کد خبر : 333 / /
/

انجمن تاکسیرانان تهران اطلاعیه ای مبنی بر اعتراض به صدا و سیما منتشر کرد.

انجمن تاکسیرانان تهران فراخوان اعتراض به صدا و سیما منتشر کرد و از رانندگان خواست که صدای اعتراض خود را به گوش روابط عمومی صدا و سیما برسانند.

 

انجمن تاکسیرانان تهران فراخوان اعتراض به صدا و سیما منتشر کرد. در برنامه تلویزیونی دستپخت، مجری برنامه با نوجوانی که شغل پدرش راننده تاکسی است، گفتگوی نامناسبی دارد و با ارزش‌گذاری غیراخلاقی مشاغل سعی می‌کند که این نوجوان و پدرش را وارد یک گفتگوی غیرحرفه‌ای کند.

taxiran

 این موضوع واکنش بسیاری از کاربران ایرانی را در فضای مجازی به دنبال داشت. مجری برنامه از نوجوان می‌خواهد که توضیح دهد آیا بابت شغل پدرش خجالت می‌کشد و آن را دوستانش پنهان می‌کند؟

کاربران ایرانی در واکنش به این رفتار نوشته‌اند که صدا و سیما حق ندارد مشاغل را ارزش‌گذاری کند و در شرایطی که فساد مالی چهره‌های سرشناس و فرزندان‌شان بارها خبری شده است، حرفه‌های شریف جامعه زیر سوال برود.

در ادامه این واکنش‌ها انجمن تاکسیرانان تهران اطلاعیه‌ای منتشر کرده و از رانندگان تاکسی درخواست کرد که مراتب اعتراض خود را با شماره تلفن 162 روابط عمومی صدا و سیما در میان بگذارند.


 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار