کد خبر : 250 / /
/

سه سارق که در پوشش مسافرکش از ۱۱ نفر زورگیری کرده بودند، دستگیر شدند.

روز یازدهم اردیبهشت ماه یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و اعلام کرد در اتوبان امام علی(ع) به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید سفید‌رنگ با سه سرنشین شد؛ اما پس از طی مسافتی سرنشینان خودرو با تهدید گوشی و دیگر اموالش را سرقت و سپس او را از خودرو پیاده کردند و از محل گریختند.

پرونده‌ای در این رابطه در کلانتری 106 نامجو تشکیل و با دستور قضائی برای شناسایی و دستگیری متهمان به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد. کارآگاهان در تحقیقات پلیسی موفق شدند یکی از اعضای باند سرقت را شناسایی کنند. سپس مشخص شد متهم سابقه‌دار است و پیش‌تر دستگیر و روانه زندان شده بود. با شناسایی مخفیگاه متهم در محله نظام‌آباد، او چند روز پیش در یک عملیات پلیسی دستگیر شد و پس از انتقال به پلیس آگاهی به ارتکاب جرم با همکاری دو همدستش اعتراف کرد.

20111101000155_Orgدر ادامه همدستان متهم نیز در مخفیگاه‌های‌شان در محله‌های نظام‌آباد و پل سید‌خندان دستگیر شدند و به 10 فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کردند. سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره این پرونده گفت: تاکنون شش نفر از شاکیان شناسایی شده‌اند و متهمان با دستور بازپرس پرونده برای کشف سایر جرائم احتمالی در اختیار این پایگاه قرار دارند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار