کد خبر : 1818 / /
/

جلال ملکی از وقع حادثه آتش سوزی در خیابان شریعتی، ابتدای دهانه ورودی ایستگاه مترو قیطریه خبر داد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در خصوص جزئیات این حادثه گفت: ساعت 15:27 یک مورد آتش سوزی در خیابان شریعتی، ابتدای دهانه ورودی ایستگاه مترو قیطریه به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد.

او افزود: بلافاصله یک ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی تصریح کرد: در ورودی مترو در بالای پله ها دو باب مغازه کوچک با کاربری سوپر مارکت و یک مغازه اغذیه فروشی دچار آتش سوزی شده و به بخش های مجاور هم سرایت کرده بود اما کامل شعله ور نبود و آتش نشانان سریعا وار عمل شده و آتش را مهار کردند.

آتش سوزی در ایستگاه قیطریه سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد: مقداری دود در همان ورودی مترو تا پاگرد اول منتشر شده بود که به منظور از جلوگیری از ایجاد مشکل احتمالی برای مسافران مترو برای دقایقی از تردد در درب شمالی این استگاه مترو ممانعت به عمل آمد.

ملکی در خصوص مصدومیت های ناشی از این اتفاق افزود: مشکلی برای تردد قطار ایجاد نشده و خوشبختانه موردی از مصدومت وجود نداشت زیرا حجم آتش کوچک بوده و به سرعت حریق مهار شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار