگر این طرفتان است که همه تصمیمات رابطه را می‌گیرد و و فقط هم با دوستان و خانواده او معاشرت می‌کنید و در حالت کلی شما تنها تابع او هستید بهتر است که رابطه تان را دوباره ارزیابی کنید.

انتقاد و گله و شکایت

اگر طرف مقابلتان از همه کار‌های شما انتقاد می‌کند و به موفقیت‌های زندگی شما با بدبینی و انتقاد نگاه می‌کند و پیامک زدن‌های شما برای او قابل تحمل نیست، این رفتار‌های او اگر چه به زبانی کمتر خشن و عادی ارائه می‌شود بر اعتمادبه نفس شما تاثیر می‌گذارد پس بهتر است رابطه تان را به انتها برسانید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار