کد خبر : 3058 / /
/

جوان تهرانی که با قمه به یک درمانگاه در شرق تهران حمله کرده بود دستگیر شد.

پسر جوان در حمایت از همسرش که قصد داشت بدون نوبت کار پزشکی‌اش انجام شود با قمه به درمانگاه حمله کرد.

سرهنگ "سعید راستی" رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: ۱۵ اردیبهشت ماه جاری، مردی خشمگین و چاقو به دست، وارد درمانگاهی در شرق تهران شده و با ایجاد رعب وحشت در بین مراجعان، ۴ تن از کارکنان درمانگاه را مجروح و اموال درمانگاه را تخریب می‌کند.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تخریب و مصدوم کردن کارکنان درمانگاه، بلافاصله از محل گریخته بود، بیان کرد: روز گذشته بررسی تخصصی این موضوع در اختیار ماموران این پلیس قرار گرفت.

رئیس عملیات پلیس امنیت عمومی تهران توضیح داد: چکیده پرونده نشان از این داشت، همسر این فرد برای انجام امور پزشکی به درمانگاه مراجعه و از پرسنل آن درخواست انجام کارهای پزشکی بدون نوبت را می‌کند که این کار با مخالفت کارکنان مواجه می‌شود. پس از آن متهم به این درمانگاه وارد و موجب ورود خسارت جانی و مالی شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه متهم در کمتر از ۳ ساعت در "شمیران نو" شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد، خاطر نشان کرد: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار