کد خبر : 468 / /
/

یک مرد استرالیایی زمانی که هنگام قدم زدن با سگش بود یک مار بی‌سر پیدا کرد.

 

 یک مرد استرالیایی زمانی که با سگش قدم می‌زدند با یک صحنه عجیب روبه‌رو شد. در تصاویری که از این مرد منتشر شد دیده شد که یک مار سمی بدون سر که در کنار یک راکت تنیس است، تکان می‌خورد و به سمت این مرد و سگش حمله می‌کند؛ این مار حتی بدون سر نیز سعی در دفاع از خود داشت. مرد ناشناس که با این مار بی‌سر روبه‌رو شد، تصمیم گرفت آن را به آرامی با راکت تنیس تحریک کند و انتظار نداشت که حرکت کند؛ اما این خزنده لغزنده در تماس با راکت تنیس شروع به چرخیدن کرد.

این مار بی‌سر خود را به سمت مردی که با راکت تنیس آن را می‌زد، کشاند و در تلاش برای پیدا کردن مرد به دو طرف خود حرکت کرد. این ویدئو در فضای مجازی واکنش‌های زیادی در بر داشت. برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی ادعا کردند که سر مار قبل از رها شدن در ساحل توسط پرنده خورده شده است. بعضی از مارها می توانند ساعت ها بدون داشتن جمجمه خود زندگی کنند. این اتفاق به آن دلیل است که آن‌ها به اندازه پستانداران که بلافاصله می‌میرند، به اکسیژن پمپاژ مغز خود نیازی ندارند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار