کد خبر : 3952 / /
/

مرکز مدیریت راه‌ها اعلام کرد که جاده هراز تا ساعت ۱۷ امروز یکشنبه ۹ خردادماه مسدود است.

آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و ۲۷۹ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نشان می دهد که تردد نسبت به روز قبل ۵.۶ درصد کاهش تردد ثبت شده است.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از حاکی از آن است که تردد در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) از ساعت ۸ تا ۱۷ ممنوع است.

تردد در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین- رشت (رفت و برگشت) اکنون روان است.

محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج محدوده پل فردیس ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه کرج- قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری گزارش شده است.

محور هراز (محدوده‌های قلابن و تونل وانا)، واقع در استان مازندران، از تاریخ ۹ تا ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ (به مدت ۲ روز)، از ساعت ۸ تا ۱۷، به دلیل اجرای عملیات نصب گاباریت، و ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه مسیر مسدود است. بر این اساس از کیلومتر ۶۴ تا ۶۵ این جاده مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار